Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου ήρθαν τελικά και μένα τέσσερα γυαλιά. Ένα όμως ήρθε με θέμα, έχει μια σχετικά μεγάλη γρατζουνιά στο εσωτερικό του δεξιού φακού. έβγαλα unboxing video αλλά αυτό το κατάλαβα μόλις τα φόρεσα. Έστειλα mail με φωτογραφίες. Ζήτησα αντικατάσταση, λέτε να προχωρήσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθαν τελικά και μένα τέσσερα γυαλιά. Ένα όμως ήρθε με θέμα, έχει μια σχετικά μεγάλη γρατζουνιά στο εσωτερικό του δεξιού φακού. έβγαλα unboxing video αλλά αυτό το κατάλαβα μόλις τα φόρεσα. Έστειλα mail με φωτογραφίες. Ζήτησα αντικατάσταση, λέτε να προχωρήσει? 

 

 

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχει δειξει το παρελθον της εταιρειας, θα προχωρησει. Θυμαμαι την περιπτωση καποιου συμφορουμιτη, πριν λιγους μηνες, που του εσπασαν στη μεση τα γυαλια στο πλαστικο και του εκαναν αντικατασταση. Φαινονται σωστοτατοι στο aftersales εως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεισ αν ισχυει ακομα το 50%?

δες εδώ για 40% (δεν το δοκίμασα)

Υπάρχουν πολλοί κωδικοί αλλά δυστυχώς είναι για έκπτωση 20% μόνο.

 

HC20LTS

HCI20MAP

HCI20MN

 

edit: Μόλις βρήκα και τον "unidays40" για 40% έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο 1 κενό κουτί που μου είχε έρθει, κι 1 με προβληματικό φακό (κουνιότανε) , σήμερα τα παρέλαβα μετά απο το email που τους είχα στείλει... Όποτε όλα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθα πριν λιγο και τα δικα μου,Frozen Grey · Dark One.Ειχε δικιο ενα μελος που ειπε οτι ειναι φοβερα,πραγματικα η φωτο στο site τα αδικει παρα πολυ.Απο κοντα ειναι τελεια.Κανενα προβλημα με το προιον,ειναι αριστα πραγματικα.Δεν το συζητω για 17.50€,και 50€ να εδινα αξιζουν.Φακος παρα πολυ καλος,δεν ξερω τι κοκκινα λετε μερικοι οτι βλεπετε,εχουν ενα ελαφρυ ιριδισμα οταν κοιτας παμπριζ αυτοκινητου αλλα τιποτα παραπανω.Σκελετος πολυ καλος,κανενα θεμα.Γενικα αριστα,κανενα παραπονο.Απο την αλλη,τωρα καταλαβαινω μερικους που ειχαν ενδοιασμους ως προς το οτι παραγγελνουμε γυαλια ηλιου χωρις να τα δοκιμασουμε.Δεν μπορω να πω οτι δεν μου πανε,σαν μεγεθος ειναι πολυ καλο στο κεφαλι μου,σαν σχεδιο απο την αλλη δεν με τρελαινουν.Η αληθεια ειναι οτι αν τα δοκιμαζα καπου(σε καποιο μαγαζι πχ),ακομα και 17.50€ θα το σκεφτομουν παρα πολυ να τα παρω.Οχι για την τιμη,απλα δεν μου κανουν "κλικ" που λεμε,σαν σχεδιο παντα.Τα προηγουμενα γυαλια που ειχα ειναι κατι Prada που τα ειχα παρει 220€ αν θυμαμαι πριν καμια 5ετια.Εχουν τελειως διαφορετικο σχεδιο και ισως με ξενιζει λιγο αυτο.Τεσπα,απο ποιοτητα παντως και φακο ειναι κορυφη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...