Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανεις λαθος οτι εγινε γνωστο απο το pc steps ......απο εδω ξεκινησε και υπηρχαν ηδη στο yοutube βιντεο απο ελληνες να το διαφημιζουν .... μην τα ριχνουμε στο pc steps γι'αυτο..... συν οτι κι εμεις δεν ειμαστε αθωοι , ολο και σε καποιον φιλο το εχουμε πει κι αυτος το εχει πει σε καποιον αλλον και παει λεγοντας

να σας πω την δικη μου  ιστορια   εκει που  εμπενα   τοσα χρονια   και το ηξερα μονο   εγω   πως κανω μια αναζητηση  για θεματα καθαρα για windows 10   πεταη   το google   free cosmote    πςςστςπς ορε λεω μας πιασαν   και βλεπω εκει   αρθρο   με τα σχετικα   τωρα λεω το εκαναν για να βοηθησουν  τον κοσμο   οχι νομιζω το εκαναν και καλα ειναι εξπερ     αλλα ο βασικος  σκοπος να γινη ντορος και να μαθευτη  στη κοσμοτε με ολλα τα παρατραγουδα       εγω απο   το 2005    εχω 7   τροπους που  μπαινω   τζαμπα και   τους    δυο     τους    εκαναν    βουκινο    με αποτελεσμα    τον πρωτο   με την θυρα 9201  udp   να πεζη  στο υουτουβε κατεμε ιλιθιο  που αναρτησε  βιντεο    και το δευτερο    με  τα  psiphon   σε ενα μεγαλο επισκεψημοτητας σαιτ    χαθηκε ρε λυκοπουλα  μεσο πμ  να  βοηθηθη ο κοσμος . για μενα   εχω αλλους  5  και  υποψην εχω φτιαξη ovpn  9201udp   config file    με πρεμιουμ  σερβερ ταχητητα 4g  25mbps  εφορου ζωης με  αποτελεσμα   να μου μηνουν στο χερι και μιας εκλησαν την 9201 udp  θα σας αποκαληψω  που ηταν   η ευπαθια   του  σηστηματος   ηταν   στο  wap   αν προσεξατε  αν πονηρευτηκατε λιγο   βαλτε apn  wap θα διαπιστωσετε   ειναι of [και εκι που μοιραζα μεσο  tp-link   1watt  στα προαστια  εδω  15 συν χειλιομετρα   εμπεναν  ολοι  με τα λαπτοπ τους φριιι  εβαλε ο αλλος  youtube  με τη 9201  και μετα 4-5 μηνες παπαλα

Επεξ/σία από kostt316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποιες 2 και 5 .....ξεκινησε η συζητηση πριν ενα χρονο εδω μεσα και το pc steps το εγραψε κοντα στα χριστουγεννα ....αλλα το προβλημα θεωρειται οτι ειναι αυτο ? ολοι εσεις θα ειχατε μαθει για δωρεαν ιντερνετ αν καποιος δεν το ελεγε ? μην τρελαθουμε ρε παιδια ... καποτε ολα τα ωραια τελειωνουν και μυστικο που το ξερουν δυο .... παυει να ειναι μυστικο ... νομος

Εγω μιλάω για το injector... Το psiphon το δούλευα πριν δω το ποστ εδω... Το θέμα είναι ότι οπως ειπαν ποιο πάνω, δεν έπρεπε να γίνουν δημοσιεύσεις... Κατι που είναι απίστευτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε μου το ειδα πρωτη φορα απο youtube και λεω πλακα μας κανουν και το δοκιμασα και δουλεψε ....ουτε που ειχα κοιταξει αν το ειχαν γραψει εδω..... καποιοι ηξεραν πιο παλια το kayweb....... καποιοι αλλοι καποιο αλλο προγραμμα ......αλλα καποια στιγμη θα μαθευοταν ....παντα ετσι γινεται... γι΄αυτο εγραψα οτι μυστικο που το ξερουν δυο , σταματαει να ειναι μυστικο


για το injector εχεις δικιο αλλα το κακο ειχε ηδη γινει


Εγω μιλάω για το injector... Το psiphon το δούλευα πριν δω το ποστ εδω... Το θέμα είναι ότι οπως ειπαν ποιο πάνω, δεν έπρεπε να γίνουν δημοσιεύσεις... Κατι που είναι απίστευτο..

θα μαθευοταν με το καιρο .... μπορει να αργουσε λιγο περισσοτερο .... αλλα θα μαθευοταν ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μυστικό αλλά όχι και σε άρθρο οποίος θέλει ψάχνει και βρίσκει. Είναι κάτι παράνομο για την εταιρία και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το διορθώσει αφού βγήκε και σε άρθρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω android 7.1.2 πριν λίγες μέρες πήρα καινούριο κινητό, στο προηγούμενο (που είχε το 5. Κάτι νομίζω) το kayweb vpn που είχα δούλευε μια χαρά. Με το κινητό που πήρα άλλαξα και καρτα από cosmote σε vodafone και τώρα η εφαρμογή δεν δουλεύει αλλά συνεχίζει να βγάζει connecting server... Φταίει η έκδοση του android, ή μήπως η vodafone? Έχω δοκιμάσει όλα τα υπόλοιπα (psiphon 113/pro, http injector, nova, κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω android 7.1.2 πριν λίγες μέρες πήρα καινούριο κινητό, στο προηγούμενο (που είχε το 5. Κάτι νομίζω) το kayweb vpn που είχα δούλευε μια χαρά. Με το κινητό που πήρα άλλαξα και καρτα από cosmote σε vodafone και τώρα η εφαρμογή δεν δουλεύει αλλά συνεχίζει να βγάζει connecting server... Φταίει η έκδοση του android, ή μήπως η vodafone? Έχω δοκιμάσει όλα τα υπόλοιπα (psiphon 113/pro, http injector, nova, κλπ)

τα psiphon  μαλλον μας τελειωσαν μόνο http injector αν βρεις λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και το http injector άστα βράστα είναι. Βρίσκουν μια λύση, μπαίνουν πολλοί, και μετά δεν έχει σύνδεση. Μπήκα χτες σε ένα proxy που λειτουργεί και αποσυνδέθηκε. Μπήκα σε αυτό της περιγραφής, δε συνδέεται καν. Δεν έχει proxy servers σταθερούς, και αν είναι κάποιος, θέλει διαφορετικές ρυθμίσεις από το συνηθισμένο για να λειτουργήσει. :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω πως μενα ακομα και φρεε σερβερ μεσα του injector χτυπαν 3mbps και σε σας δεν δουλευουν οι πρεμιουμ εχω ενα δευτερο τηλεφωνο που το χρησιμοποιο για wifi hotspot και καθε 5 μερς που κρατα το login του σερβερ αν με αποσυνδεθηκε ολο και ολο 3 φορες για μισο λεπτο και συνδεετε αμεσως μονο του με το αλλο που γραφω τωρα ημε με φρεε σερβερ 3mbps αυτος αποσυνδεετε για ενα λεπτο και μετα πρεπη εσυ με το χερι να το ανηγοκλησης και επανερχετε αλλα ουτυβε hd βιντεο τα παη σφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω πως μενα ακομα και φρεε σερβερ μεσα του injector χτυπαν 3mbps και σε σας δεν δουλευουν οι πρεμιουμ εχω ενα δευτερο τηλεφωνο που το χρησιμοποιο για wifi hotspot και καθε 5 μερς που κρατα το login του σερβερ αν με αποσυνδεθηκε ολο και ολο 3 φορες για μισο λεπτο και συνδεετε αμεσως μονο του με το αλλο που γραφω τωρα ημε με φρεε σερβερ 3mbps αυτος αποσυνδεετε για ενα λεπτο και μετα πρεπη εσυ με το χερι να το ανηγοκλησης και επανερχετε αλλα ουτυβε hd βιντεο τα παη σφερα

δεν εχεις κανει για ενα μηνα λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hotspot πως το εκανες?

ενταξη τωρα μαλον δεν διαβαζης τα προηγουμενα μηνηματα μου πανε πισω και θα βρης πως το κανω μην καθομε συνεχεια και γραφω δεν τα πω και καλα με τη ορθογραφια με το συμπαθιο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξη τωρα μαλον δεν διαβαζης τα προηγουμενα μηνηματα μου πανε πισω και θα βρης πως το κανω μην καθομε συνεχεια και γραφω δεν τα πω και καλα με τη ορθογραφια με το συμπαθιο

to eixa diabasei alla den to katalaba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...