Προς το περιεχόμενο
Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης ξέρει κάποιος αν δουλεύει μέσω usb; Όταν το συνδέω με το φορητό μου μέσω Bluetooth, έχω 100kbytes/sec το μέγιστο... Φαντάζομαι λόγω παλιού Bluetooth στο φορητό...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 1,1k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Είμαι στο φόρουμ τόσα χρόνια, πάντα βοηθούσα οποιοδήποτε μελος σε τομείς και θέματα που γνώριζα, έχω φτιάξει δεκάδες οδηγούς με αναλυτικά βήματα από προγράμματα κολύμβησης μέχρι root, προβλήματα σε υπ

Η υπομονη εχει τα ορια της? Με αυτα που διαβαζω ? Ερθε η στιγμη να βαλω τα πραγματα στην θεση τους .(Και να παραβιασω την υποσχεση που εδωσα οτι δε θα ξαναγραψω ? Μαλον θα ξεχασουμε τη εστυ βοηθεια κα

ειναι κανονικες ταχυτητες 

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επίσης ξέρει κάποιος αν δουλεύει μέσω usb; Όταν το συνδέω με το φορητό μου μέσω Bluetooth, έχω 100kbytes/sec το μέγιστο... Φαντάζομαι λόγω παλιού Bluetooth στο φορητό...

γινεται .. βαλε και στον φορητο το αντιστοιχο pdanet

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον kostt316

Η εφαρμογή δουλεύει μια χαρά σε galaxy s6 nougat.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σε xiaomi redmi note 4 δουλευει κανονικα το hotspot χωρις να pdanet.

Επισης οταν βαζω το pdanet+ καθε φορα μου χανει τις ρυθμισεις wpa και πρεπει να τις ξαναπερναω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πως το κάνεις; Έχω redmi 4 prime...

Τι να σου πω.Ανοιγει κανονικά το tethering.

Σε αντίθεση με το pda+ που κάθε φορά που το ανοιγω χάνει το wpa και το βγάζει open το δίκτυο παρ όλο που μέσα στην εφαρμογή φαίνεται ασφαλισμένο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.