Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα και εγω. Τεταρτη παραγγελια μολις μου χτυπησε το κουδουνι η DHL. Ενταξει για 55ε 3 ζευγαρια δεν μπορω να τα κατηγορησω. Για να τα αφησω στο μηχανακι καλα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ παίδες αυτά:

 

https://www.hawkersco.com/products/luis-suarez-bota-de-oro-one

 

Με μία λέξη για τα λεφτά τους....Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Α!!!

 

Φακός φωτεινός (δεν μπορώ τα σκοτεινά), ξεκούραστος στα μάτια και πολύ στιβαρός σκελετός!!!

 

Με τίποτα δεν θυμίζουν γυαλιά των 17 ευρώ !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μοιραστώ μια εμπειρία σχετική με τα Hawkers που ήθελα να γράψω εδώ και καιρό αλλά διαρκώς το ξεχνάω.Αγόρασα ένα ζευγάρι κάποια στιγμή πριν από μερικούς μήνες.Το φόρεσα περίπου 20-30 φορές και συνήθιζα ως τρίτο ζευγάρι να το αφήνω μέσα στο ντουλαπάκι του αμαξιού.Μέσα με τέλη Μαϊου λοιπόν βγαίνοντας το πρωί για τη δουλειά,ανοίγω και με το που πάω να τα φορέσω, έχουν κοπεί στη μέση στο σημείο που ενώνονται οι δύο φακοί...δεν το έχω ξαναπάθει αυτό.Τα έχω ακόμα έτσι σε δύο κομμάτια.

Οκ 15-20€ τα είχα πληρώσει αλλά όχι και έτσι.Αν ήταν τέτοια περίοδος θα το δικαιολογούσα σε κάποιο βαθμό λόγω του καύσωνα αλλά τότε δεν είχε ακόμα ούτε τριαντάρια.Εννοείται ότι τα κανονικά μου Rayban τα αφήνω στο αμάξι εδώ και χρόνια(καλοκαίρια και χειμώνες χωρίς έλεος!) απροβλημάτιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα χρήματα ΔΕΝ εχουν μπεί στον λογαριασμό μου. Για τους πιο έμπειρους, πότε θα εμφανιστούν; Αγχώθηκα είναι η αληθεια...

Όπως είναι γνωστό οι συναλλαγές κάνουν 1 με 2 εργάσιμες να εμφανιστούν. Για πιο γρήγορα μπορείς να καλέσεις την τράπεζα σου για να τσεκαρουν κινήσεις που δεν φαίνονται πιθανόν ακόμα στο ebanking.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως λεω να δοκιμασω καποια στιγμη κ τα northweek αν βγει κουπονι -50%

 

Εχουν μεγαλυτερη ποικιλια σε χρωματικους συνδυασμους. Επειδη μοιαζουν κιολας με τα hawkers θεωρω οτι ειναι φασον απο το ιδιο εργοστασιο κ απλα αλλαζει η σταμπα κ τα χρωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα northweek.com έχει -15% με τον κωδικό HELLO.Δεν έχω παραγγείλει από εκεί πότε και τον κωδικό τονα βρήκα μέσω μιας απλή αναζήτησης στο Google. Τον δοκίμασα και έπαιξε.

 

Σχετικα με τον κωδικό unidays50 ισχύει για το hawkersco.co.uk. co.uk , την δοκίμασα τις προάλλες στο αγγλικό site και δεν έπαιζε. Πάντως είναι όντως κωδικός για το αγγλικό site και μάλιστα ισχύει ΜΌΝΟ για φοιτητές.

 

Πρόταση προς τους mod να δημιουργηθεί ένα thread με discount/promo codes για να είναι μαζεμένα και οργανωμένα.

(Μπαίνω από κινητό δεν ξέρω πως μπορώ να κάνω πολλαπλή παράθεση )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μοιραστώ μια εμπειρία σχετική με τα Hawkers που ήθελα να γράψω εδώ και καιρό αλλά διαρκώς το ξεχνάω.Αγόρασα ένα ζευγάρι κάποια στιγμή πριν από μερικούς μήνες.Το φόρεσα περίπου 20-30 φορές και συνήθιζα ως τρίτο ζευγάρι να το αφήνω μέσα στο ντουλαπάκι του αμαξιού.Μέσα με τέλη Μαϊου λοιπόν βγαίνοντας το πρωί για τη δουλειά,ανοίγω και με το που πάω να τα φορέσω, έχουν κοπεί στη μέση στο σημείο που ενώνονται οι δύο φακοί...δεν το έχω ξαναπάθει αυτό.Τα έχω ακόμα έτσι σε δύο κομμάτια.

Οκ 15-20€ τα είχα πληρώσει αλλά όχι και έτσι.Αν ήταν τέτοια περίοδος θα το δικαιολογούσα σε κάποιο βαθμό λόγω του καύσωνα αλλά τότε δεν είχε ακόμα ούτε τριαντάρια.Εννοείται ότι τα κανονικά μου Rayban τα αφήνω στο αμάξι εδώ και χρόνια(καλοκαίρια και χειμώνες χωρίς έλεος!) απροβλημάτιστα.

 

Αν στειλεις μυνημα στο support τους,ειναι πολυ πιθανο(σχεδον σιγουρο θα ελεγα) οτι θα σου στειλουν αλλο ζευγαρι δωρεαν.Απο την αλλη παραξενο μου κανει,ουτε χαρτινα να ηταν.Βεβαια δεν περιμενω και πολλα απο σκελετο γυαλιων που κοστιζουν 20€ αλλα να κοπουν ετσι απλα με τοσο λιγη χρηση και χωρις να τα εχεις κακομεταχειριστει?Δεν ξερω,οταν παρω στα χερια μου τα δικα μου,θα σας πω περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πήρα τα clear blue one και όταν τα βάζεις είναι όλα κόκκινα. Είναι λογικό;

 

Έτσι είναι και τα Luis Suarez 9 με θαλασσί φακούς,όταν φοράς τα βλέπεις όλα ένα χρώμα σαν πορτοκαλί.Δεν είναι ενοχλητικό.όμως μπορώ να πω,σήμερα που τα δοκίμασα το πρωί για αρκετή ώρα στο δρόμο όλα ήταν εντάξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους απάντησαν στο ερώτημά μου.

Απλά δεν μου έχει ξανασυμβεί και αγχώθηκα γιατί είναι αρκετά μεγάλο το ποσό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους απάντησαν στο ερώτημά μου.

Απλά δεν μου έχει ξανασυμβεί και αγχώθηκα γιατί είναι αρκετά μεγάλο το ποσό..

 

Όλα εντάξει με τα χρήματα δηλαδή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...