Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ενδιαφέρεται κανείς πουλάω απο λάθος στη παραγγελια(αυτα μου έστειλαν κ δεν τα ειχα παραγγείλει..)????
https://www.hawkersco.com/products/hawkers-x-123-klan-04,τα δίνω πονά μη μείνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθαν σήμερα τα warwick. Μαζί παρήγγειλα και μερικά ζευγάρια απλά για φίλους. Εντάξει, καμία σχέση. Τα warwick έρχονται με μεγάλη δερμάτινη θήκη, έχουν μεταλλικό μεντεσέ, όπως ακριβώς ένα γυαλί >100€. Για 30€ είναι απίστευτα. Αυτό που προσωπικά δεν μου άρεσε, είναι πως ο μπλε φακός από μέσα τα δείχνει πιο κοκκινωπά. Δεν το περίμενα αυτό και θα μου πάρει λίγο καιρό να το συνηθίσω. Οι άλλοι φακοί που πήρα διατηρούν καλύτερα τα χρώματα.

 

Στα "απλά" αυτό που παρατήρησα είναι πως ο ματ σκελετός φαίνεται ο πιο φτηνιάρικος, ενώ από την άλλη ο μαύρος κανονικός φαίνεται αρκετά πιο ποιοτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεταλλικος μεντεσες και μεταλλικά σκουριαζει όμως.

Τα απλά είναι τέλεια για την παραλία διότι δεν έχουν μεταλλικά μέρη πάνω τους.

Συμφωνώ πως ο ματ σκελετός φαίνεται πιο φτηνός αλλά σε καμία περίπτωση μη ανθεκτικός.

Οι μπλε φακοί που λες, όταν τους συνηθίσεις θα δεις ότι θα σου αρέσουν πολύ με αυτό το Instagram-like εφέ που κάνουν ζεσταίνοντας τα χρωματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://wolfnoir.com/

υπαρχουν αρκετα με ενπτωση

εγω πηρα αυτα στα 19,95

http://wolfnoir.com/products/kiara-jk-kashmir#

 

Πολύ ωραία αλλά πλέον τα έχει στα 29,95 δλδ μόλις 14% έκπτωση.

 

Εκτός από τον κωδικό VIP για δωρεάν μεταφορικά, παίζει κανένας άλλος κωδικός στα Wolfnoir??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Warwick ο σκελετός πώς είναι; Το logo στα πλάγια έχει την τάση να ξεθωριάσει;

Ο σκελετός πολύ καλός, γυαλιστερός, όχι ματ. Κάνει και υπερέκταση λόγω του μεταλλικού μεντεσέ. Το logo στο πλάι δεν είναι ζωγραφιστό, αλλά ενσωματωμένο πλαίσιο με ταμπελάκι απ'όσο μπορώ να καταλάβω. Δεν υπάρχει περίπτωση, δηλαδή, να ξεθωριάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία αλλά πλέον τα έχει στα 29,95 δλδ μόλις 14% έκπτωση.

 

Εκτός από τον κωδικό VIP για δωρεάν μεταφορικά, παίζει κανένας άλλος κωδικός στα Wolfnoir??

μου ηρθαν σημερα

πολυ ωραια οντως (και καθαρος φακος )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκελετός πολύ καλός, γυαλιστερός, όχι ματ. Κάνει και υπερέκταση λόγω του μεταλλικού μεντεσέ. Το logo στο πλάι δεν είναι ζωγραφιστό, αλλά ενσωματωμένο πλαίσιο με ταμπελάκι απ'όσο μπορώ να καταλάβω. Δεν υπάρχει περίπτωση, δηλαδή, να ξεθωριάσει.

Ωραία, ευχαριστώ.

 

Φαίνεται πιο σοβαρή σειρά σε σχέση με τα απλά δηλαδή, και μπορεί χρησιμοποιηθεί για καθημερινή χρήση σαν κύριο γυαλί απ ότι κατάλαβα, όχι μόνο για παραλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ευχαριστώ.

 

Φαίνεται πιο σοβαρή σειρά σε σχέση με τα απλά δηλαδή, και μπορεί χρησιμοποιηθεί για καθημερινή χρήση σαν κύριο γυαλί απ ότι κατάλαβα, όχι μόνο για παραλία.

Ναι, καμία σχέση με τα απλά. Τα απλά είναι αυτό που λες, για παραλία και για δεύτερο ζευγάρι στο αυτοκίνητο. Αυτό είναι τίμιο γυαλάκι που φαίνεται αρκετά ακριβότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορούν συμφορουμίτες που έχουν πάρει

hawkers και wolfnoir

ή

hawkers και Warwick

 

να μας πουν για μεγέθη;

 

Ποια είναι μεγαλύτερα, πόσο μεγαλύτερα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και εγω τα παιδια που ποσταραν για τα wolfnoir και παρελαβα μεσα σε 3 εργασιμες μερες αυτο

http://wolfnoir.com/products/akela-silver-reflect.

 

Ηθελα κατι σε πιο μικρο μεγεθος και αυτα ειναι medium size.

επισης η φωτο στο λινκ δεν εχει πολυ σχεση με πραγματικοτητα και νομιζω ειναι πολυ καλυτερα απο αυτο που απεικονιζεται - και σιγουρα τα θεωρω value for money.

overall η ολη τους εικονα πολυ καλυτερη απο το αναμενομενο.

το πραγματικο χρωμα των φακων θα το δειτε σε καποιες φωτο googlαροντας το μοντελο.

ειναι περισσοτερο ασημο-γκρι lite καθρεφτης μετριο προς ανοιχτοχρωμο παρα σιελ που δειχνει η φωτο του site.

ακαταλληλο μονο για οποιον θελει πολυ σκουρο φακο.

 

ΥΓ.    το πακετο περιλαμβανε θηκη και μαντηλακι καθαρισμου

         kai o κωδικος VIP για free shipping συνεχιζει να ισχυει.

 

Regards

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τωρα κανενας κωδικός μεγαλυτερος του 25%η μονοo VIP για τα μεταφορικα?

αν μιλας για hawkers υπαρχει GETBACK 15% και ZERO για δωρεαν μεταφορικα (δεν μπορεις να βαλεις πανω απο ενα κωδικο)

τωρα για τα wolfnoir υπαρχει το VIP για δωρεαν μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...