Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταλλικό το πιάσιμο στο βραχίονα και άλλη αίσθηση το πλαστικό οχι τόσο ψεύτικο

Θα δω πως θα πανε αυτα που πηρα τωρα και ισως την επομενη φορα να παρω ενα premium.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βλέπω κάθε μέρα στο δρόμο ανθρώπους να φοράνε ωραία γυαλιά που απλά δε τους πάνε. Πιστεύω πως είναι σχεδόν αδύνατο να επιλέξεις γυαλιά που να σου πηγαίνουν χωρίς δοκιμάσεις από κοντά το ίδιο ακριβώς μοντέλο.

 

Κάθε φορά που παίρνω γυαλιά δοκιμάζω τουλάχιστον όλη τη γκάμα 3-4 μαγαζιών για να βρω κατι που να μου ψιλο-ταιριάζει, και παλι σπάνια είμαι ικανοποιημένος απόλυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βλέπω κάθε μέρα στο δρόμο ανθρώπους να φοράνε ωραία γυαλιά που απλά δε τους πάνε. Πιστεύω πως είναι σχεδόν αδύνατο να επιλέξεις γυαλιά που να σου πηγαίνουν χωρίς δοκιμάσεις από κοντά το ίδιο ακριβώς μοντέλο.

Συμφωνω απολυτα.

Εγω ειπα πριν τα παρω οτι αν δεν μου κανουν ή αν δεν μου αρεσουν θα τα κανω δωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο δύσκολο είναι να βάλουν μια ζυγαριά στη γραμμή παραγωγής που να ελέγχει το βάρος των κουτιών;  

 

Βασικοί κανόνες ελέγχου μιας γραμμής παραγωγής.

 

 

Επίσης να πω ότι τα classic X είναι μικρότερα σε μέγεθος από τα τα απλά classic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βλέπω κάθε μέρα στο δρόμο ανθρώπους να φοράνε ωραία γυαλιά που απλά δε τους πάνε. Πιστεύω πως είναι σχεδόν αδύνατο να επιλέξεις γυαλιά που να σου πηγαίνουν χωρίς δοκιμάσεις από κοντά το ίδιο ακριβώς μοντέλο.

 

Κάθε φορά που παίρνω γυαλιά δοκιμάζω τουλάχιστον όλη τη γκάμα 3-4 μαγαζιών για να βρω κατι που να μου ψιλο-ταιριάζει, και παλι σπάνια είμαι ικανοποιημένος απόλυτα...

 

Ενταξει,δεν ειναι απολυτο αυτο.Μπορει εσενα να σου φαινεται οτι δεν τους πανε,αυτοι ομως να πιστευουν οτι τους πανε πολυ.Τα γυαλια ηλιου και γενικα τα αξεσουαρ-ρουχα δεν ειναι ανταλακτικο αυτοκινητου,ή κανει ή δεν κανει,ειναι υποκειμενικο το θεμα.Βασικα αμα εσυ αισθανεσαι καλα με αυτο που φορας,δεν εχει και πολυ σημασια.Τωρα για 15-20 ευρω ρε παιδια τι συζηταμε,αν δεν αρεσουν σε καποιον,τα δινει.Σιγα το πραγμα.Μολις τωρα παρηγγειλα και εγω τα Frozen Gray-Dark One.Βασιστηκα σε καποιον-καποια που ειπε οτι δειχνουν πολυ ωραια,εμενα μου κανει λιγο οτι να 'ναι το σχεδιο-χρωμα αλλα τεσπα.Θα δειξει,αμα μου πανε λεω να χτυπησω και ενα Northweek ζευγαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν τα ειχε αν θυμαμαι καλα οταν εκανα την παραγγελια.

Εκτος αν τα ειχε και δεν τα προσεξα.

Μολις τωρα παρηγγειλα και εγω τα Frozen Gray-Dark One.Βασιστηκα σε καποιον-καποια που ειπε οτι δειχνουν πολυ ωραια,εμενα μου κανει λιγο οτι να 'ναι το σχεδιο-χρωμα αλλα τεσπα.

Πραγματικα ειναι πολυ ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...