Προς το περιεχόμενο

Το μαντολάτο επιλέγει η Google για να ονομάσει τη νέα έκδοση του Android, Nougat


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα προτιμούσα το Nutella.

Nutella δεν είναι γλυκό, είναι ονομασία προϊόντος. Θα έπρεπε να γίνει κάποια συμφωνία για διαφήμιση της εταιρίες όπως είχε γίνει με το KitKat, αλλιώς δεν γίνεται να χρησιμοποιεί η Google brand name άλλης εταιρείας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση που ανακοινωθηκε τo android 7.0 αλλα ακομα πωλουνται τηλεφωνα με την εκδοση 5

Υπάρχουν ακόμα και με την 4. Αυτό είναι το πρόβλημα του ενός λειτουργικού, πολλοί κατασκευαστές. Fragmentation = έλλειψη ενημερώσεων = πρόβλημα για τους Developers. Εκτός τα κινητά της Google, τα Nexus παίρνουν τις ενημερώσεις και σταθερές εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, οκ, τα πρώτα ήταν κινητά τηλέφωνα και μετά ήρθαν τα ρολόγια android. Εγώ πάλι λέω το μεθεπόμενο να το ονομάσουν τουλούμπα... για ευνόητους λόγους. :P

touloumpaphoto%20(37).JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 8 θα είναι το android chalvas από τον χαλβά. Όταν βγει θα ζητήσω πνευματικά δικαιώματα. Έχω κάνει και print screen το post

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σε ένα ζαχαροπλαστείο ,του λέω μάστορα έχεις μαντολάτο ;

-τι ειναι αυτό;

Μου λέει

Του λέω "αμύγδαλα κτλ κτλ "

-Ααά,πες νούγκατ ρε φίλε ,δε διαβάζεις ινσομνια να πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να αφησω το laptop ανοιχτο με την ειδηση, και να το δει η μανα μου, και να λεει "αυτοι οι Αγγλοι μονο 5000 λεξεις εχουν και περνουν τις δικες μας.Δεν μπορουσαν να το ονομασουν αλλιως? Και τι ειναι το android?" Κομμενα τα site τεχνολογιας, απο εδω και περα. Μονο πορνο στο laptop. Εκει δεν θα εχει αποριες τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...