Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια . και σε μενα επαιξε με whats up . το ερωτημα μου ειναι το εξης : αφου ολοι λεμε για γρηγορο σερβερ , μπορω να κάνω σερβερ τον υπολογιστη μου στο σπιτι  ,και να μπαινω στο ιντερνετ με το psiphon χρησιμοποιωντας την σταθερη συνδεση του σπιτιου μου ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως κάποιος γνωρίζει τό email τού Κώστα ( kostt316 ) νά μέ βοηθήσει νά έχω δωρεάν internet στό iphone 6 plus μέ vodafone cu; πμ παρακαλώ edit: ευχαριστώ θά τού στήλω

Επεξ/σία από stauroula19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος γνωρίζει τό email τού Κώστα ( kostt316 ) νά μέ βοηθήσει νά έχω δωρεάν internet στό iphone 6 plus μέ vodafone cu; πμ παρακαλώ

Αφού έχετε λεφτά για iphone γιατί δεν βάζετε κάρτα.Και δεν γίνεται σε iphone.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φρογκ και χρησιμοποιώ το my internet που είναι το ίδιο νομίζω για να μην χρεωνεσαι κάθε φορά π ανοίγεις δεδομενα

σωπα ρε συ υπαρχει ακομη η φρογκ  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ δημόσια τόν κώστα (kostt316) γιά τήν βοήθεια του 1000+ καί μάλιστα παίζει youtube με 0 mb στήν κάρτα μου vodafonecu iphone 6 plus καί μπράβο kostt316 ???????????????? edit: τού είπα γιά χρήματα καί θύμωσε άξιος kostt316????

Επεξ/σία από stauroula19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ δημόσια τόν κώστα (kostt316) γιά τήν βοήθεια του 1000+ καί μάλιστα παίζει youtube με 0 mb στήν κάρτα μου vodafonecu iphone 6 plus καί μπράβο kostt316 ???????????????? edit: τού είπα γιά χρήματα καί θύμωσε άξιος kostt316????

Ποιο είναι το waterdrop η το wisevpn η το openvpn?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μιλήσει αρκετά με τον Κώστα έχω καταλάβει ότι έχει αρκετές γνώσεις σε αυτό το θέμα και ότι ασχολείται πολύ ,και για να μην το δίνει σε κάποιους σημαίνει ότι θα έχει κάποιον λόγο για να μην σας το δίνει επειδή δεν θέλει να το διαδώσει παντού για να καταντήσει όπως το psiphon που το ειχαν ακόμα και τα 5χρονα,και επισης άμα το μάθουν όλοι δεν θα κρατήσει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μιλήσει αρκετά με τον Κώστα έχω καταλάβει ότι έχει αρκετές γνώσεις σε αυτό το θέμα και ότι ασχολείται πολύ ,και για να μην το δίνει σε κάποιους σημαίνει ότι θα έχει κάποιον λόγο για να μην σας το δίνει επειδή δεν θέλει να το διαδώσει παντού για να καταντήσει όπως το psiphon που το ειχαν ακόμα και τα 5χρονα,και επισης άμα το μάθουν όλοι δεν θα κρατήσει πολύ.

χαχαχαχαχα καλο το αστειο σου  .... οτι δηλαδη εδωσαν στο psiphon δημοσιοτητα και εγινε τι ??? το εκλεισε κανενας ?? μονοι τους αυτοι που το εφτιαξαν αλλαξαν σερβερ .... νομιζεται οτι ολα αυτα τα προγραμματα περιμενουν απο την ελλαδα αν θα μαθευτουν για να τα σταματησουν??? προγραμματα που υπαρχουν στα play store και υπαρχουν παγκοσμια την ελλαδα περιμενουν αν θα το μαθουν 1000 ατομα ...... για πειτε μου ενα προγραμμα που το σταματησε καποια εταιρια κινητης τηλεφωνιας ????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα καλο το αστειο σου .... οτι δηλαδη εδωσαν στο psiphon δημοσιοτητα και εγινε τι ??? το εκλεισε κανενας ?? μονοι τους αυτοι που το εφτιαξαν αλλαξαν σερβερ .... νομιζεται οτι ολα αυτα τα προγραμματα περιμενουν απο την ελλαδα αν θα μαθευτουν για να τα σταματησουν??? προγραμματα που υπαρχουν στα play store και υπαρχουν παγκοσμια την ελλαδα περιμενουν αν θα το μαθουν 1000 ατομα ...... για πειτε μου ενα προγραμμα που το σταματησε καποια εταιρια κινητης τηλεφωνιας ????

Δεν είναι το πρόβλημα ο κόσμος που θα το μάθει αλλά το ότι το μαθαίνουν και οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας και μετά κλείνουν τις τρύπες όπως έγινε με το http injector που δεν δουλεύει σε vodafone.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το πρόβλημα ο κόσμος που θα το μάθει αλλά το ότι το μαθαίνουν και οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας και μετά κλείνουν τις τρύπες όπως έγινε με το http injector που δεν δουλεύει σε vodafone.

Μια χαρά δουλεύει σε Vodafone απλά εσύ δεν ξέρεις να κάνεις τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το πρόβλημα ο κόσμος που θα το μάθει αλλά το ότι το μαθαίνουν και οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας και μετά κλείνουν τις τρύπες όπως έγινε με το http injector που δεν δουλεύει σε vodafone.

ποτε δουλευε κατι με την vodafone ? ουτε το psiphon δουλευε καλα με την vodafone ... εμενα προσωπικα το θεμα μου δεν ειναι ουτε ο κωστας , ουτε κανενας αλλος ..... το προβλημα μου ειναι οτι αν θες να βοηθησεις , βοηθα αλλιως μην κανεις τιποτα  ... αυτο με το να γραφετε ευχαριστω τον κωστα και ειναι καλο παιδι ο κωστας ειναι βλακειες .... που με βοηθαει εμενα το ευχαριστω που γραφετε στον κωστα........ειναι ενα θεμα για ιντερνετ και βλεπω 10 σελιδες να λετε ευχαριστω κωστα.....τοσα παιδια εχουν βοηθησει εδω μεσα αλλα κανενας δεν ζητησε να του γραψουν ευχαριστω .... το ευχαριστω φιλε μου το λες απο την καρδια σου κι οχι επειδη στο ζητησε για να γινει διαφημιση στον κωστα .... καλα κανει και βοηθαει αλλα μεχρι εκει .... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...