Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μου πει καποιος πως βλεπω ποσες ωρες εχω ασχοληθει με το παιχνιδι; Γιατι δεν εχει το κλασικο log που ειχαν τα Wii και WiiU;

 

Εχώ και εγώ αυτην την απορία.

 

Επίσης τώρα που τέλειωσα με ο τελευταίο boss και θέλω να κάνω και αλλα πράγματα που έχω αφήσει μπορώ να συνεχίσω ( γιατι δεν βλέπω καπου την επιλογή) ή πρέπει να αρχίσω παλι απο την αρχή το παιχνίδι η να πάω σε προηγούμενο save πριν το kill του ganon ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα μου πει καποιος πως βλεπω ποσες ωρες εχω ασχοληθει με το παιχνιδι; Γιατι δεν εχει το κλασικο log που ειχαν τα Wii και WiiU;

 

Αν πατήσεις στο profile σου (πάνω αριστερά στο κεντρικό μενού, το εικονίδιο που έχεις επιλέξει) σου αναφέρει τις ώρες που έχεις ασχοληθεί με το κάθε παιχνίδι στο περίπου. Δυστυχώς δεν υπάρχει το αντίστοιχο history app όπως στα 3DS, WiiU....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι καλά. Μου λέει πάνω από 60 ώρες. Εάν έχουν μεταφέρει το log στην εφαρμογή για κινητό με την οποία ρυθμίζεις τον γονικό έλεγχο εγώ το θεωρώ πατατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχώ και εγώ αυτην την απορία.

 

Επίσης τώρα που τέλειωσα με ο τελευταίο boss και θέλω να κάνω και αλλα πράγματα που έχω αφήσει μπορώ να συνεχίσω ( γιατι δεν βλέπω καπου την επιλογή) ή πρέπει να αρχίσω παλι απο την αρχή το παιχνίδι η να πάω σε προηγούμενο save πριν το kill του ganon ?

Θα επιλεξεις το ιδιο save file,αν δεις θα εχει και ενα αστερισκο διπλα που δηλωνει οτι εχεις τερματισει το παιχνιδι.

Ουσιαστικα το παιχνιδι εχει κανει τελευταιο save πριν την μαχη με τον ganon.Οποτε πας κανεις οτι θες και αν θελεις ξαναπολεμας τον ganon οποτε θες.Eπισης αν δεις τωρα στον χαρτη σου βγαζει ποσοστο ολοκληρωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια μοναδικη ευκαιρια....

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/wii/938092-zelda-amiibo-full-set-sealed-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%8D-%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B1-sold-out/

 

index.php?app=core&module=attach&section#

 

Zelda Amiibo full set sealed πολύ σπάνια sold out - €1500

 

gamer73 (54) - εμφανίσεις: 140

 

Μπραβο βρε με εκαμες και γελασα.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα πού να το γράψω αυτό. Το είδα και εγώ. Λέω να καλέσω να παζαρεψω στα 1400. Βέβαια θα μου πει με το δικιο του ότι μπαίνει μέσα και τον ρίχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη παιδιά που το γράφω αλλά αηδιάζω με τέτοιους ''καιροσκόπους''

Sold out κιόλας. Είναι βδελυροί τέτοιοι άνθρωποι για τα δικά μου δεδομένα.

 

Αν είναι εριστικό το post διαγράψτε το. Χαίρομαι πάντως που έχουμε κόσμο που γνωστοποιεί τέτοια φαινόμενα απίστευτης πιθανής αισχροκέρδειας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εχει καταντήσει λιγο αηδία η φαση με τα amiibo, και εμενα μου αρεσει να μαζεψω μερικα για συλλογη και για τα ingame items που δίνουν αλλα αυτα τα sold out οι τρελές τιμές και το availability μου σπαει τα νευρα. Πηρα το majora's mask για το fierce deity armor και πηγε 20ε, νορμαλ αλλα και παλι..

 

Δηλαδη αν θες απλα τα in-game items αγόρασε ενα nfc tag με 4ε η φτιαξτο μονος σου σε android phone να τελειωνεις, εγω τα ηθελα και για συλλογη περισσοτερο(στην τιμη τους ομως 14ε) αλλα οταν βλεπω αυτα που θελω να ειναι sold out πριν καν κυκλοφορησουν/πανακριβα κτλπ λεω οτι δεν υπαρχει λογος να ασχοληθώ πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nfc tags για οτι amiibo θες παιζουν ebay στις τιμες που ειπα απο 4-10ε το πολυ, για να φτιαξεις με android phone μονος σου ειδα να το αναφερουν σε αρκετα yt videos αλλα δεν εχω κανενα android με nfc και δεν ασχολήθηκα να δω παραπάνω.

 

Δες λιγο και εδω:

 

https://mic.com/articles/173383/zelda-breath-of-the-wild-fierce-deity-link-how-to-get-the-armor-set-without-an-amiibo#.lcg9WFooK

 

https://newagesoldier.com/make-your-own-amiibo/

 

Τελικα εγω οπως ειπα το αγορασα το amiibo που ηθελα αλλα για οποιον θελει να ασχοληθει μονο με το nfc tag και δεν τον ενδιαφερει η φιγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει προβλημα για οτι και να θελει να κανει τα amiibo του ο καθενας. Ειτε τα παρει για τα αντικειμενα που δινουν στο παιχνιδι, ειτε τα κρατησει για παντα κλειστα στα κουτια τους ειτε τα παρει με την ελπιδα να τα μεταπωλησει στο μελλον πολυ ακριβοτερα.
Τι μας νοιαζει ρε παιδια; Δεν πιστευω οτι αυτες οι αγγελιες ειναι πραγματικες, καποιος παιζει. Εχω δει κατα καιρους διαφορα τρελα νουμερα με το NES mini και τα χειριστηρια του. Οχι απλα πολυ καλο κερδος αλλα επενδυσαρα κανονικη που βγαζεις μηνα ολοκληρο.
Θα ηθελα παντως τα κουτια τους να ειναι κατασκευασμενα αλλιως για να μπορεις να τα βγαλεις χωρις να χαλασεις το κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα ηθελα παντως τα κουτια τους να ειναι κατασκευασμενα αλλιως για να μπορεις να τα βγαλεις χωρις να χαλασεις το κουτι.

 

Αυτό.

Να ήταν σαν τα κουτάκια των funko pop για παράδειγμα.

Τώρα ακόμα σκέφτομαι να ανοίξω τα amiibo ή όχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...