Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθαν από λάθος παραγγελία 2 τεμαχια από τα

https://www.hawkersco.com/products/carbon-black-dark-one

Όποιος θέλει ανταλλαγή το ένα τεμαχιο με κανένα άλλο μοντέλο (αρκεί να μην το έχω) μ λέει. Είναι ολοκαίνουργια,στο κουτακι οπως μ ήρθαν κτλπ. Τα ανοιξα,ειδα το λάθος που έγινε και τα ξαναεκλεισα στο κουτί του.

Στείλτε pm

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν απο κακή συνενόηση με φιλο μου σε παραγγελία δυο https://www.hawkersco.com/products/luis-suarez-bota-de-oro-one και ενα

https://www.hawkersco.com/products/caramel-carey-sky-one-x αγορασμένα με 50%

δεν θελω να βγάλω κέρδος απλά θα προτιμήσω να τα δωσω καπου ολα μαζι γιατι δεν εχω πραγματικα χρονο αυτον τον καιρο παιδες..ολα ειναι σφραγισμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν νέα σειρά και φαίνονται πολυ ωραία αν και λίγο ακριβά για τα στάνταρ που έχουν θέσει με τις μεγάλες εκπτώσεις που βάζουν συχνά.. Εγω προσωπικά το επόμενο ζευγάρι μιας και έχω είδη 3 θα τα χτυπήσω όταν έρθει Black Friday όπως περισι που έβαλαν 75% έκπτωση!! Τα καλύτερα έχω να πω μόνο για αυτήν την εταιρεία!!! Επειδή διαβάζω διαφορά σχόλια οτι ειναι μούφα ποιότητα να σας πω πως πουλάνε 2 είδη ποιότητας αυτά τα premium και τα αλλα.. Τα καλύτερα ειναι τα πρώτα, τα οποία τα έχω εδώ και 1,5 χρόνο και όλα κομπλε.. Αυτά απο εμενα καλές αγορές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν νέα σειρά και φαίνονται πολυ ωραία αν και λίγο ακριβά για τα στάνταρ που έχουν θέσει με τις μεγάλες εκπτώσεις που βάζουν συχνά.. Εγω προσωπικά το επόμενο ζευγάρι μιας και έχω είδη 3 θα τα χτυπήσω όταν έρθει Black Friday όπως περισι που έβαλαν 75% έκπτωση!! Τα καλύτερα έχω να πω μόνο για αυτήν την εταιρεία!!! Επειδή διαβάζω διαφορά σχόλια οτι ειναι μούφα ποιότητα να σας πω πως πουλάνε 2 είδη ποιότητας αυτά τα premium και τα αλλα.. Τα καλύτερα ειναι τα πρώτα, τα οποία τα έχω εδώ και 1,5 χρόνο και όλα κομπλε.. Αυτά απο εμενα καλές αγορές!!!

 

Δηλαδή κατ'εσένα, είναι καλή εταιρία ενώ μόνο η premium ποιότητα αξίζει;

Και ενώ στην συνέχεια δηλώνεις ότι δεν έχεις από τα απλά;

:unsure: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω πως αξίζει περισσότερο η premium απο την άλλη.. Βεβαίως και το λέω επειδή τα έχω αγγίξει και τα έχω φορέσει και απο φίλο και απο το pull&bear.. Η άποψη μου αφορά την εταιρία στήν εξυπηρέτηση και στο προϊόν που μου πούλησε.. Η αγορά που έκανα δεν ήταν τυχαία έψαξα πρώτα και μετά αποφάσισα πως θέλω την καλύτερη ποιότητα.. Ήμαρτον δηλαδή επιτίθεστε λες και περνούμε και ποσοστά απο τις πωλήσεις τους.. Να βοηθήσω προσπάθησα όσους θελήσουν να αγοράσουν και ειναι καινούργοι στο άθλημα των 'φτηνων' γυάλιων!!! Επίσης δεν ειναι και τόσο τραγικό να πει κάποιος την άποψη του για κατι... Δεν φταίω εγω εάν σε εσένα συμπεριφέρθηκαν σκάρτα! Ίσως να πήρες κατι που να μην έμεινες ευχαριστημένος/η ωστόσο προσπάθησε να μιλήσεις μαζί τους εάν δεν το έκανες.. Εγω επειδή μου έδωσαν ένα ζευγάρι στραβά γυαλιά λόγω λάθους τους!!! με ένα email μετά απο 5 μέρες είχα ολοκαίνουρια σπίτι μου και κράτησα και τα παλιά μήπως χρειαστώ ποτε φακό(μόνοι τους μου είπαν)... Αυτη ήταν η εμπειρία μου που με οδήγησε σε αυτη την άποψη και πιστευω πως κάνετε λαθος μερικοί μερικοί κατηγορώντας κάποιον που λέει την άποψη του μέσα σε μια ανοιχτή κοινότητα! Επίσης το αν μια εταιρία πουλάει 2 πράγματα καλα και 1 χάλια μαύρα, δεν σημαίνει οτι ειναι και η εταιρία οτι να ειναι.. Πρέπει βάλεις την σκέψη σου σε μια σειρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν νέα σειρά και φαίνονται πολυ ωραία αν και λίγο ακριβά για τα στάνταρ που έχουν θέσει με τις μεγάλες εκπτώσεις που βάζουν συχνά.. Εγω προσωπικά το επόμενο ζευγάρι μιας και έχω είδη 3 θα τα χτυπήσω όταν έρθει Black Friday όπως περισι που έβαλαν 75% έκπτωση!! Τα καλύτερα έχω να πω μόνο για αυτήν την εταιρεία!!! Επειδή διαβάζω διαφορά σχόλια οτι ειναι μούφα ποιότητα να σας πω πως πουλάνε 2 είδη ποιότητας αυτά τα premium και τα αλλα.. Τα καλύτερα ειναι τα πρώτα, τα οποία τα έχω εδώ και 1,5 χρόνο και όλα κομπλε.. Αυτά απο εμενα καλές αγορές!!!

Πότε είναι Black Friday?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους καλύτερο σχέδιο, άντε να βγάλουν και κανένα aviator της προκοπής μήπως και τα τιμήσω.

 

In other news, και άλλο 'special edition' στο ισπανικό άμαζον στα 9,22Ε (άνευ μεταφορικών, τσεκάρετε πόσο πάνε)

υγ. Δεν έψαξα να διασταυρώσω αν είναι legit edition της εταιρίας κι όχι κανα copycat, τσεκάρετε το πρώτα αν ψήνεστε (αν και φαίνεται legit, "de Hawkers" + Sold and shipped by Amazon).

Cn6-WUsWEAEMSi_.jpg:large


Πότε είναι Black Friday?

25 Νοεμβρίου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ... Εγω επειδή μου έδωσαν ένα ζευγάρι στραβά γυαλιά λόγω λάθους τους!!! με ένα email μετά απο 5 μέρες είχα ολοκαίνουρια σπίτι μου και κράτησα και τα παλιά μήπως χρειαστώ ποτε φακό(μόνοι τους μου είπαν)... 

Aκριβώς το ίδιο!!!Μου έστειλαν ένα ζευγάρι με πρόβλημα στον αριστερό φακό(εξέχει λίγο ο φακός πάνω

απο τον σκελετό)και με ένα email μετά απο 5-6 μέρες είχα ολοκαίνουρια σπίτι μου και κράτησα και τα παλιά μήπως χρειαστώ ποτε φακό ή κάτι άλλο απο τα ''χαλασμένα''....έτσι μου είπαν οι ίδιοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...