Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις καλοκαιρινών διακοπών στην Χαλκίδα..?


dioskouros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Εχει στην Χαλκιδα ενας θειος μου σπιτι και λεμε με τους φιλους να παμε φετος εκει διακοπες γενικα να την γυρισουμε. Τι προτεινεται απο διασκεδαση, beach bars, clubs, και γενικα απο καλες παραλιες με κοσμο κλτ κτλ..? Που ειναι καλυτερα να παμε? Ευχαριστω πολυ να ειστε καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην εγω ευχαριστω για το ενδιαφερον και την ανταποκριση! Ναι το σπιτι ειναι σχετικα κεντρο. Ναι ναι θα εχουμε δικο μας αυτοκινητο οποτε παμε οπου θελουμε. Ηλικιες ειμαστε 28 ως 26 εκει μεσα, οχι οτι ειμαστε τιποτα πιτσιρικαδες αλλα θελουμε και λιγο την διασκεδαση μας δεν θελουμε να παμε σε καμια παραλια που να εχει μονο οικογενειες χαχα.. :P :D Απο beach bar εχω διαβασει για το sabbia, daluz, bora bora, ippokampos, kalamia κτλ κτλ και κυριως στις Αλυκες λενε οτι ειναι καλα, τωρα δεν ξερω.. Μετα απο club εχω διαβασει για το gaz και το mist.. Απο bar-cafe δεν ξερω και πολλα μονο για το mostar alterna εχω ακουσει που λενε.. Και απο φαγητο ξερω για το piato και το tsaf... Αλλα για ολα αυτα δεν μπορω να εκφερω γνωμη για αυτο ελεγα μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος που ειναι απο κει ή εστω την εχει ζησει την Χαλκιδα χρονια... Καθε γνωμη και προταση εννοειται δεκτη και οτι αλλο θελετε να με ρωτησετε ειμαι εν αναμονη. Ευχαριστω και παλι! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...