Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μηπως σιγα σιγα θα πρεπει να αποχαιρετισουμε το δωρεαν ιντερνετ? ..... λέω μήπως ????

Εγω πιστεύω πως τωρα αρχισε η επανάσταση για το δωρεαν ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω πιστεύω πως τωρα αρχισε η επανάσταση για το δωρεαν ίντερνετ

 εμενα δεν δουλευει ουτε το http injector συνεχεια βγαζει the connect timeout expired σε οτι proxy server και να του εχω βαλει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπηκε κοφτης απο κοσμοτε   ο κοφτης μπηκε απο το psiphon και μονο σε handler μακαρι να κανω λαθος αν εχει καποιος βονταφονε ας μας λθση την απορια εχει υκανοποιητικη ταχυτητα η οχι

Εγώ έχω vodafone και δουλεύει μια χαρά.Η ταχύτητα για άνοιγμα σελίδων είναι ικανοποιητική.Δεν έχω δοκιμάσει youtube viber.Τρώει όμως την μπαταρία σε samsung galaxy s4 k-zoom σαν νεράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά,ειμαι καινουριος στο forum όμως εχω διαβασει για το topic. Χρησιμοποιουσα και γω το config του παιδιου που δεν ηθελε να μας πει τις ρυθμισεις του,μεχρι που αποφασισα να φτιαξω το δικο μου. Προσπάθησα αλλα περνω συνεχως το ιδιο μηνυμα στο log.

Βοήθεια οποιος μπορει;

18449960_120332000718680858_1006980584_n

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οντως κατι γινεται με τα psiphon γιατι με το http injector δουλευει μια χαρα .... αν γνωριζει κανενας καποιο αλλο προγραμμα στυλ psiphon ας μας πει

εχω φτιαξη μια εφαρμογη με την οποια εχω ιντερνετ τζαμπα εδω και πολλα χρονια ειναι παραλαγη psiphon και dzebb handler μιας και εβαλε κοφτη το psiphon στους σερβερ με handler {μολις δη και εχεις handler κοβη ταχυτητα ] .ηρθε ο η παροδος του χρονου να την δημοσιευσω στο ιντερνετ με αυτην δεν χριαζεται να βαλετε καποια στοιχεια δηλαδη να γραψετε μεσα  την ανηγετε και δουλευη σε ολες τις καρτες με κασμοτε σε βονταφονε δεν εχω καρτα και δεν δοκιμασα αλλα κατα πασα πιθανοτιτα πρεπη να μπαινη αν εχει καπιος βονταφονε  να μου πη   για σερβερ προτιμιστε  αγγλια   { www.mediafire.com/file/mtmf4t5kvz9ta9v/valentino-vpn%5B1%5D.apk   να εχετε ενεργοποιημενο [για τους κοσμοταδες]  το myinternet για να μην φευγη το ευρω .η ταχυτητα για την ωρα ειναι 0.15mbps down 0.95mps upload  και αν το δοκιμασετε εχοντας mbytes στην καρτα  7.5mbbps down  1.5mbps upload  σε δυκτιο  hspa+ σε 4g δεν αποδιδη   παραπανω απλα εχει καλυτερο ping [ και δεν τρωη πολυ μπαταρια οπως οι αλλες εφαρμογες την εχω δοκιμαση  μεχρι android v5 . [εχω εγω v4.4 ] και κατι τελευταιο για σας που θελετε να στηλετε στο λαπτοπ κατεβαστε[  tethernet v2.7 apk ] πρεπει να την εχετε κανη  root  .{ διαδικασια  ανοιγετε  πρωτα το vpn μπενετε ιντερνετ  μετα ανιξτε το  share  wifi  η το usb   και μετα πατηστε το tethernet εχει την καταληλη επιλογη wifi sharing  usb  sharing .    ευχαριστω αν σας βοηθησα γιατι εδω στην ελλαδα μας καπιοι πανε να μας τρελανουν με τους φορους

Επεξ/σία από kostt316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστεύω πως τωρα αρχισε η επανάσταση για το δωρεαν ίντερνετ

 η επανασταση αρχισε το 2006 τουλαχιστον απο μερος μου απο την εποχη των συμβιαν s3v1 Νokia  εχω τζαμπα ιντερνετ  ακομα και με ρυθμισεις  mms  μπαινω   στο ιντερνετ και με το πηγαινα να βωηθησω και αλλους ετρωγα μπαν  [myphone gr ]   παντα οι διαχειριστες στους παρετρεπαν να τα σταζουν στις εταιριες οι χρηστες τους [myphone gr ] και οπωτε παρεμβενα ετρωγα αποβολη απο το σαιτ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω vodafone και δουλεύει μια χαρά.Η ταχύτητα για άνοιγμα σελίδων είναι ικανοποιητική.Δεν έχω δοκιμάσει youtube viber.Τρώει όμως την μπαταρία σε samsung galaxy s4 k-zoom σαν νεράκι.

σε παρακαλω βαλε youtube παιζη καλα η κανη μετα απο λεπτο reload θελω να ξερω  την ταχυτητα  αν εχει στην βανταφονε  να παρω μια cu  και να δουλεψω πανω στο προβλημα του κοφτη των 500mb  ωστε οταν το λησω θα στηλω σε ενα διαχειρηστη του σαιτ με τις λεπτομεριες ωστε αυτος να δημοσιοποιηση  [να φτιαξη τον οδηγο εκτιμω τα σαιτ που βοηθουν το συνολο και οχι να τους παραπεμπουν σε συνδρομες ιντερνετ

Επεξ/σία από kostt316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φτιαξη μια εφαρμογη με την οποια εχω ιντερνετ τζαμπα εδω και πολλα χρονια ειναι παραλαγη psiphon και dzebb handler μιας και εβαλε κοφτη το psiphon στους σερβερ με handler {μολις δη και εχεις handler κοβη ταχυτητα ] .ηρθε ο η παροδος του χρονου να την δημοσιευσω στο ιντερνετ με αυτην δεν χριαζεται να βαλετε καποια στοιχεια δηλαδη να γραψετε μεσα  την ανηγετε και δουλευη σε ολες τις καρτες με κασμοτε σε βονταφονε δεν εχω καρτα και δεν δοκιμασα αλλα κατα πασα πιθανοτιτα πρεπη να μπαινη αν εχει καπιος βονταφονε  να μου πη   για σερβερ προτιμιστε  αγγλια   { www.mediafire.com/file/mtmf4t5kvz9ta9v/valentino-vpn%5B1%5D.apk   να εχετε ενεργοποιημενο [για τους κοσμοταδες]  το myinternet για να μην φευγη το ευρω .η ταχυτητα για την ωρα ειναι 0.15mbps down 0.95mps upload  και αν το δοκιμασετε εχοντας mbytes στην καρτα  7.5mbbps down  1.5mbps upload  σε δυκτιο  hspa+ σε 4g δεν αποδιδη   παραπανω απλα εχει καλυτερο ping [ και δεν τρωη πολυ μπαταρια οπως οι αλλες εφαρμογες την εχω δοκιμαση  μεχρι android v5 . [εχω εγω v4.4 ] και κατι τελευταιο για σας που θελετε να στηλετε στο λαπτοπ κατεβαστε[  tethernet v2.7 apk ] πρεπει να την εχετε κανη  root  .{ διαδικασια  ανοιγετε  πρωτα το vpn μπενετε ιντερνετ  μετα ανιξτε το  share  wifi  η το usb   και μετα πατηστε το tethernet εχει την καταληλη επιλογη wifi sharing  usb  sharing .    ευχαριστω αν σας βοηθησα γιατι εδω στην ελλαδα μας καπιοι πανε να μας τρελανουν με τους φορους

 

Δεν είναι δικιά σου εφαρμογή!

Με apk editor εχεις αλλάξει τα ονομάτα κτλπ..!

Και αυτό σε psiphon servers συνδέετε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δικιά σου εφαρμογή!

Με apk editor εχεις αλλάξει τα ονομάτα κτλπ..!

Και αυτό σε psiphon servers συνδέετε! 

ειναι δικια μου και διαβασε καλα τη γραφω παραλαγη psiphon με handler dzeeb  τον κωδικα για τον handler μου τον εστηλε ομαδα προγραματιστων απο τις φιλλιπινες hakers  αν ενοης %τα εκατο   οχι  δεν την εφτιαξα μονος μου  εμεις ημαστε μιλια μακρια απο αυτους σε γνωσεις προγραματισμου απλα θελω να βοηθησω τον κοσμο  να μην βαζη τα στοιχια δηλαδη να χρειαζετε να επεμβενη στο handler  και δεν εχει προθεμα m.whatsup  η myinternet   στον handler   εχει αποκλειστικα δικο μου προθεμα και δεν το δημοσιοποιω ακομα  γιατι αν η κοσμοτε η η βονταφονε μπαναρουν τα m.whatsup myinternet  myusage   εγω παντα  θα εχω τζαμπα  ιντερνετ   και οπιως εχει την εφαρμογη μου   απο αρχες  2005    εχω τζαμπα  φιλε  και μην εισε επιθετικος δεν ειμε χθεσινος[ υστερογραφο με τον απκ εντιτορ δεν βλεπης καν τον χανδλερ   [ ειναι για παιδια για να πεζουν ]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δικιά σου εφαρμογή!

Με apk editor εχεις αλλάξει τα ονομάτα κτλπ..!

Και αυτό σε psiphon servers συνδέετε! 

Καλα τα λες αλλα πηγαινε να πωλησεις καμια συνδρομη τωρα που κοπηκε το psiphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπηκε κοφτης απο κοσμοτε ο κοφτης μπηκε απο το psiphon και μονο σε handler μακαρι να κανω λαθος αν εχει καποιος βονταφονε ας μας λθση την απορια εχει υκανοποιητικη ταχυτητα η οχι

Τι είναι το handler ?

εχω φτιαξη μια εφαρμογη με την οποια εχω ιντερνετ τζαμπα εδω και πολλα χρονια ειναι παραλαγη psiphon και dzebb handler μιας και εβαλε κοφτη το psiphon στους σερβερ με handler {μολις δη και εχεις handler κοβη ταχυτητα ] .ηρθε ο η παροδος του χρονου να την δημοσιευσω στο ιντερνετ με αυτην δεν χριαζεται να βαλετε καποια στοιχεια δηλαδη να γραψετε μεσα την ανηγετε και δουλευη σε ολες τις καρτες με κασμοτε σε βονταφονε δεν εχω καρτα και δεν δοκιμασα αλλα κατα πασα πιθανοτιτα πρεπη να μπαινη αν εχει καπιος βονταφονε να μου πη για σερβερ προτιμιστε αγγλια { www.mediafire.com/file/mtmf4t5kvz9ta9v/valentino-vpn%5B1%5D.apk να εχετε ενεργοποιημενο [για τους κοσμοταδες] το myinternet για να μην φευγη το ευρω .η ταχυτητα για την ωρα ειναι 0.15mbps down 0.95mps upload και αν το δοκιμασετε εχοντας mbytes στην καρτα 7.5mbbps down 1.5mbps upload σε δυκτιο hspa+ σε 4g δεν αποδιδη παραπανω απλα εχει καλυτερο ping [ και δεν τρωη πολυ μπαταρια οπως οι αλλες εφαρμογες την εχω δοκιμαση μεχρι android v5 . [εχω εγω v4.4 ] και κατι τελευταιο για σας που θελετε να στηλετε στο λαπτοπ κατεβαστε[ tethernet v2.7 apk ] πρεπει να την εχετε κανη root .{ διαδικασια ανοιγετε πρωτα το vpn μπενετε ιντερνετ μετα ανιξτε το share wifi η το usb και μετα πατηστε το tethernet εχει την καταληλη επιλογη wifi sharing usb sharing . ευχαριστω αν σας βοηθησα γιατι εδω στην ελλαδα μας καπιοι πανε να μας τρελανουν με τους φορους

 

Φίλε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες αλλά τι να κλάσουν 16 Kb/sec ? ????

Άσε που ήμουν έτοιμος να καλέσω πυροσβεστική, το κινητό δε πιανόταν απτζέστα. Με το ψίφον δε καίει τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι το handler ?

 

 

Φίλε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες αλλά τι να κλάσουν 16 Kb/sec ? ????

Άσε που ήμουν έτοιμος να καλέσω πυροσβεστική, το κινητό δε πιανόταν απτζέστα. Με το ψίφον δε καίει τόσο.

επομενο ειναι οταν μπενη ο κοφτης ταχυτητας απο hspa σε gprs το διευκρινηζω αν διαβασες πιο πανω αλλα σε ευχαριστω για τις καλες κουβεντες σου να σε καλα φτεω γω που θελησα να βοηθησω μαλον δεν ειναι και πολυ καλο να βοηθας εφοσον βγηκατε να με φατε καλη συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...