Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή θέλω να πάρω μόνο ένα ζευγάρι(Carbon Black · Nebula One), αν κάποιος από Αθήνα θέλει περισσότερα ζευγάρια γυαλιά και χρειάζεται να συμπηρώσει ή αν απλά μπορεί να προσθέσει ένα ζευγάρι στην παραγγελία του για να βγουν δωρεάν τα μεταφορικά ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρήγγειλα κυριακή βράδυ και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι αύριο παραλαμβάνω. αν μείνω ευχαριστημένος θα ξαναπαραγγείλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κ εγω την 2η παραγγελια. Ολα κομπλε.

 

Παντως η σειρα limited edition ποιοτικα ειναι κλασεις ανωτερη. Πηρα κ ενα ζευγαρι γυναικεια για "δωρο", τα Hawkers Paula Echevaria Ocean κ ο σκελετος ειναι φανταστικος, συμπαγης σαν κοκκαλινος καμια σχεση με το πλαστικο της Original σειρας. Ενω κ ο φακος ειναι πολυ ξεκουραστος, χωρις να ειναι πολυ φωτεινος.

 

Σε σχεση με τα Frozen Grey Clear Blue One που πηρα για μενα ο φακος του Paula Echevaria ειναι πιο ξεκουραστος κ απαλος. Αν δεν ηταν γυναικεια θα τα ειχα καβατζωσει ηδη :-D

 

Ειχαν 17,5 ευρω (με το 50%) εναντι 12,5 των απλων. Η διαφορα ειναι γελοια κ την αξιζουν. Με το καινουριο κουπονι για 50% ψηνομαι ασχημα για τα Luis Suarez Bota de Oro (καποιος εδω ειπε οτι εχουν κ ξεκουραστο φακο).

 

Επιβεβαιωνω τελος οτι οσα ζευγαρια πηρα, υπο γωνεια σκοτεινιαζει κ δεν διαβαζεται το μονιτορ του υπολογιστη.

 

 

Επειδή θέλω να πάρω μόνο ένα ζευγάρι(Carbon Black · Nebula One), αν κάποιος από Αθήνα θέλει περισσότερα ζευγάρια γυαλιά και χρειάζεται να συμπηρώσει ή αν απλά μπορεί να προσθέσει ένα ζευγάρι στην παραγγελία του για να βγουν δωρεάν τα μεταφορικά ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ.

 

ο nebula one φακος στα δικα μου ματια τουλαχιστον ειναι πολυ φωτεινος, εναντι των clear blue one και ocean με πιο ξεκουραστο για εμενα το ocean.

Αν δεν τα εχεις δοκιμασει ηδη κ εχεις κοντα σου Paul & Bear δοκιμασε τα. Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα..τα fusion τα εχει δοκιμασει καποιος;;εχουν πολυ φωτεινο φακο;;παντως αν δεν κανω λαθος τα limited edition ειτε παρεις τα suarez ειτε τα echevarria το σχημα κ μεγεθος ειναι ιδια ε;;απλα αλλαζουν χρωμα..κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο nebula one φακος στα δικα μου ματια τουλαχιστον ειναι πολυ φωτεινος, εναντι των clear blue one και ocean με πιο ξεκουραστο για εμενα το ocean.

Αν δεν τα εχεις δοκιμασει ηδη κ εχεις κοντα σου Paul & Bear δοκιμασε τα. Φιλικα παντα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Τα έχω δοκιμάσει σε κατάστημα Bershka και η αλήθεια είναι ότι όντως είναι φωτεινά αλλά δεν γνωρίζω πως θα είναι έξω στον ήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σήμερα άλλη μια παραγγελία.

Όλα κομπλέ με τα γυαλιά μέσα. :-D

Τα premium όντως είναι πολύ ποιοτικά όπως έχει αναφερθεί και από άλλους σε προηγούμενα post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σήμερα άλλη μια παραγγελία.

Όλα κομπλέ με τα γυαλιά μέσα. :-D

Τα premium όντως είναι πολύ ποιοτικά όπως έχει αναφερθεί και από άλλους σε προηγούμενα post.

ποσο κανανε να ρθουνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ενα ζευγαρι απο περιέργεια για να δω πως είναι.

 

Μεγάλη μάπα σε όλα τα επίπεδα δεν βρήκα ουτε ενα θετικό σημείο.

 

Πολύ καλη εξυπηρέτηση και γρήγορη αποστολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ενα ζευγαρι απο περιέργεια για να δω πως είναι.

 

Μεγάλη μάπα σε όλα τα επίπεδα δεν βρήκα ουτε ενα θετικό σημείο.

 

Πολύ καλη εξυπηρέτηση και γρήγορη αποστολή.

Μπορεί να εισαι και μοναδικός που το λες, στην τελική μη ξεχνάς ότι πήρες ενα πολαριζε γυαλί ηλίου με κάτω απο 20 ευρώ. Για 20 30 ειναι τέλεια αν έκαναν 200, που δε πρόκειται να δώσω ποτε τόσα, και τα έπαιρνα πολυ πιθανόν και εγω μάπα θα έλεγα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ενα ζευγαρι απο περιέργεια για να δω πως είναι.

 

Μεγάλη μάπα σε όλα τα επίπεδα δεν βρήκα ουτε ενα θετικό σημείο.

 

Πολύ καλη εξυπηρέτηση και γρήγορη αποστολή.

 

Και εγώ αγόρασα για δοκιμή.

 

Αν έχεις βρεί καλύτερα γυαλιά με 15 ευρώ θα ήθελα να μας πείς το κατάστημα να μή μας πιάνουν κορόιδα οι ξένοι.

 

Ο φακός είναι πολύ καλός και ξεκούραστος.

Ο σκελετός στα φθηνά μοντέλα είναι μέτριος.

Το σχέδιο σε εμένα δεν ταιριάζει αλλά έτσι και αλλιώς κανένα γυαλί δεν έχω βρεί που να μου αρέσει 100% οπότε μικρό το κακό.

 

Εγώ κατάφερα και έκατσα πάνω τους και βγήκε το μπράτσο. Πάλι καλά που είναι πλαστικό και το ξανακούμπωσα χωρίς να πάθουν τίποτα. Για προχειροκατάσταση (αυτοκίνητο, παραλία) είναι ΑΡΙΣΤΑ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...