Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα κάνω ολα όπως πρέπει ,με λογαριασμό είτε tcpvpn και δεν συνδέεται σε καμμία περίπτωση αλλά μ γράφει cannot connect to host.Πρεπει να φταίει ο proxy.Καποιον άλλον να δοκιμάσω σε injector?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να κάνει ένα tutorial τις ρυθμίσεις?? Θεωρητικά έχω βάλει τις ίδιες αλλά δεν συνδέεται.

 

CONNECT [host_port] [protocol][crlf][delay_split]GET http://m.whatsup.gr/ HTTP/1.1[crlf]Host: m.whatsup.gr[crlf]X-Online-Host: m.whatsup.gr[crlf]X-Forward-Host: m.whatsup.gr[crlf]Connection: Keep-Alive[crlf]User-Agent: [ua][crlf][crlf]

 

Εχω κάνει και ssh σερβερ αλλα αντί για όνομα στο Host εδωσα την ip του Host.

 

 

 

 

Τελικά δούλεψε όλα κομπλέ

 

Εμένα δεν μπαίνει..καμιά βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω δει φίλε αλλά δεν έβγαζα άκρη..αλλα τελικά το βρήκα μόνος

Τελικά τι έφταιγε? Χρησημοποιησες έτοιμο config file ή έκανες σε κάποιο σέρβερ ( σε ποιον ) για 5 μέρες λογαριασμό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι έφταιγε? Χρησημοποιησες έτοιμο config file ή έκανες σε κάποιο σέρβερ ( σε ποιον ) για 5 μέρες λογαριασμό ?

Δεν δουλεύε το proxy που έβαζα..εφτιαξα δικό μου αρχείο..εκανα vpn στο tcpvpn.com σε γερμανικό αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχει με τις άλλες χώρες..ναι για 5 μέρες και μετά από 5 μέρες πάλι το ίδιο..για 1 μήνα μπορείς να κάνεις σύνδεση με το φβ από ότι είδα..παντως δεν είναι θέμα αυτό με τις 5 μέρες Ούτε 1 λεπτό υπόθεση είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Wind έχει θέμα με το που τελειώνουν τα δεδομένα σου κόβουν το 3g

Δεν δουλεύε το proxy που έβαζα..εφτιαξα δικό μου αρχείο..εκανα vpn στο tcpvpn.com σε γερμανικό αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχει με τις άλλες χώρες..ναι για 5 μέρες και μετά από 5 μέρες πάλι το ίδιο..για 1 μήνα μπορείς να κάνεις σύνδεση με το φβ από ότι είδα..παντως δεν είναι θέμα αυτό με τις 5 μέρες Ούτε 1 λεπτό υπόθεση είναι

Ξέρω ότι έχει αναφερθεί σε προηγούμενα post αλλά και στον οδηγό από το pcsteps μήπως θα μπορούσες να στείλεις ένα screenshot τις ρυθμίσεις που βάζεις στο payload generator?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Wind έχει θέμα με το που τελειώνουν τα δεδομένα σου κόβουν το 3g

 

Ξέρω ότι έχει αναφερθεί σε προηγούμενα post αλλά και στον οδηγό από το pcsteps μήπως θα μπορούσες να στείλεις ένα screenshot τις ρυθμίσεις που βάζεις στο payload generator?

http://prnt.sc/f1xg92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά αναμενόμενο είναι το psiphon113 να χαλάσει, αφού το έχουμε διαλαλλήσει στο άπαν σύμπαν και το χρησιμοποιούν όλο και περισσότεροι. Καλά να πάθουμε λοιπόν ????

Πάντος μετά από τέτοιο χουνέρι που μας έκανε η κοσμοτέ να βάλει κόφτη στα 7ΜΒ, τώρα θα κάνω ανανέωση κάθε 3 μήνες, ένα τάληρο και πολύ τους είναι. Σταδιάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αναμενόμενο είναι το psiphon113 να χαλάσει, αφού το έχουμε διαλαλλήσει στο άπαν σύμπαν και το χρησιμοποιούν όλο και περισσότεροι. Καλά να πάθουμε λοιπόν ????

Πάντος μετά από τέτοιο χουνέρι που μας έκανε η κοσμοτέ να βάλει κόφτη στα 7ΜΒ, τώρα θα κάνω ανανέωση κάθε 3 μήνες, ένα τάληρο και πολύ τους είναι. Σταδιάλα

Δεν μπηκε κοφτης απο κοσμοτε   ο κοφτης μπηκε απο το psiphon και μονο σε handler μακαρι να κανω λαθος αν εχει καποιος βονταφονε ας μας λθση την απορια εχει υκανοποιητικη ταχυτητα η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπηκε κοφτης απο κοσμοτε   ο κοφτης μπηκε απο το psiphon και μονο σε handler μακαρι να κανω λαθος αν εχει καποιος βονταφονε ας μας λθση την απορια εχει υκανοποιητικη ταχυτητα η οχι

οντως κατι γινεται με τα psiphon γιατι με το http injector δουλευει μια χαρα .... αν γνωριζει κανενας καποιο αλλο προγραμμα στυλ psiphon ας μας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...