Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πρέπει να την βάλεις και στις άλλες συσκευές .Πχ στον υπολογιστή θέλει να βάλεις το πρόγραμμα του pdanet.Σημερα που δοκίμασα να κάνω wifi thether σε άλλη συσκευή δεν συνδεόταν και δεν ξέρω γιατί

παιδια αν αγοραζω την εφαρμογη pdanet θα μπορω να κανω hotspot απο κινητο σε κινητο η ταμπλετ χωρις να ειναι root;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον kostt316 για όλη την βοήθεια που μου έδωσε η εφαρμογή δουλεύει απροβλημάτιστα σε Android 7.1.2

Ευτυχώς που υπάρχουν τέτοιου είδους άνθρωποι και βοηθούν εμάς τους κοινούς θνητούς χωρίς να πατάνε πάνω μας προς όφελος τους  :-)

Επίσης να πως η μέθοδος του ήταν η μοναδική που δούλεψε σε VODAFONE ακόμα και από αυτές που κάποιοι επιτήδειοι  έδιναν επί πληρωμή 

Απλά μπράβο στο παιδί  :)  :)  :) 


  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κώστας είναι απαιχτος συγχαρητήρια. με βοήθησε τώρα που έχω πολύ ανάγκη ( είμαι φαντάρος και οι υπηρεσίες μας πάνε 10/1) είσαι άρχοντας κωστα!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε πάρει την βοήθεια από τον Κώστα θα σας παρακαλεσω, όπως έχει κάνει και αυτος φαντάζομαι, να μην το κάνετε βούκινο, να μην το δίνετε από εδώ και από εκεί. Με την λογική αυτή δεν θα κρατήσει πολύ και είναι κρίμα γιατί λειτουργεί, συνδέεται στα μπαμ, έχει ικανοποιητική ταχύτητα τις περισσότερες φορές. Ας το κρατήσουμε λοιπόν μεταξυ μας, όλα τα καλά κάποια στιγμή τελειώνουν, μην το τελειώσουμε από τώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κι εγώ απο την πλευρά μου τον kost316 για τις αμεσες απαντησεις στα μηνυματα μου.Να πω οτι οι οδηγίες του είναι λεπτομερεστατες. Το πρόγραμμα δουλευει μια χαρα και εδω στο στρατό που ειμαι κι εγω χωρίς ιντερνετ δεν παλευεται η φαση.Ευχαριστούμε για άλλη μια φορά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Κώστας316 είναι στο εμείς και όχι στο εγώ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε σε αυτή την οικονομική κρίση ας δώσω και εγώ για παρακάτω σκεπτικό την τηλεφωνία την στιγμή που έχουμε(!!!!) free δεδομενα

http://dl3.apkhome.org/2017/5/Zoiper_1.51_unlocked.apk

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Κώστας316 είναι στο εμείς και όχι στο εγώ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε σε αυτή την οικονομική κρίση ας δώσω και εγώ για παρακάτω σκεπτικό την τηλεφωνία την στιγμή που έχουμε(!!!!) free δεδομενα

http://dl3.apkhome.org/2017/5/Zoiper_1.51_unlocked.apk

Πως δουλεύει; Τι account διαλέγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...