Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από την τέταρτη που έκανα την παραγγελία ακόμα δεν έχω πάρει αριθμό αποστολής.

Τους ενόχλησε δύο φορές και ή απάντηση τους κλασική.

Όταν θα τα έχουμε τα κοματια θα τα στείλουμε.... Και ήταν όλα στο καλάθι...

Αν μέχρι αύριο δεν κάνουν αποστολή θα κοιτάξω για ακύρωση παραγγελιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν έβαλα πρώτη φορά πολωτικά γυαλιά στο αμάξι που έχω φιμέ στα τζάμια,κοιτώντας το πίσω τζάμι έβλεπα μπλέ-μώβ ιριδίζουσες γραμμές.Ισως επειδή τα συγκεκριμένα φιμέ είναι reflective.Το έχει προσέξει κανείς σε φιμέ;

 

Τα συγκεκριμένα γυαλιά είναι Rayban με γυάλινο φακό.Η έξω μεριά καθαρίζεται εύκολα,η μέσα δύσκολα,είναι σπαστικό.Μήπως επειδή έχουν επίστρωση εξωτερικά απο την μέσα μεριά;Οταν τα κοιτάζω απο την μέσα μεριά βλέπω μπλέ-μώβ αντανάκλαση.Πώς θα καταλάβω αν το πολωτικό φίλτρο είναι εσωτερικά η εξωτερικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν έβαλα πρώτη φορά πολωτικά γυαλιά στο αμάξι που έχω φιμέ στα τζάμια,κοιτώντας το πίσω τζάμι έβλεπα μπλέ-μώβ ιριδίζουσες γραμμές.Ισως επειδή τα συγκεκριμένα φιμέ είναι reflective.Το έχει προσέξει κανείς σε φιμέ; Τα συγκεκριμένα γυαλιά είναι Rayban με γυάλινο φακό.Η έξω μεριά καθαρίζεται εύκολα,η μέσα δύσκολα,είναι σπαστικό.Μήπως επειδή έχουν επίστρωση εξωτερικά απο την μέσα μεριά;Οταν τα κοιτάζω απο την μέσα μεριά βλέπω μπλέ-μώβ αντανάκλαση.Πώς θα καταλάβω αν το πολωτικό φίλτρο είναι εσωτερικά η εξωτερικά;

 

Κ εγώ τα φιμέ (llumar) τα βλέπω αρκετά μωβ/μπλε με τα hawkers. Είναι λίγο περίεργο στην αρχή, αλλά συνηθίζεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να κάνετε πειράματα σε φινέτσα τζάμια, οθόνες, κινητά κτλ κτλ,δεν πάτε σε έναν οπτικό γνωστό σας να κοιτάξει τους φακούς με ειδικό μηχάνημα που έχουν αντί να κάνετε παπατζιλικια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να κάνετε πειράματα σε φινέτσα τζάμια, οθόνες, κινητά κτλ κτλ,δεν πάτε σε έναν οπτικό γνωστό σας να κοιτάξει τους φακούς με ειδικό μηχάνημα που έχουν αντί να κάνετε παπατζιλικια.

 

Αν ψάξεις στο νετ θα βρεις αναφορές για την ποιότητα τους

Ένα δικό μου ζευγάρι τα κοίταξε ο οπτικός μεγάλου καταστήματος σε mall στην  Αθήνα

Η άποψη του ήταν παραπάνω από θετική

Ειδικά όταν έμαθε και την τιμή τους εντυπωσιάστηκε

 

Όσο για το πώς να τσεκάρεις εάν είναι polarized απλή φυσική είναι – και τα τεστ είναι απλά - δε χρειάζεται να έχεις ειδικό μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κανείς παραγγελία πχ δεύτερα και σχεδόν τέταρτη άντε πέμπτη τα έχεις σπίτι σου σε συνδιασμό με πολυ χαμηλή τιμή και καλούς φακούς και σκελετό το κάνει ασυναγώνιστο προϊόν.

Μπράβο τους πάντως πρέπει να έχουν πουλήσει άπειρες παλέτες με εμπορευμα.

Χτύπησαν τον ανταγωνισμό πολύ άσχημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει ακόμα ο κωδικός 50% ?

μπορείς να το δοκιμάσεις χωρίς να ολοκληρωσεις την παραγγελία. Στο λέω για να το δοκιμάζεις ανα πάσα στιγμή αν το χρειαστείς. Προσθέτεις αυτά που θες στο καλάθι σου και στο επόμενο βήμα βάζεις τον κωδικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να το δοκιμάσεις χωρίς να ολοκληρωσεις την παραγγελία. Στο λέω για να το δοκιμάζεις ανα πάσα στιγμή αν το χρειαστείς. Προσθέτεις αυτά που θες στο καλάθι σου και στο επόμενο βήμα βάζεις τον κωδικό. 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις στο νετ θα βρεις αναφορές για την ποιότητα τους

Ένα δικό μου ζευγάρι τα κοίταξε ο οπτικός μεγάλου καταστήματος σε mall στην  Αθήνα

Η άποψη του ήταν παραπάνω από θετική

Ειδικά όταν έμαθε και την τιμή τους εντυπωσιάστηκε

 

Όσο για το πώς να τσεκάρεις εάν είναι polarized απλή φυσική είναι – και τα τεστ είναι απλά - δε χρειάζεται να έχεις ειδικό μηχάνημα

 

 

δεν χρειαζεται οπτικος για κατι τοσο απλο. Απλη φυσικη ειναι. Δες το προηγουμενο ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει ακόμα ο κωδικός 50% ?

Ναι, κατά τη 13:00 σήμερα έκανα παραγγελία κανονικά με -50%.

Παρεπιπτόντως, πληρωμή paypal με κάρτα eurobank δεν μπορούσε να ολοκληρωθεί, αλλά απευθείας πληρωμή με την ίδια κάρτα δούλεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...