Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τους εστειλα

αλλα δεν φαινεται καθαρα στις φωτο (δεν εχω καλη καμερα)και αυτο με το φακο ? μπορουν να πουν καποια δικαιολογια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εστειλα

αλλα δεν φαινεται καθαρα στις φωτο (δεν εχω καλη καμερα)και αυτο με το φακο ? μπορουν να πουν καποια δικαιολογια ?

 

η ιστορία έχει δείξει ότι έχουν πολύ καλό aftersales χωρίς πολλές ερωτήσεις, τώρα αν είσαι άτυχος και σου κάνουν μανούρες δεν το γνωρίζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ιστορία έχει δείξει ότι έχουν πολύ καλό aftersales χωρίς πολλές ερωτήσεις, τώρα αν είσαι άτυχος και σου κάνουν μανούρες δεν το γνωρίζω

εγω εστειλα ..τωρα θα δουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα η παραγγελία Carbon Black - Daylight One αλλα μέσα απο το φακό έχει κάτι χαραγμένο στην αρχή δεν καταλάβαινα τι είναι αν το δεις απο καθρέφτη φαίνεται να λέει hawkers και είναι φουλ ενοχλητικό... στα άλλα πού είχα δεν το είχε.Οι υπόλοιποι πού παραγγείλατε το έχετε προσέξει?

post-225290-0-33451800-1468252434_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα η παραγγελία Carbon Black - Daylight One αλλα μέσα απο το φακό έχει κάτι χαραγμένο στην αρχή δεν καταλάβαινα τι είναι αν το δεις απο καθρέφτη φαίνεται να λέει hawkers και είναι φουλ ενοχλητικό... στα άλλα πού είχα δεν το είχε.Οι υπόλοιποι πού παραγγείλατε το έχετε προσέξει?

 

και τα δικά μου το έχουν.

δεν ενοχλεί όμως (εμένα προσωπικά) στη όραση ούτε κατ'ελαχιστο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα δικά μου το έχουν.

δεν ενοχλεί όμως (εμένα προσωπικά) στη όραση ούτε κατ'ελαχιστο....

Α οπότε το έχουν όλα τα νέα μοντέλα γιατί πριν κάνα εξάμηνο που είχα πάρει δυο ζευγάρια δεν το είχε τεσπα αυτή τι φορά δεν ξετρελάθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα η παραγγελία Carbon Black - Daylight One αλλα μέσα απο το φακό έχει κάτι χαραγμένο στην αρχή δεν καταλάβαινα τι είναι αν το δεις απο καθρέφτη φαίνεται να λέει hawkers και είναι φουλ ενοχλητικό... στα άλλα πού είχα δεν το είχε.Οι υπόλοιποι πού παραγγείλατε το έχετε προσέξει?

Σε ενοχλεί το logo επάνω στη γωνία? Δηλαδή φοράς το γυαλί και το αντιλαμβάνεσαι ότι υπάρχει? 

Να κάνουμε δημοσίευση,  ο πρώτος άνθρωπος με ευρυγωνιο οφθαλμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενοχλεί το logo επάνω στη γωνία? Δηλαδή φοράς το γυαλί και το αντιλαμβάνεσαι ότι υπάρχει? 

Να κάνουμε δημοσίευση,  ο πρώτος άνθρωπος με ευρυγωνιο οφθαλμο.

Ναι με ενοχλεί το logo γιατί στα άλλα Hawkers που έχω δεν το έχει και σε αυτά κάνει μπαμ φαίνεται σαν θολούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με ενοχλεί το logo γιατί στα άλλα Hawkers που έχω δεν το έχει και σε αυτά κάνει μπαμ φαίνεται σαν θολούρα.

Tι θολούρα φαίνεται? 

Ειναι τόσο στην περιφέρεια που πρέπει να ψάξεις να το δεις (αν το δεις) με το ζόρι,  και με το ζόρι να βρεις ότι σε ενοχλεί. 

Δεν γίνεται να ενοχλεί αυτό το logo τόσο στην άκρη που βρίσκεται

Όντως δεν υπάρχει σε παλιότερα Hawkers πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με ενοχλεί το logo γιατί στα άλλα Hawkers που έχω δεν το έχει και σε αυτά κάνει μπαμ φαίνεται σαν θολούρα.

 

Σε ενοχλεί προφανώς επειδή όταν φορας τα γυαλια το σκεφτεσαι παραπάνω.Ίσως αν δεν πρόσεχες αυτή την λεπτομέρεια,να μην είχες πρόβλημα (που για εμένα δεν είναι τρομερό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...