Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα το μαύρο. Thanks guys! :)

 

Κι εγώ παρέλαβα χθες και το ένα ζευγάρι είχε το φακό clear blue ο οποίος είναι λίγο πιο "καθρέφτης" απ ότι περίμενα. Επομένως ανάλογα το στυλ, και το γούστο σου και φυσικά εάν έχει κι άλλο ζευγάρι, το μοντέλο που παρήγγειλες είναι πιο all around και μετρημένο νομίζω.

Εγώ πήρα σαν δεύτερο τα Luis Suarez με το μαύρο φακό που είναι επίσης πιο διακριτικά. Μόνο μια δαγκωνιά έχει στο μπράτσο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Εγώ έκανα Δευτέρα πρωί την παραγγελία μου και είχα βάλει 3 γυαλιά, σήμερα παρέλαβα και μέσα στην συσκευασία είχε τα 2 .... τους έστειλα εμαιλ και περιμένω απάντηση ... Υπάρχει κάποιος άλλος που του έγινε αυτό ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα σαν δεύτερο τα Luis Suarez με το μαύρο φακό που είναι επίσης πιο διακριτικά. Μόνο μια δαγκωνιά έχει στο μπράτσο!

Κι εγω το πηρα αυτο παρα πολυ ωραιο.Πηρα και το αλλο που ειχε το LS-9.

Δαγκωνιαςςςςς :devil:

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Εγώ έκανα Δευτέρα πρωί την παραγγελία μου και είχα βάλει 3 γυαλιά, σήμερα παρέλαβα και μέσα στην συσκευασία είχε τα 2 .... τους έστειλα εμαιλ και περιμένω απάντηση ... Υπάρχει κάποιος άλλος που του έγινε αυτό ? 

Εμενα κανονικα ηρθαν παντως.

Κοιτα παλι την παραγγελια σου μηπως εγινε κανενα μπερδεμα κι αν οχι περιμενεις απαντηση να δεις τι θα σου πουνε.

Λογικα αν εχει γινει λαθος θα στο στειλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Εγώ έκανα Δευτέρα πρωί την παραγγελία μου και είχα βάλει 3 γυαλιά, σήμερα παρέλαβα και μέσα στην συσκευασία είχε τα 2 .... τους έστειλα εμαιλ και περιμένω απάντηση ... Υπάρχει κάποιος άλλος που του έγινε αυτό ? 

Εαν διαβάσεις το νήμα, κάποιος είπε κάτι παρόμοιο.

Όχι οτι παρέλαβε λιτότερα, αλλα το ένα κουτί απ'τα γυαλιά ήταν άδειο.

Του απάντησαν άμεσα και θα του έστελναν τα γυαλιά που δεν παρέλαβε.

Όλοι πάντως λένε είναι αξιόπιστο και λύνουν αμέσως οποιοδήποτε πρόβλημα.

Εάν λάβεις απάντησή τους..ενημέρωσε μας να ξέρουμε τι παίζει.

Πιστεύω δεν θα έχεις θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου τον thread starter, αφου μολις παρελαβα μια παραγγελια με 5 κομματια με μολις 72ε και ηρθε και σε 2 μερες μονο!

 

Εκ πρωτης οψεως ειναι εξαιρετικα για την τιμη τους....τωρα δε ξερω οι φακοι ποσο της προκοπης ειναι αλλα σας εμπιστευομαι!

 

ΥΓ: Αυτο που με ξεπερναει ειναι που καποιο ζητατε στυλιστικες προτασεις απο αλλους :D Παρε βρε αδερφε οποιο σου αρεσει, γιατι να ακολουθησεις τη συμβουλη του Χ nerd-ουλα online? :D (χωρις παρεξηγηση το nerd-ουλας, ολους τετοιους ΜΑΣ λεω χαϊδευτικα εδω μεσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...