Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι φίλε μου. Μετά ψάχνοντας στο Google μπορείς να το βελτιστοποιησεις στο μέγιστο! :) Ετοιμάζω Ελληνικό οδηγό για το πως να δημιουργήσει κάποιος τον δικό του server. Μείνετε συντονισμένοι :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια, εγω ακολουθω τον οδηγο του pcsteps. Παω απο το tcpvpn και κανω username και password και μετα επισης από το tcpvpn βρισκω ένα proxy που να δουλευει. Όλα καλα συνδεετε αλλα δεν μπορω να κανω με τιποτα speedtest, μου λεει network communication issues. Ενώ με του φιλου από πάνω κανει κανονικα. Γιατι γινετε αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σαν proxy πάντα η ip του σερβερ. Και εγώ δεν γνωρίζω πολλά από κώδικα Linux και τα βιντεακια βοηθούν απίστευτα! Έχει κάποιος vf να δοκιμάσει κάτι να δούμε μήπως δουλέψει; Δυστυχώς δεν έχω Vodafone.

Πάντα τον ip του σέρβερ για remote proxy??

Και θύρα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαιω  με την ασφαλεια της cosmote πραγματικα υπαρχουνε  τροποι για τζαμπα νετ αν ψαχτεις ξερω μεχρει τωρα 5 τροπους σιγουρα για να μπω με κοσμοτε για πλακα θα ηθελα πολυ να τους   πω αλλα θα κλεισουνε  σιγουρακι απλα πρεπει να ψαχτεις εχω φαει 1 χρονο πανω σε αυτο το θεμα θελω να δω την vodafone και οτι βρω θα το ποσταρο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmote ehi gia 7 meres τερμα γρηγορος αν βαλετε buffer receive 99999 και data compression το κακο με το ssh ειναι οτι δεν μπορεις να παξεις τπτ αν κανεις hotspot στο πσ γιατι εχεις θυρες κλειστες λογο του ssh που ειναι στην 22 απλα μπορεις να βλεπεις οτι θες κτλπ αλλα οχι torrents και games αλλο προθεμα βαλτε αυτο που εχω εγω γιατι φορτονεται τους server οταν ειμαστε ολοi με το m.whatsup.gr ελεος ενα γαμημενο search κανεις και τα εχεις ολα παρεπιπτοντος αν κανετε packet capture στο κινητο σας οταν εχει 0 mb και πατε και ανοιξετε εναν browser kai blate m.whatsup.gr θα δειτε το σιτε που το hostari ειναι αυτο που εχω εγω γενικα kante ena serach reverse ip lookup δεν θα τα δωσο και ολα ετοιμα απλα ψαξται λιγο παραπανω

http://

 

NnKL7MZ.png

αυτες ειναι οι ταχυτητες με τον τροπο που εχω βρει οχι με injector με αλλο τροπο δικο μ απλα δειτε μαχ πωσο εχω πιασει και το εχω και hotspot και παιζεις τα παντα οχι κλειστες πορτες και μλκιες αλλα προτιμω να τον κρατισω για μενα γιατι αν το δωσο θα κλεισει απλα να ξερεται υπαρχουνε τοσα στο ιντερνετ απλα η γνωση ειναι δυναμη δεν θα σε βγαλει λευτα αυτο αλλα θα σε γλητωσει και ποτε δεν ξες γενικα οτι ξες ειναι καλο στην ζωη σου

Ol4CIFt.png

https://files.fm/u/uwd45dzy

Πραγματικά πολύ γρήγορο Γιώργο. Μπράβο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομε ειναι λογικο οταν δεν το βαζουνε ολοι το προθεμα αυτο εχεις αλλες  ταχυτητες  εχω και αλλα προθεματα  θα προσπαθω να ανεβαζω αρχειακια  οσο μπορω


ακομα και το psiphon λειτοθργη κανονικα σε android 6 σε 7 οχι βγαλανε το προτοκολο ssh το certificate γιαυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρομε ειναι λογικο οταν δεν το βαζουνε ολοι το προθεμα αυτο εχεις αλλες  ταχυτητες  εχω και αλλα προθεματα  θα προσπαθω να ανεβαζω αρχειακια  οσο μπορω

ακομα και το psiphon λειτοθργη κανονικα σε android 6 σε 7 οχι βγαλανε το προτοκολο ssh το certificate γιαυτο 

το λαθος σου ειναι οτι ενω θελεις να το κρατησεις για σενα , δειχνεις οτι εχεις ενα προγραμμα και πιανεις καλες ταχυτητες ... καλυτερα να μην τα δειχνεις αν δεν εχεις σκοπο να πεις πως τα πιανεις .... δωσε την βοηθεια που θελεις να δωσεις αλλα μεχρι εκει .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το μηραστω θα την πιούμε όλοι μαζί θα κλείσει σε 2 μέρες απλα ήθελα να δείξω οτι υπαρχουν και άλλοι τρόποι εκτός injector όσο για vodafone υπάρχουνε πολύ Χριστίνα Μάο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν χρειάζεται να την μοιραστείς...απλά δεν έπρεπε να την αναφέρεις... θα μπορούσες να πεις απλά ότι υπάρχουν κι άλλοι τρόποι...το καλύτερο είναι να λέμε αυτά πού θα βοηθήσουν τους άλλους..αν κάποιος δεν έχει σκοπό να πει πώς το έκανε, καλύτερα να μην αναφέρει τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω περαχωριτη. "Βρείτε τους τρόπους" λένε, λες και είμαστε προγραμματιστές. Εγώ το "Θέλω να βοηθήσω" το μεταφράζω ως "κοιτάξτε πόσο μάγκας είμαι. Έχω άλλη εφαρμογή πιο γαμάτη και πιο γρήγορη"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...