Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος που έχει πάρει οποιοδήποτε από τα Steve AOKI να ανεβάσει καμιά real photo; Αν κρίνω από τα υπόλοιπα που είδα σε real φωτογραφίες είναι σαν τα γυαλιά του πεντά-ευρου στα τουριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω ότι όλοι μας κάνουμε αγορά λόγω φακών και μόνο. Τα ίδια σχέδια υπάρχουν με 5ευρω και με φίρμα επάνω στο παζάρι του σχιστου,στην santa Barbara,και στον μαύρο που έχει παγκο στα καραβάκια για περαμα παλουκια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μια χαρα ειναι οι φακοι και τα γυαλια και δε δειχνουν καθολου φτηνιαρικα ουτε ως σκελετος ουτε ως φακοι, οι οποιοι ειναι καθαρότατοι και ευκρινέστατοι και δεν παραμορφώνουν. Και τα polarised Rayban που έχω στο φακό είναι ίδια, απλα έχουν πιο ποιοτικό σκελετο και πιο μεγαλο φακο αλλά τα είχα πάρει και 140. Επίσης, ολο εγκωμια ακουω απο τους γυρω μου και μαλιστα μερικοι εχουν και ακριβα γουστα.

 

Νομιζω οτι κανενα γυαλι ηλιου δεν αξιζει το 100αρικο (και βαλε...) απλα μας γδυνανε οι εταιρειες και τα μαγαζια. Άλλωστε καθε 3-4 χρονια οι φακοι πρεπει να αλλαζονται καθοτι δεν απορροφουν πλεον τις UV. 

 

Το μονο που θα ηθελα να δω (απλα για να μου φυγει η περιέργεια) ειναι αν ειναι οντως αποτελεσματικα στις UV... γινεται σε καταστημα οπτικών αυτός ο έλεγχος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξεκινησει και σχετικο topic: -50% με την χρηση του discount code J50 στο www.northweek.com.Καλες αγορες

 

Τελικά ψώνισα από τη θυγατρική κι ακολούθησα την πρόταση σου...

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μια χαρα ειναι οι φακοι και τα γυαλια και δε δειχνουν καθολου φτηνιαρικα ουτε ως σκελετος ουτε ως φακοι, οι οποιοι ειναι καθαρότατοι και ευκρινέστατοι και δεν παραμορφώνουν. Και τα polarised Rayban που έχω στο φακό είναι ίδια, απλα έχουν πιο ποιοτικό σκελετο και πιο μεγαλο φακο αλλά τα είχα πάρει και 140. Επίσης, ολο εγκωμια ακουω απο τους γυρω μου και μαλιστα μερικοι εχουν και ακριβα γουστα.

 

Νομιζω οτι κανενα γυαλι ηλιου δεν αξιζει το 100αρικο (και βαλε...) απλα μας γδυνανε οι εταιρειες και τα μαγαζια. Άλλωστε καθε 3-4 χρονια οι φακοι πρεπει να αλλαζονται καθοτι δεν απορροφουν πλεον τις UV.

 

Το μονο που θα ηθελα να δω (απλα για να μου φυγει η περιέργεια) ειναι αν ειναι οντως αποτελεσματικα στις UV... γινεται σε καταστημα οπτικών αυτός ο έλεγχος;

Το ερώτημα σου έχει απαντήθεία κάνα 2 σελίδες πισω:ναι μπορεί να γίνει έλεγχος και ναι είναι UV αντίστοιχα με τα επώνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πήγα σε γνωστό μου οπτικό. Έχω τα Luis suarez και τα Fusion Clear Blue  για προσωπική χρήση και μου είπε ότι οι φακοί είναι εφάμιλλης ποιότητας με τα περισσότερα που κυκλοφορούν. Επίσης μου παρήγγειλε 2 ζευγάρια γιατί είναι Vfm λόγω φακού μου είπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Εγώ όταν πήγα πριν κάνα μήνα στα Cosmos τα είχαν 29,99 αλλά είχαν μόνο από τα απλά. Όχι premium και τα άλλα που έχει στο site. Τώρα μπορεί να έχει αλλάξει και να έχουν φέρουν κι άλλα η να τα κατέβασαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν ότι τα πουλανε στις ίδιες τιμές στα Pull&Bear. Ισχύει?

Μπορεί να πουλάνε στις ίδιες τιμές με τις αρχικές τιμές που έχει στο site των Hawkers.

H διαφορά είναι ότι σχεδόν όλοι εδώ έχουμε ψωνίσει με τους εκπτωτικούς κωδικούς των 30%, 40%, 50%...  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλωστε καθε 3-4 χρονια οι φακοι πρεπει να αλλαζονται καθοτι δεν απορροφουν πλεον τις UV. 

 

 

Δεν ισχυει για ολους τους τυπους φακων...εξαρταται απο το υλικο του φακου των γυαλιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα pull&bear βολεύουν να πάει κάποιος να τα δει από κοντά η αν  έχει κάποιες αμφιβολίες για τις διαστάσεις η αν θα του ταιριάζουν στο κεφάλι του .

απλά θα βρει περσινό στοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...