Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λύση του psiphon 113 είναι μονόδρομος αν δεν έχεις καθόλου mb. Όποιον άλλο σέρβερ χρησιμοποιείς θα σου καταναλώσει μικρή ποσότητα mb ίσα ίσα για να συνδεθείτε στο διαδίκτυο. Το παιδί πιο πάνω είχε την ευγενή καλοσύνη και σας προμηθεύει με αρχεία .ehi , όμως αν κάποιος λειτουργήσει κακοπροαίρετα, μπορεί εύκολα να πάρει πρόσβαση στη συσκευή σας και να σας παρακολουθεί όπως έγινε πρόσφατα με το MilkyDoor Malware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον kostt316 με τα αρχεία που μου έστειλε όχι απλά δουλεύει αλλά πάει σφαίρα και όλα αυτά σε Nougat 7.1.2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση του psiphon 113 είναι μονόδρομος αν δεν έχεις καθόλου mb. Όποιον άλλο σέρβερ χρησιμοποιείς θα σου καταναλώσει μικρή ποσότητα mb ίσα ίσα για να συνδεθείτε στο διαδίκτυο. Το παιδί πιο πάνω είχε την ευγενή καλοσύνη και σας προμηθεύει με αρχεία .ehi , όμως αν κάποιος λειτουργήσει κακοπροαίρετα, μπορεί εύκολα να πάρει πρόσβαση στη συσκευή σας και να σας παρακολουθεί όπως έγινε πρόσφατα με το MilkyDoor Malware.

φιλε μου κανεις δεν ειπε οτι εκανε κατι κακο το παιδι, ουτε τον κατηγορησε κανενας απλά σε μερικα ατομα δεν δουλευε ..... μπορει να χρειαζοταν καποια αλλη ρυθμιση ...... αν καποιος ηθελε να δει τις ρυθμισεις που ειχε βαλει θα μπορουσε ανετα να το κανει ... δεν το εκανε κανενας ..... ή οσοι το εκαναν το κρατησαν για τον εαυτο τους .... το παιδι αντεδρασε και ελεγε οτι καποιοι ειναι βαλτοι να κανουν ζημια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το psiphon 113 σε vodafone καρτοκινητή δουλεύει μια χαρά.Το είπα και στον kostt316 που με ρώτησε,και το δοκίμασε κι αυτός.Απλά είπα το μόνο μείον που τελειώνει την μπαταρία νεράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου κανεις δεν ειπε οτι εκανε κατι κακο το παιδι, ουτε τον κατηγορησε κανενας απλά σε μερικα ατομα δεν δουλευε ..... μπορει να χρειαζοταν καποια αλλη ρυθμιση ...... αν καποιος ηθελε να δει τις ρυθμισεις που ειχε βαλει θα μπορουσε ανετα να το κανει ... δεν το εκανε κανενας ..... ή οσοι το εκαναν το κρατησαν για τον εαυτο τους .... το παιδι αντεδρασε και ελεγε οτι καποιοι ειναι βαλτοι να κανουν ζημια

Είμαι σίγουρος ότι είναι οκ το αρχείο και δεν θα έχει κανένας πρόβλημα,απλά θέλει προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως το psiphon 113 σε vodafone καρτοκινητή δουλεύει μια χαρά.Το είπα και στον kostt316 που με ρώτησε,και το δοκίμασε κι αυτός.Απλά είπα το μόνο μείον που τελειώνει την μπαταρία νεράκι.

Δεν φοράς nougat για αυτό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s4 zoom έχω με 4.4.2 kitkat.Αυτό το λες επειδή παίζει η επειδή τρώει την μπαταρία γρήγορα?

Καλημέρα, το psiphon δεν παίζει σε Nougat, ευτυχώς βρήκε τρόπο ο Κώστας και έχουμε και εμείς free
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Έχω ένα πρόβλημα με το vpnsplit που δίνει 1 μήνα δωρεάν δεν συνδέεται, ενώ με το tcpvpn που δίνει 5 μέρες δωρεάν συνδέεται κανονικά. Χρησιμοποιώ το HTTP Injector και Whatsup.

 

Με το vpnsplit μου γράφει αυτό:

ssh: premature connection close - server closed connection during identification exchange (server busy or overloaded?)

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ.

δουλευει κανονικα αλλα θελει καποιον αλλο remote proxy απο αυτους που εχει η συγκεκριμενη σελιδα ..... ψαξε εδω http://www.gatherproxy.com/ και θα βρεις σιγουρα εναν που δουλευει

Είμαι σίγουρος ότι είναι οκ το αρχείο και δεν θα έχει κανένας πρόβλημα,απλά θέλει προσοχή.

δεν ειδα καποιον να ειπε κατι για το αρχειο που ανεβασε το παιδι και ήμουν απο τους πρωτους που ειπα μπραβο στην βοηθεια που δινει .... αλλα ρε φιλε δεν ειμαστε και το fbi επειδη καποιος ζητησε να δωσει το αρχειο ανοιχτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευει κανονικα αλλα θελει καποιον αλλο remote proxy απο αυτους που εχει η συγκεκριμενη σελιδα ..... ψαξε εδω http://www.gatherproxy.com/ και θα βρεις σιγουρα εναν που δουλευει

 

δεν ειδα καποιον να ειπε κατι για το αρχειο που ανεβασε το παιδι και ήμουν απο τους πρωτους που ειπα μπραβο στην βοηθεια που δινει .... αλλα ρε φιλε δεν ειμαστε και το fbi επειδη καποιος ζητησε να δωσει το αρχειο ανοιχτο

 

Δεν αμφέβαλλα αλλά αν κάποιος googlαρει τέτοιου είδους αρχεία κάποια στιγμή θα την πατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δουλευει κανονικα αλλα θελει καποιον αλλο remote proxy απο αυτους που εχει η συγκεκριμενη σελιδα ..... ψαξε εδω http://www.gatherproxy.com/ και θα βρεις σιγουρα εναν που δουλευει

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Μου δούλεψε.

 

Στο vpnsplit έχει 3 servers

server1.vpnsplit.com Singapore

server2.vpnsplit.com Canada

server3.vpnsplit.com France

 

Ποιος είναι καλύτερος?

Επεξ/σία από Arxagelos2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...