Προς το περιεχόμενο

Ευρεση πτυχιακης εργασια για τεχνολογιας πετρελαιου και φυσικου αεριου


xrithas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας , ειμαι στο τελευταιο ετος της σχολης μηχανικων πετρελαιου και φυσικου αεριου (καβαλα)  και ψαχνω θεμα για την πτυχιακη μου εργασια . Εχεται να μου προτεινεται καποιο θεμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) ανάλυση με προγραμμα πεπερασμενων στοιχειων σε αγωγο που περναει πετρελαιο η φυσικο αεριο .  Ευρεση κρισιμων σημειων κλπ . 

 

 

2) αναλυση παλι με προγραμμα πεπερασμενων στοιχειων αλλα ως προς τριφασικη ροη νερο-πετρελαιο-φυσικο αεριο στο εσωτερικο συστηματος αποφυγης ρυπανσης απο θαλάσσια ατυχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας , ειμαι στο τελευταιο ετος της σχολης μηχανικων πετρελαιου και φυσικου αεριου (καβαλα)  και ψαχνω θεμα για την πτυχιακη μου εργασια . Εχεται να μου προτεινεται καποιο θεμα ;

 

δεν βαζουν θεμματα οι καθηγητες και εσεις διαλεγετε, στην ηλεκτρολογια ετσι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καθηγητες δεν μα ς δινουν θεμα πρεπει να βρουμε εμεις . Ενδιαφερομαι για θεματα πόυ θα μπορουσαν να εχουν χημικες αναλυσεις - ερευνητικες μεθοδους - κατι με γεωτρησεις - και ισως προστασια του περιμβαλοντος. 


Υγ Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καθηγητες δεν μα ς δινουν θεμα πρεπει να βρουμε εμεις . Ενδιαφερομαι για θεματα πόυ θα μπορουσαν να εχουν χημικες αναλυσεις - ερευνητικες μεθοδους - κατι με γεωτρησεις - και ισως προστασια του περιμβαλοντος. 

 

 

Υγ Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση .

 

α ΟΥΤΕ θεματα σας δινουν? καταλαβα. Ετοιμασου για σκληρο καμακι μέχρι να τελειωσεις δεν ενδιαφερονται έχουν πολλα αλλα να κανουν και σε ξεχνανε κιολας.

Φοροδιαφυγή των πετρελεάδων-διυλιστηρίων - Ξεμπρόστιασμα κυκλωμάτων και των μεθόδων τους.

 

Ναι και θα του πει μετα ο επιχειρηματιας του καθηγητη ρε συ τι ειναι αυτος που μας εβαλες? θα μας εκθεσει ολους αυτους. Και θα μεινεις ξαφνικα χωρις πτυχιακη δεν θα σε αναλαμβανει κανεις :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βρει κατι πιο συγκεκριμένο ; Μέχρι στιγμής τα θέματα που έγραψες ειναι απο 4 διαφορετικούς καθηγητές .. Όλοι δέχονται εύκολα άτομα για πτυχιακή ; Τι βαθμό πτυχίου εχεις μέχρι τώρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βρει κατι πιο συγκεκριμένο ; Μέχρι στιγμής τα θέματα που έγραψες ειναι απο 4 διαφορετικούς καθηγητές .. Όλοι δέχονται εύκολα άτομα για πτυχιακή ; Τι βαθμό πτυχίου εχεις μέχρι τώρα ;

Δεν εχω κολημα με το ποιον καθηγητη θα την κανω απλα θελω ενα καλο θεμα που να βρισκεται στις κατηγοριες που προανεφερα . Βαθμος πτυχιου απο μαθηματα 7,2.

α ΟΥΤΕ θεματα σας δινουν? καταλαβα. Ετοιμασου για σκληρο καμακι μέχρι να τελειωσεις δεν ενδιαφερονται έχουν πολλα αλλα να κανουν και σε ξεχνανε κιολας.

 

Ναι και θα του πει μετα ο επιχειρηματιας του καθηγητη ρε συ τι ειναι αυτος που μας εβαλες? θα μας εκθεσει ολους αυτους. Και θα μεινεις ξαφνικα χωρις πτυχιακη δεν θα σε αναλαμβανει κανεις :cry:

Πολυ απασχοληση εχει πεσει για αυτους χαχαχαχα Θελω να παρω πτυχιο με την αξια μου χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εξέλιξη της τεχνολογίας στην ασφαλή μεταφορά υγρού φορτίου απο εμπορικά πλοία είναι κάτι που μπορείς να περιλάβεις στο υλικό σου σχετικά με την προστασία του περιβάλλοντος που αναφέρεις.Δεν έχουν γίνει λίγα ατυχήματα π.χ της exxon την δεκαετία του 1990 και της bp στο κόλπο του Μεξικού το 2010.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, πέρα από τους καθηγητές, ο άλλος ο ΟΡ έχει περάσει 3+ χρόνια σε μια σχολή δεν έχει πέρα πρέφα τι παίζει και ρωτάει άτομα που δεν έχουν ιδέα από τα μαθήματα της σχολής για θέμα πτυχιακής :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, πέρα από τους καθηγητές, ο άλλος ο ΟΡ έχει περάσει 3+ χρόνια σε μια σχολή δεν έχει πέρα πρέφα τι παίζει και ρωτάει άτομα που δεν έχουν ιδέα από τα μαθήματα της σχολής για θέμα πτυχιακής :-D

Ακριβως αυτο γινεται εισαι πολυ εξυπνος που το καταλαβες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...