Προς το περιεχόμενο

Mini M8S Android Box 28€ (περιορισμένα κομμάτια)


dali13gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν πάρεις air mouse δεν κάνεις δουλειά, δεν σου κάνει να το ανοίξεις καν και να ψάξεις για κάτι.

Μόνο αν κάνεις δουλειά με software στο κινητό...

Ενα φτηνό air mouse που προτάθηκε με καλά λόγια παλιότερα το έχει τωρα στο gear 7,18$ νομίζω, το αγόρασα και περιμένω..

Δηλ για να χρησιμοποιήσεις το μηχάνημα χρειάζεσαι air mouse ? Για ποιο λόγο ? Ρωτάω επειδή δεν έχω ασχοληθει καθόλου με το συγκεκριμένο είδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουφ, το επιβεβαιωνω. Αλλα δεν μπορω/θελω να δωσω αλλα τοσα χρηματα για να παρω air mouse, ειδικα απο τη στιγμη που η χρηση που του κανω ειναι πολυ απλη. Υπαρχει καποιο αξιοπιστο στην τιμη των 6-7-8 ευρω (που ανεφερες νωριτερα);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 99% των tv boxes έρχονται με ιδιου τύπου χειριστήριο.... η άλλη λύση είναι να του συνδέσεις ποντίκι πληκτρολόγιο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια  αυτο εχθες  NEXBOX A95X     το πηρα $25.29  και σημερα το κατεβασανε   $22.99  :mad:  γκαντεμια .

drdedus  τι προτεινεις  για air mouse μεχρι 10$   να εχει και πληκτρολογιο μαζι ,  αξιζει κανενα απο αυτα ;   C120 2.4GHz  

TK668 2.4GHz Wireless Air Mouse

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια  αυτο εχθες  NEXBOX A95X     το πηρα $25.29  και σημερα το κατεβασανε   $22.99  :mad:  γκαντεμια .

 

 

Στείλε e-mail στο gearbest να σου πιστώσεων την διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια  αυτο εχθες  NEXBOX A95X     το πηρα $25.29  και σημερα το κατεβασανε   $22.99  :mad:  γκαντεμια .

drdedus  τι προτεινεις  για air mouse μεχρι 10$   να εχει και πληκτρολογιο μαζι ,  αξιζει κανενα απο αυτα ;   C120 2.4GHz

TK668 2.4GHz Wireless Air Mouse

 

ευχαριστω

Έπρεπε να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις με 2gb ram .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση ρε παιδες;

 

 

Στο kodi βλεπω μια σειρα ή μια ταινια. Οι ελληνικοι υποτιτλοι που βρισκω ειναι π.χ. 4-5. Στο 95% των περιπτωσεων οι πρωτοι παιζουν κανονικα, στους υπολοιπους δειχνει τα γνωστα "κινεζικα". Πηγα στα settings του προγραμματος, δεν βρισκω καποια επιλογη για κωδικοποιηση. Λογικα ειμαι οκ παντως, διοτι οι πρωτοι οπως εγραψα ηδη παιζουν κανονικα. Τι μπορω να κανω γι' αυτο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε e-mail στο gearbest να σου πιστώσεων την διαφορά.

για πες φιλε μου πως το κανω ;ανοιγω τικετ    η στελνω εμαιλ  ; εχει σημασια που το δεμα εχει φυγει  σημερα ; μου δωσανε και traking

 

Έπρεπε να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις με 2gb ram .....

το ξερω τσιγκουνευτικα :ph34r: :ph34r: :-D gamato  θα μπορω να μπαινω με αυτο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες φιλε μου πως το κανω ;ανοιγω τικετ    η στελνω εμαιλ  ; εχει σημασια που το δεμα εχει φυγει  σημερα ; μου δωσανε και traking

 

 

το ξερω τσιγκουνευτικα :ph34r: :ph34r: :-D gamato  θα μπορω να μπαινω με αυτο ;

Άνοιξε ticket και αν θυμάμαι καλά μπορείς μέσα σε 48 ή 72 ώρες, από τότε που έκανες την παραγγελία και άλλαξε η τιμή του προϊόντος, να ζητήσεις πιστωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια αυτο εχθες NEXBOX A95X το πηρα $25.29 και σημερα το κατεβασανε $22.99 :mad: γκαντεμια .

drdedus τι προτεινεις για air mouse μεχρι 10$ να εχει και πληκτρολογιο μαζι , αξιζει κανενα απο αυτα ; C120 2.4GHz

TK668 2.4GHz Wireless Air Mouse

 

ευχαριστω

Μακάρι να μπορούσα να σου πω αλλά δεν έχω πάρει κάποιο.

Το σίγουρο είναι ότι όποιο και να πάρεις η αναβάθμιση από το άχρηστο το μαμά θα είναι τεράστια.

Πρόσεξε την μπαταρία να είναι όπως σε βολεύει, δηλαδή επαναφορτιζομενη η AAA Ακόμα πόσα πλήκτρα έχει και αν σε βολεύουν έτσι όπως είναι τοποθετημένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άνοιξε ticket και αν θυμάμαι καλά μπορείς μέσα σε 48 ή 72 ώρες, από τότε που έκανες την παραγγελία και άλλαξε η τιμή του προϊόντος, να ζητήσεις πιστωση

Ανοιξα ticket , ευχαριστω για την βοηθεια :D

Update δεν κανουνε επιστροφη την διαφορα οι κινεζοι γιατι οταν το πηρα ηταν σε flash sale

Μακάρι να μπορούσα να σου πω αλλά δεν έχω πάρει κάποιο.

Το σίγουρο είναι ότι όποιο και να πάρεις η αναβάθμιση από το άχρηστο το μαμά θα είναι τεράστια.

Πρόσεξε την μπαταρία να είναι όπως σε βολεύει, δηλαδή επαναφορτιζομενη η AAA Ακόμα πόσα πλήκτρα έχει και αν σε βολεύουν έτσι όπως είναι τοποθετημένα.

εκατσα και τα ειδα ολα στο gb , αυτο μια χαρα φαινεται TK668 ,ειναι φθηνο :ph34r: εχει και επαναφορτιζομενη .το παρηγγειλα :D

 

ευχαριστω

Επεξ/σία από KEFALAS1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξα  ticket  ,  ευχαριστω για την βοηθεια :D

εκατσα και τα ειδα ολα  στο gb , αυτο μια χαρα φαινεται TK668 ,ειναι φθηνο  :ph34r:   εχει και επαναφορτιζομενη .το παρηγγειλα :D

 

ευχαριστω

Ωραίο φαίνεται.. Μου έρχεται να το πάρω και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...