Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αποπνέει μια αίσθηση επαγγελματισμού πάντως... η υπηρεσία όπως αναφέρει στο site του "τα σπάει" ενώ τα status update είναι άκρως ενημερωτικά:

 

OnyzMZk.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα μου στειλει καποιος το kayweb. και εάν είναι καλύτερο σε σχέση με αλλα

και εάν υπαρχει κατι σε Ios?

 Δες  το video στο 29#  μήνυμα, το έκανα χτες και δουλεύει άψογα. Ένας φίλος απο εδω μου έστειλε το link με το "kay web".......έχω την εντύπωση ότι είναι ακριβώς το ίδιο app me to psiphon 113 απλά παλαιότερη έκδοση + ότι δεν μου έτρεχε ....μάλλον θέλει ρύθμιση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ελπιζω να μην ειναι :ph34r:

 

δεν νομιζω να μπορουν να σου κανουν κατι, εγω το χαρικα παντος, τοσα λεφτα εχουν φαει με τα random 1euro και το αδιασμα της καρτας απο τα mb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες έχω το v85 και δουλεύει καλά.. Έχει κάποιος να μου στείλει κάποια πιό καινούρια έκδοση μήπως δω καμία διαφορά στήν ταχύτητα γιατί δεν μπορώ να πώ πως είναι καλή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κατεβασει το venom εδω και μηνες στο κινητο και ειναι απίστευτο..απλα αλλαζω συσκευή τωρα

Ξερεις κανεις πως μπορω να το ενεργοποίησω και στην καινούργια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κατεβασει το venom εδω και μηνες στο κινητο και ειναι απίστευτο..απλα αλλαζω συσκευή τωρα

Ξερεις κανεις πως μπορω να το ενεργοποίησω και στην καινούργια;

 

 

δυστηχως δεν μπορεις γιατι βαρεσαν πιστολα οι καταπλιοκτικοι της developers εκτος αν εχει ξεμεινει καπου κανα email επικοινωνιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βοηθησεις λίγο παραπάνω για το θέμα της cu? Μπηκα εκεί που λες, και το μόνο που μου έδειχνε ήταν το υπόλοιπο μου σε λεπτά και τέτοια. Δεν μου συνδέεται ακόμα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...