Προς το περιεχόμενο

Νέο PC ή μεταχειρισμένο ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμόμουν ότι το είχα δει σκρουτζ.

 

Ψάχνοντας βρήκα αυτό.

 

http://www.skroutz.gr/m/673/SolidShop

 

"Το κατάστημα δεν συμμετέχει προσωρινα". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα και εσυ με συγχωρεις αλλα μου αναφερεις καταστημα που ουτε καν στην σελιδα τους δεν αναγραφουν την εγγυηση των μνημων ram και απο οτι βλεπω ποικιλια και διαθεσιμοτητα μηδεν.

 

ουτε καν στο skroutz δεν το βλεπω το παραπανω καταστημα και βλεπω τα 4gb ddr3 1333mhz της corsair στα 40ευρω?Ειμαστε με τα καλα μας?

https://www.skroutz.gr/s/294827/Corsair-Value-4GB-DDR3-1333.html?keyphrase=Corsair+4GB+DDR3+1333MHz+CMV4GX3M1A1333C9

Ποιο ακριβα και απο αλυσιδες πουλανε οι κυριοι οτι πουλανε τελος παντων.

 

Κοινως δεν ξερω πως πηγες απο εκει και αγορασες αλλα πηγες και βρηκες τους χειροτερους και το παραπανω που σου ειπαν για την μνημη ram μπορεις να τους τρεξεις δικαστικα και να σου πω εγω μετα πως προκυπτουν δια μαγειας τα ψιλα γραμματα των εταιριων.

 

Α ρε λαμογια με τις τρυπες σας που κρυβεστε και πατε να φατε τα λεφτα του κοσμου.

 

Πες του οτι την εγγυηση 3-5χρονων την παιζουν στα ζαρια οι εταιριες και προκυπτει???? :lol:  :lol:

Αν ειναι προσφατο περιστατικο πηγαινε απο εκει και ζητα τα λεφτα τους πισω(αν δεν σου τα εδωσαν ηδη) και πες τους οτι ειναι υποχρεωμενοι απο τον νομο να ενημερωνουν τον υποψηφιο/αγοραστη για την εγγυηση ενος προιοντος που πουλανε.

Πραγματικα ομως περιμενα εστω καποιο απο τα τελευταια του skroutz αλλα ουτε εκει δεν ειναι.

οταν τις πηρα τις μνημες,τις βρηκα απο το skroutz,μιλαμε για διαστημα οταν ειχαν πρωτοβγει οι ddr3.το site τοτε ηταν εντελως διαφορετικο και με ποικιλια.τοτε την εκανα την δουλεια μου διοτι ετσι κι αλλιως η μνημη εβγαλε προβλημα στο χρονο και μου την αλλαξαν αμεσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το eshop  στο stock δινει της μνημες με 36 μηνες εγγυηση.γιατι δεν τις δινει με εφορου ζωης αφου ηδη την εχουν??

Το eshop και πιο παλια στο site ειχε τροφοδοτικα με λιγοτερη απο την σωστη εγγυηση και οποιοι τους ειχαν ρωτησει απο κοντα ειχαν πει οτι ειναι προβλημα του site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...