Προς το περιεχόμενο

Xiaomi: Οι λόγοι για τους οποίους αποφεύγει την αδιαβροχοποιήση


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ποτε δεν προκειται να παρω στα σοβαρα τις κινεζιες..οι κολοσσοι ειναι κολοσσοι*samsung,lg,sony,htc)

ποσο εισαι ρε φιλε 13; πριν από χρονια κανεις δεν επαιρνε (τηλεοράσεις κυρίως) σαμσουνγκ και ελ τζι γιατι ηταν αγνωστες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ασε φιλε δεν το κατεχεις και απορω γιατι συγκρινεις ντοματες με καρπουζια και ενδεικτικα ως κατοχος z3 που υποτιθεται εχει προτυπα αδιαβραχοποιησης δες απαντηση που εστειλαν σε καποιον που το πηρε για service με αφορμη εκδορα που γραφτηκε ως χτυπημα (το μικροτερο κοστος ηταν το ιδιο με το να αγορασει την συσκευη καινουρια σχεδον )

 

Καλώς ή κακώς από την στιγμή που το αναφέρουν μπορούν να πατήσουν σε αυτό. Ακόμα και για το πιο άσχετο πρόβλημα μπορούν να σου βγάλουν την συσκευή εκτός εγγύησης.

 

Στην τελική σου λένε φίλε σου έπεσε και από την πτώση, χάλασε η στεγανοποίηση, τέλος.

 

Αλλά σε σχέση με εταιρία που δεν εισάγει επίσημα στην χώρα σου τα προϊόντα της και δεν δίνει εγγύηση καν, είναι αστείο να μπαίνουμε σε συγκριτικά.

 

Τώρα το 20-30% αύξηση στην τιμή για την αδιαβροχοποίηση μόνο ως αστείο το παίρνω ιδίως για εταιρία που θεωρείται vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή κυριολεκτικά κινεζιες, ακόμα κ να το φτυσεις χάλασε ...

Xaxaxa 5-6 το πολύ σε κόβω ΕΤΩΝ. Χρήστης xiaomi 2.5 χρόνια Mi3 Mi4 πραγματικά η ποιότητα κατασκευής και η αντοχή τους δεν υπάρχει, μου έχει πέσει άπειρες φορές κάτω σε πλακάκι σε μάρμαρο από το μηχανάκι με 40 χιλιόμετρα. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω άλλη μάρκα γιατί είναι άχρηστες πραγματικά. Όσο για αδιαφροχοποιηση έχει τύχει να είμαι κάτω από βροχή καρέκλες πραγματικά και ενώ εσταζε δεν έπαθε τίποτα. Όλα τα άλλα είναι φιγούρες που λετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποιος σας λεει οτι τα xiaomi αν υα φτυσεις μπρικαρουν, αυτο που ξερω ειναι οτι μονο καποιος που δεν ειχε ποτε xiaomi μπορει να ξεστομισει τετοια κοτσανα.

Εχω αλλαξει ολες τις μαρκες εδω και σχεδον 20 χρονια, απο Nokia, ericsson, motorola, htc, samsung, xiaomi, letv, ulefone.

Tα κινεζικα δεν εχουν να ζηλεψουν σε τιποτα τους 'κολοσσους' 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...