Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ βασικό είναι αυτό που είπε πιο πίσω ο συμφορουμητης(:P). Πρέπει να είσαι ολίγον άφραγκος ώστε να μην μπορεί να σου τραβήξει χρήματα η εκάστοτε εταιρεία. Από εκει και περα, να μην το ματιάσουμε, λειτουργεί πολύ καλά.

 

Κια μια δική μου απορία.

Σε games που χρειάζονται σύνδεση πχ Pokemon Go σας λειτουργεί εσάς; Εμένα όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ βασικό είναι αυτό που είπε πιο πίσω ο συμφορουμητης(:P). Πρέπει να είσαι ολίγον άφραγκος ώστε να μην μπορεί να σου τραβήξει χρήματα η εκάστοτε εταιρεία. Από εκει και περα, να μην το ματιάσουμε, λειτουργεί πολύ καλά.

 

Κια μια δική μου απορία.

Σε games που χρειάζονται σύνδεση πχ Pokemon Go σας λειτουργεί εσάς; Εμένα όχι.

Μέχρι πριν μερικές μέρες ήταν κομπλε κάτι κάναν εκεί στη νιντενδο σε ολα τα αλλά online games είναι μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πριν μερικές μέρες ήταν κομπλε κάτι κάναν εκεί στη νιντενδο σε ολα τα αλλά online games είναι μια χαρά

Στο final kick ας πούμε λειτουργεί το online σε γενικές γραμμές αλλα δεν λειτουργεί όταν πας να παίξεις με φίλους σου. Όταν μπαίνω με το Wi-Fi του σπιτιού μου αυτό το κομμάτι λειτουργεί κανονικά. Μάλλον έχει να κάνει με τον συγχρονισμό της συσκευής, διότι με τα περισσότερα VPN προγράμματα ακυρώνεται ο συγχρονισμός.

 

Επίσης δεν μπορώ να παίξω καθόλου το 8 ball pool, μένει στο connecting για πάντα. Οπότε κάποια games λειτουργουν και κάποια όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως με το Keyweb έχεις Ίντερνετ ? Γιατί το έχω και εγώ και όταν δεν έχω MB το βαζω και έχω .... Που το βρίσκει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα για να μην ανοιγω αλλο υπαρχει κατι παρομοιο για pc?παιζω ενα game online rpg και λογο οτι δεν θα εχω ιντερνετ για λιγο καιρο θελω να παιζω ευχαριστω λαι κατι αλλο αυτα ειναι εμπιστα μποτει να καταγραφπυν η να κανουν κακο στo pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=DoSqRGNe64s

 

ρε παιδια, πως επετρεψε η consome-vodafone να γίνει κατι τετοιο; ειναι legit ή σε κανα μηνα θα κλείσουν το μαγαζι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασε το βιντεο

 

"Παιδιά το βιντεο διαγράφηκε λόγω ασυνεννοησίας.
Το giveaway θα γίνει όμως κανονικά.
Για να πάρετε μέρος για 5 κωδικούς κάντε share όποιο βίντεο μου σας αρέσει περισσότερο με το hashtag #EazyVenomGiveaway.

Sorry για το μπέρδεμα."

 

γενικα το προγραμμα που τον πληρωσαν να διαφιμισει ηταν απλα το psiphon με αλλο skin, κατι δωρεαν δηλαδη στο οποιο βαλανε tech support και ευκολοτερο ui για 10 ευρω.

 

δοκιμασα αυτο

 

και λειτουργισε κανονικα, τουλαχιστον για τις δυο ωρες που εβαλα να ακουσω μουσικη.

για το μονο που ειμαι επιφιλακτικος ειναι πως αυτο ειναι ενα modded apk του original psiphon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psiphon3&hl=el

ποιος το εκανε mod? ειναι ασφαλες; ιους και adds δεν εχω δει παντος.

 

απο οτι καταλαβα μεσω των free σελιδων γινετε η δουλεια πχ m.whatsup.gr

tunneling? γιατι το επιτρεπουν οι isp ακομα; ιδεα δεν εχω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...