Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια επειδή έχω και wolfnoir η ποιότητα κατασκευής ειναι καλύτερη απο τα hawkers επίσης ο φακός ειναι πιο ανοιχτόχρωμος τουλάχιστον σε αυτά που έχω και νομίζω μου αρέσουν πιο πολυ απο των hawkers

σε ακολουθησα και εριξα μια παραγγελια και γω  ,εχει σε καποια μοντελα -40% και αν βαλετε κωδικο VIP εχει δωρεαν μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όνομα της νέας σειράς, δλδ WARWICK

Τί έκπτωση δίνει με αυτόν τον κωδικό?

σε ακολουθησα και εριξα μια παραγγελια και γω  ,εχει σε καποια μοντελα -40% και αν βαλετε κωδικο VIP εχει δωρεαν μεταφορικα

Μπορείς να πείς ποια μοντέλα έχει -40%? Δεν μπορεσα να τα βρω.

Κι επίσης.. μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε δύο κωδικούς?

Και για έκπτωση και για δωρεάν μεταφορικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έκπτωση δίνει με αυτόν τον κωδικό?

Μπορείς να πείς ποια μοντέλα έχει -40%? Δεν μπορεσα να τα βρω.

Κι επίσης.. μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε δύο κωδικούς?

Και για έκπτωση και για δωρεάν μεταφορικά?

http://wolfnoir.com/

υπαρχουν αρκετα με ενπτωση

εγω πηρα αυτα στα 19,95

http://wolfnoir.com/products/kiara-jk-kashmir#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έκπτωση δίνει με αυτόν τον κωδικό?

Μπορείς να πείς ποια μοντέλα έχει -40%? Δεν μπορεσα να τα βρω.

Κι επίσης.. μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε δύο κωδικούς?

Και για έκπτωση και για δωρεάν μεταφορικά?

 

 Με μια δοκιμή θα το έβλεπες, για μείον 25% είναι το κουπόνι.

 

+ Δεν δέχονται πάνω από ένα κωδικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ακολουθησα και εριξα μια παραγγελια και γω  ,εχει σε καποια μοντελα -40% και αν βαλετε κωδικο VIP εχει δωρεαν μεταφορικα

 

 Με μια δοκιμή θα το έβλεπες, για μείον 25% είναι το κουπόνι.

 

+ Δεν δέχονται πάνω από ένα κωδικό.

κατσε γιατι μπερδευτηκαμε μου φαινεται

εγω και ο someone αναφερομαστε στα wolfnoir και ο Lnk Hlk πιστευω

οποτε απο 34,95 τα πηρα 19,95 εκπτωση 43% με δωρεαν μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eδωσα πιο πάνω τον κωδικό warwick (-25%) για τη νέα σειρά των hawkers. Aυτό παρέθεσε και έκανε ερώτηση για το % ο Lnk, δεν ξέρω αν κατάλαβε λάθος και νόμιζε πως αφορά τα wolf που συζητάτε (μήπως είναι ώρα να γίνει κι ένα δικό τους θρεντ...)

 

Από κει και πέρα, το "δε δέχονται πάνω από ένα κωδικό", αφορά το σύστημα όλων (hawkers, wolf, northweek) αν δεν άλλαξε κάτι από τότε που έκανα δοκιμή.

 

Στα wolf βέβαια, δεν έχετε δίλημμα τι να διαλέξετε έτσι κι αλλιώς (κωδικό έκπτωσης ή κωδικό για δωρεαν μεταφορικά), γιατί όπως γράφουν κάτω από το banner τους, δεν δέχονται κωδικούς έκπτωσης όσο ισχύουν οι εκπτώσεις που ήδη κάνουν στο σάιτ τους.

Μόνη εξαίρεση αν κάποιος θέλει κάποιο από τα 2 μοντέλα "Red", για τα οποία υπάρχει κωδικός (RED) -20% και ισχυει, οπότε μόνο γι' αυτά αποφασίζεις ποιον χρησιμοποιείς (για ένα ζευγάρι συμφέρει να αποφύγεις τα 7Ε -αν θυμάμαι καλά- των μεταφορικών, αφού η έκπτωση κόβει λιγότερα=σχεδόν τάληρο)... για πάνω από ένα ζευγάρι red, αν τα μεταφορικά παραμένουν στα 7Ε, συμφέρει ο κωδικός "red" αφού κόβει στο επί.

Και προσθέτω μιας και το είδα τώρα, περί wolf

 

Μπορείς να πείς ποια μοντέλα έχει -40%? Δεν μπορεσα να τα βρω.

Μετά την πρώτη "ομάδα", τις υπόλοιπες τρεις τις έχουν χωρισμένες με έγχρωμο πλακάκι που αναφέρει το ποσοστό εκπτώσεων. Ομάδες 40-30-20%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε ξέρω τι έγινε με τη δικιά μου περίπτωση, αλλά μέχρι στιγμής είμαι πλήρως απογοητευμένος από την όλη αντιμετώπιση της εταιρείας. Παράγγειλα τα Aviator 15 Ιουλίου σε preorder κατάσταση και έγραφε πως θα είναι έτοιμα στις 25 Ιουλίου. Δεν έχω πάρει κανένα email για την κατάσταση της παραγγελίας μου και επίσης έχω στείλει 2 email, ένα στις 25 και ένα στις 27 του μήνα για να μου πουν σε πιο στάδιο είναι η παραγγελία και δεν έχει απαντήσει κανείς εδώ και 3 μέρες! Πόσο απαράδεκτοι, απορώ πως εσείς είχατε τόσο καλή εμπειρία με την εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...