Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγω πηρα 5 κομματια και το ενα ηταν αδειο... θα στειλω email και θα ενοιμερωσω κι εδω.

Ηταν σφραγισμενο με ζελατινα και εσωτερικα αδειο? Γιατι εμενα και τα 5 ηταν μδ ζελατινα... γο ενα δε το εχω ανοιξει ακομα γιατι ειναι για την κοπελα, λες να προκυψει αδειο? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλο άδειο?? Ωχ...  Ναι φίλος, το παιδί που παρέλαβε κ ήταν άδειο, είχε ζελατίνα είπε.

 

Κι εμενα με ζελατινα ήταν σφραγισμένο...αλλά μέσα ηταν άδειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, έκανα παραγγελία και εγώ από το Σάββατο το πρωί και ακόμα δεν έχω λάβει mail με τρακινκ νούμερο, γιατί να αργούν τόσο πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου απαντήσουν ενημέρωσέ μας.

Είμαστε αρκετοί που περιμένουμε να παραλάβουμε.

Αν συμβεί κάτι αντίστοιχο, να ξέρουμε πως να αντιδράσουμε.


Καλησπέρα σε όλους, έκανα παραγγελία και εγώ από το Σάββατο το πρωί και ακόμα δεν έχω λάβει mail με τρακινκ νούμερο, γιατί να αργούν τόσο πολύ?

Όντως σημαντική καθυστέρηση αν λάβεις υπόψιν οτι οι περισσότεροι παραλαμβάνουν σε 3-4 ημέρες.

Γιατί δεν τους στέλνεις ένα mail ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα προχθές σήμερα πρωι παρέλαβα καμία σχέση τα πρινιουμ με τα απλά, κλάσεις ανώτερα. Τι άδεια κουτιά ρε παιδια μας τρολλαρει η hawkers; Δε προλαβαίνουν ούτε στα κουτιά να τα βάλουνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά λάθη για τα άτομα που ήμαστε στο forum. Φανταστείτε τι θα συμβαίνει με όλες τις παραγγελίες.

Εγώ περιμένω 13 ...Εάν έρθουν πχ 11 + 2-3 άδεια... το κάψαμε :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτές τις παραγγελίες τα ακούω αυτά,γ κενά κουτιά κτλπ

Την άλλη φορά π είχαμε κάνει μαζική παραγγελία πάλι δεν είχαμε τέτοια θέματα...όλα ήταν οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα προχθές σήμερα πρωι παρέλαβα καμία σχέση τα πρινιουμ με τα απλά, κλάσεις ανώτερα.

Ειναι τοσο καλυτερα τα premium ρε φιλος?

Ο σκελετος ειναι ο ιδιος ποιοτικα τι αλλαζει δηλαδη?

Πολλά λάθη για τα άτομα που ήμαστε στο forum. Φανταστείτε τι θα συμβαίνει με όλες τις παραγγελίες.

Εγώ περιμένω 13 ...Εάν έρθουν πχ 11 + 2-3 άδεια... το κάψαμε :whistle:

Φανταζεσαι να ειναι ολα αδεια? :devil:

Καλησπέρα σε όλους, έκανα παραγγελία και εγώ από το Σάββατο το πρωί και ακόμα δεν έχω λάβει mail με τρακινκ νούμερο, γιατί να αργούν τόσο πολύ?

Στειλτους ενα mail καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...