Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιος ενδιαφέρεται ψάχνετε και επικοινωνει(pm)σε αυτή τη σελίδα.Δεν χρειάζεται να βγουν και φορα παρτίδα pumplic στο pcsteps Θα καεί το όλο θεμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζει με απίστευτη ταχύτητα σήμερα. Δείτε εδώ σε σύντομο χρονικό διάστημα πόσα mb μπόρεσα να κατεβάσω.

Δικο σου .ehi ?

 

Αν επιτρεπεται τι Server εχεις φτιαξει; To μηνιαιο απο vpnsplit?

 

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι μετα απο 1-2 μερες οι proxy που βρισκω (με σωστες ολες τις αλλες ρυθμισεις στο injector) σταματανε να λειτουργουν..

 

Υπαρχει καποιος στανταρ free proxy server που εκμεταλλευονται και τα προγραμματακια που δουλευουν μονιμα; πχ psiphon και κατι απεριοριστα .ehi files που εχουμε δει κατα καιρους;

 

Και οποιος αλλος ξερει ας απαντησει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικο σου .ehi ?

 

Αν επιτρεπεται τι Server εχεις φτιαξει; To μηνιαιο απο vpnsplit?

 

 

 

http://dwreaninternet.esy.es/

 

Για να μην παιδεύεστε! 

Αυτό ακριβώς. Εγώ στήριξα το παιδί που πληρώνει δικό του server και είμαι ευχαριστημένος. 5ε εξάλλου για 2 μήνες απεριόριστο & γρήγορο (τις περισσότερες ώρες) internet δεν είναι πολλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το dwreaninternet θέλει να πληρώνεις στον άλλον 2,5€ το μήνα βασικά.

Του Κώστα είναι δωρεαν, με την προϋπόθεση της ευγένειας και την υπόσχεση εχεμύθειας.

 

Δεν θέλει και πολύ σκέψη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή λέτε πληρώνω εγώ από τα λεφτά μου σέρβερ και εσείς τον θέλετε τζάμπα εννοείται πως θα πληρώσεις για συνδρομή αλλιώς πλήρωσε δικό σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η διαφορά με τον σέρβερ που "πληρώνει" είναι ότι εκεί υπάρχει και περιθώριο κέρδους. Και φυσικά ο άλλος από το dwreaninternet φυσικά και έχει κέρδος( ήτοι "donation"), ας μιλήσουμε ειλικρινά. Και για κάτι μάλιστα που,δυστυχώς,ακόμα οφείλεις να το πληρωσεις στην εκάστοτε εταιρία. Και όχι σε κάποιον που εκμεταλλεύεται τα τυχόν κενά ασφαλείας που έχουν.

 

Τώρα οσο για τα περί "διαφήμισης", ο Κώστας αποφεύγει να γράφει εδώ μέσα επειδή δέχτηκε κυρίως χλευασμό και σαρκασμό(δείτε τα μηνύματα πιο πριν), εξ'αιτίας της όποιας αδυναμίας του στην ορθογραφία. Και πάρ'αυτα , παραμένει διατεθειμένος να βοηθήσει όσο μπορεί, έστω και επιλεκτικά.

Ήμουν ο πρώτος που τον συνεχάρηκα, για αυτό και μου ζήτησε να μεταφέρω δημόσια τις οποίες εμπειρίες μου από το πρόγραμμα.

Παραμένω όμως πάντα απλα ένας "αγγελιοφόρος".

 

Η προσφορά ή καλοπροαίρεση αν θέλετε είναι δική του,οπότε για σχετικά τις εφαρμογής στείλτε του προσωπικό μήνυμα, όπως υποδειχτηκε ήδη και πιο πάνω.

 

 

*Και μακάρι όσοι τα λάβουν, να πουν εστω ενα "ευχαριστώ" και να το κρατήσουν για προσωπική χρήση και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά με τον σέρβερ που "πληρώνει" είναι ότι εκεί υπάρχει και περιθώριο κέρδους. Και φυσικά ο άλλος από το dwreaninternet φυσικά και έχει κέρδος( ήτοι "donation"), ας μιλήσουμε ειλικρινά. Και για κάτι μάλιστα που,δυστυχώς,ακόμα οφείλεις να το πληρωσεις στην εκάστοτε εταιρία. Και όχι σε κάποιον που εκμεταλλεύεται τα τυχόν κενά ασφαλείας που έχουν.

 

Τώρα οσο για τα περί "διαφήμισης", ο Κώστας αποφεύγει να γράφει εδώ μέσα επειδή δέχτηκε κυρίως χλευασμό και σαρκασμό(δείτε τα μηνύματα πιο πριν), εξ'αιτίας της όποιας αδυναμίας του στην ορθογραφία. Και πάρ'αυτα , παραμένει διατεθειμένος να βοηθήσει όσο μπορεί, έστω και επιλεκτικά.

Ήμουν ο πρώτος που τον συνεχάρηκα, για αυτό και μου ζήτησε να μεταφέρω δημόσια τις οποίες εμπειρίες μου από το πρόγραμμα.

Παραμένω όμως πάντα απλα ένας "αγγελιοφόρος".

 

Η προσφορά ή καλοπροαίρεση αν θέλετε είναι δική του,οπότε για σχετικά τις εφαρμογής στείλτε του προσωπικό μήνυμα, όπως υποδειχτηκε ήδη και πιο πάνω.

 

 

*Και μακάρι όσοι τα λάβουν, να πουν εστω ενα "ευχαριστώ" και να το κρατήσουν για προσωπική χρήση και μόνο.

ενας φιλε μου ηταν αυτος που τον κοροιδεψε και αλλοι δυο ειμασταν που ειπαμε οτι δεν δουλευει και αν δεις παρακατω στα μηνυματα ενας ειπε οτι του το τροποποιησε το αρχειο για να δουλεψει.. και ευχαριστω ειπα παρα που δν δουλευε το αρχειο και σε οποιον εχει βοηθησει ..... μην μας βγαζετε τρελους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...