Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τύπος έλεγε ότι το έχει φτιάξει αυτός το πρόγραμμα με κάτι άλλους το πρόγραμμα ,δεν είναι τίποτα κρυφό το πρόγραμμα.Το πρόγραμμα υπάρχει στο playstore άλλο που αυτός σου στέλνει το apk και οι οδηγίες που σου δίνει είναι ότι πιο ανορθόγραφο υπάρχει.Σου ζητάει να σβήσεις οποιοδήποτε άλλο προγραμμα έχεις και να έχεις μόνο αυτο γιατί κάτι γίνεται και χαλάει ενώ δεν ισχύει καν αυτό ,και σε βάζει να δεχτείς τους όρους του και να του γράψεις αναλυτικα ότι τους δέχεσαι και τι δέχεσαι για να στο στειλει λες και κάνεις συμβολαιο μαζί του.Φτανει τόσο το γλυψιμο όλοι το ξέρουμε ότι σας βάζει να τον υποστηρίξετε και να γράψετε καλά λόγια για αυτόν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο τύπος έλεγε ότι το έχει φτιάξει αυτός το πρόγραμμα με κάτι άλλους το πρόγραμμα ,δεν είναι τίποτα κρυφό το πρόγραμμα.Το πρόγραμμα υπάρχει στο playstore άλλο που αυτός σου στέλνει το apk και οι οδηγίες που σου δίνει είναι ότι πιο ανορθόγραφο υπάρχει.Σου ζητάει να σβήσεις οποιοδήποτε άλλο προγραμμα έχεις και να έχεις μόνο αυτο γιατί κάτι γίνεται και χαλάει ενώ δεν ισχύει καν αυτό ,και σε βάζει να δεχτείς τους όρους του και να του γράψεις αναλυτικα ότι τους δέχεσαι και τι δέχεσαι για να στο στειλει λες και κάνεις συμβολαιο μαζί του.Φτανει τόσο το γλυψιμο όλοι το ξέρουμε ότι σας βάζει να τον υποστηρίξετε και να γράψετε καλά λόγια για αυτόν.

Καλησπερα.Ποιο ειναι το app στο playstore?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πάλι αρχίσαμε τα ίδια.Πάλι...

Αν το δημοσίευε ελεύθερα, το πρόγραμμα θα είχε ήδη πέσει. Σας λέει να του στείλετε ένα απλό προσωπικό μήνυμα για τους τύπους και μονο, πάλι αρχίζουν τα παράπονα.

 

@DJAde ο κάθε άνθρωπος έχει τις ιδιαιτερότητες του. Μπορεί ο ίδιος να έχει μεγάλη δυσκολία στην ορθογραφία, αλλά αυτό δεν τον εμπόδισε να επικοινωνεί και να βοηθάει όσο μπορεί. Και εφόσον διαθέτει το πρόγραμμα για ευρεία χρήση, το λιγότερο που μπορεί να κάνει είναι να "φιλτράρει" τα άτομα που το λαμβανουν. Εξού και τα π.μ. Καλώς ή κακώς αυτή ήταν η κρίση του στη περίπτωση σου, τόσο δύσκολο ήτανε να γράψεις στα ελληνικά και να ζητήσεις ευγενικά άλλη μία φορά?

 

@nick07as το ότι μας δίνει κάτι τέτοιο και πρακτικά δημόσια δεν σου αρκεί? Ούτε χρήματα ζήτησε ούτε τίποτα. Και παρότι την λαμβάνει από τους περισσότερους, μία μειοψηφία συνεχίζει τα βιτριολικά σχόλια. Τόσο δυσκολη ειναι λίγη καλοσύνη ?

Τι να πω...

*Όντως πάντως,επιβεβαιώνω, το http injector με το APK μπορεί να συνυπάρξουν , αλλά πρέπει να είναι οπωσδήποτε κλειστό το ένα από τα 2. Θα μπορούσε να το συμπληρώσει στις οδηγίες, αλλά εντάξει, αμελητέο γενικά.

 

 

@perachoritis έκατσες καθόλου να αναρωτηθείς γιατί δεν στο έδωσε εξ'αρχης? Μαγκιά σου αλήθεια που το βρήκες, αλλά αυτό δεν είναι αίτημα μόνο του Κώστα πλέον, αλλά όλων μας που το χρησιμοποιούμε. Ζήτησε απλά να μην διαφημίζεται και να μην δημοσιευεται ελεύθερα. Για προσωπική χρήση δηλαδή. Τόσο παράλογη απαίτηση είναι πια?

 

@elix1 γιατί δεν του στέλνεις προσωπικό μήνυμα να τον ρωτήσεις? Το προφίλ του είναι λίγο πιο πίσω στα μηνύματα.

 

Υ.Γ. Μια διευκρίνιση, για να μην έχουμε παρανοήσεις. ο Κώστας δεν είναι ούτε φίλος μου ούτε τον ξέρω εκτός του φόρουμ. Αλλά το λιγότερο που μπορω να προσφέρω σε κάποιον που με ευεργετεί είναι τις ευχαριστίες και

την ευγνωμοσύνη μου . Ανεξάρτητα πάντα τις οποίες τυχόν "ιδιοτροπίες" του.

Μακάρι αυτό να είναι κατανοητό σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι αρχίσαμε τα ίδια.Πάλι...

Αν το δημοσίευε ελεύθερα, το πρόγραμμα θα είχε ήδη πέσει. Σας λέει να του στείλετε ένα απλό προσωπικό μήνυμα για τους τύπους και μονο, πάλι αρχίζουν τα παράπονα.

 

@DJAde ο κάθε άνθρωπος έχει τις ιδιαιτερότητες του. Μπορεί ο ίδιος να έχει μεγάλη δυσκολία στην ορθογραφία, αλλά αυτό δεν τον εμπόδισε να επικοινωνεί και να βοηθάει όσο μπορεί. Και εφόσον διαθέτει το πρόγραμμα για ευρεία χρήση, το λιγότερο που μπορεί να κάνει είναι να "φιλτράρει" τα άτομα που το λαμβανουν. Εξού και τα π.μ. Καλώς ή κακώς αυτή ήταν η κρίση του στη περίπτωση σου, τόσο δύσκολο ήτανε να γράψεις στα ελληνικά και να ζητήσεις ευγενικά άλλη μία φορά?

 

@nick07as το ότι μας δίνει κάτι τέτοιο και πρακτικά δημόσια δεν σου αρκεί? Ούτε χρήματα ζήτησε ούτε τίποτα. Και παρότι την λαμβάνει από τους περισσότερους, μία μειοψηφία συνεχίζει τα βιτριολικά σχόλια. Τόσο δυσκολη ειναι λίγη καλοσύνη ?

Τι να πω...

*Όντως πάντως,επιβεβαιώνω, το http injector με το APK μπορεί να συνυπάρξουν , αλλά πρέπει να είναι οπωσδήποτε κλειστό το ένα από τα 2. Θα μπορούσε να το συμπληρώσει στις οδηγίες, αλλά εντάξει, αμελητέο γενικά.

 

 

@perachoritis έκατσες καθόλου να αναρωτηθείς γιατί δεν στο έδωσε εξ'αρχης? Μαγκιά σου αλήθεια που το βρήκες, αλλά αυτό δεν είναι αίτημα μόνο του Κώστα πλέον, αλλά όλων μας που το χρησιμοποιούμε. Ζήτησε απλά να μην διαφημίζεται και να μην δημοσιευεται ελεύθερα. Για προσωπική χρήση δηλαδή. Τόσο παράλογη απαίτηση είναι πια?

 

@elix1 γιατί δεν του στέλνεις προσωπικό μήνυμα να τον ρωτήσεις? Το προφίλ του είναι λίγο πιο πίσω στα μηνύματα.

 

Υ.Γ. Μια διευκρίνιση, για να μην έχουμε παρανοήσεις. ο Κώστας δεν είναι ούτε φίλος μου ούτε τον ξέρω εκτός του φόρουμ. Αλλά το λιγότερο που μπορω να προσφέρω σε κάποιον που με ευεργετεί είναι τις ευχαριστίες και

την ευγνωμοσύνη μου . Ανεξάρτητα πάντα τις οποίες τυχόν "ιδιοτροπίες" του.

Μακάρι αυτό να είναι κατανοητό σε όλους.

εγω δεν αναρωτιεμαι αλλα σκεφτομαι και αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι εφοσον το βρηκα εγω που δεν μου το εδινε ο κωστας ...ποσοι αλλοι το ξερουν και ποσο ακομη θα μεινει αδημοσιευτο ??? ....εσεις που το πειρατε δηλαδη το κρατησατε για τον εαυτο σας και δεν το δωσατε σε αδερφους και αδερφες ή σε κολλητους ??? ....'η μηπως ρωτησατε τον κωστα και σας ειπε ελευθερα σε ολους ? ....ποσο διαφορα θα ειχε ολο αυτο σε σχεση με το αν ειχε δημοσιευθει?... αφηστε τα παραμυθια περι διαφημισης και προβολης του κωστα σαν ενος παιδιου που θελει να βοηθησει ... αν θελατε δωρεαν ιντερνετ με ενα απλο ψαξιμο εβρισκες τον τροπο και ας μην εχεις σχεση με υπολογιστες και κινητα ..... και κατι τελευταιο ... εμενα αυτο το προγραμμα μου το εδωσε παιδι που του το εδωσε ο κωστας και το εχω καμποσες εβδομαδες ... ειδε κανενας να βαζω δημοσια κατι ?(αυτο περι εμπιστοσυνης ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DJAde ο κάθε άνθρωπος έχει τις ιδιαιτερότητες του. Μπορεί ο ίδιος να έχει μεγάλη δυσκολία στην ορθογραφία, αλλά αυτό δεν τον εμπόδισε να επικοινωνεί και να βοηθάει όσο μπορεί. Και εφόσον διαθέτει το πρόγραμμα για ευρεία χρήση, το λιγότερο που μπορεί να κάνει είναι να "φιλτράρει" τα άτομα που το λαμβανουν. Εξού και τα π.μ. Καλώς ή κακώς αυτή ήταν η κρίση του στη περίπτωση σου, τόσο δύσκολο ήτανε να γράψεις στα ελληνικά και να ζητήσεις ευγενικά άλλη μία φορά?

 

ο τροπος που του μιλησα μεχρι και το τελος ηταν πολυ ευγενικος. σε αντιθεση με αυτον

δν ηθελα να μου στειλει καν το προγραμμα του. απλα ηθελα βοηθεια σε κατι ρυθμισεις για καλυτερη ταχυτητα

οπως και να εχει αν οντως θες να βοηθησεις δεν ζητας να συμφωνισουν σε ορους οπως ειδα να λενε καποιοι ουτε τπτ τετοιο.

απλα ηθελε να πουλησει μουρη γτ καποιος αλλως εβγαζε λευτα απο αυτο.

δικαιωμα του να βοηθαει οποιον θελει αλλα να εχει τροπους !!

τα υπολοιπα ειναι τριχες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τα υπολοιπα ειναι τριχες!) Ωραίος τρόπος έκφρασης!!!!! Μπράβο. Η κακία στο μεγαλείο της(Είναι του Έλληνα) Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα το λέμε στην επαρχία.Μας ενοχλεί η ορθογραφία,να πούμε ένα ευχαριστώ όπως το νιώθει ο καθένας,επειδή το προσφέρει δωρεάν. ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΣΟΥ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τα υπολοιπα ειναι τριχες!) Ωραίος τρόπος έκφρασης!!!!! Μπράβο. Η κακία στο μεγαλείο της(Είναι του Έλληνα) Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα το λέμε στην επαρχία.Μας ενοχλεί η ορθογραφία,να πούμε ένα ευχαριστώ όπως το νιώθει ο καθένας,επειδή το προσφέρει δωρεάν. ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΣΟΥ

Δίνει δωρεάν κάτι που είναι δωρεάν,γιατί τόσο γλυψιμο στον Κωστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες ολοι εσεις που λετε οτι εμεις βγαζουμε κακία .... για πειτε μας γιατι σας βαζει να γραφετε ευχαριστω εδω μεσα και απλα δεν σας δινει το προγραμμα και τελος? αλλα δεν σας νοιαζει γιατι την δουλεια σας την κανατε ..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(τα υπολοιπα ειναι τριχες!) Ωραίος τρόπος έκφρασης!!!!! Μπράβο. Η κακία στο μεγαλείο της(Είναι του Έλληνα) Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα το λέμε στην επαρχία.Μας ενοχλεί η ορθογραφία,να πούμε ένα ευχαριστώ όπως το νιώθει ο καθένας,επειδή το προσφέρει δωρεάν. ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΊΟ ΣΟΥ

τι κακια φιλαρακο μου που ακριβος την ειδες.?

απλα να εχουμε να λεμε,,,,,

 

οσο για την ορθογραφια που αναφερεις εκεινος ηταν αυτος που μου την ειπε επειδη εγραφα greeklish.με τετοιο υφακι τουλαχιστων θα επρεπε να ξερει ορθογραφια για να μην τον δουλευουν.

 

και για να το παω με το δικο σου σκεπτικο η νοοτροπια του μεσου ελληνα.... αφου εμενα με βοηθησε θα τον ψηφισω/ θα του πω ευχαριστω στην συγκεκριμενη πειπτωσει δν πα νανε και τερμα ακαταληλος αφου εγω βολευτικα θα τον  κανω θεο στους αλλου για να συνεχισω να εχω συμφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μια στιγμή, μία στιγμή. Δηλαδή, για να καταλάβω λίγο, σας φαίνεται τόσο ασύλληπτο να του στέλνουμε π.μ., να μας δίνει το πρόγραμμα, να το δοκιμάζουμε, να δουλεύει (!) ρολόι και μετά να τον ευχαριστούμε ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΩΣ και δημόσια? Είναι κακό αυτό?

 

Όσο για τα περί "δωρεάν" και "το δικαιούμαστε όλοι" , ναι βασικά δωρεάν παρέχεται.Αν δεν μπορείτε να κάνετε το τόσο απλό να στείλετε ένα απλό κόσμιο μήνυμα να το ζητήσετε από τον ίδιο, τότε τι στα κομμάτια δικαιούστε? Και ναι, ένα μυστικό που το ξέρουν πάνω από 2 παύει να είναι μυστικό. Όμως,ακόμα και έτσι παραμένει μέσα σε "κύκλο" (ή μακάρι τουλαχιστον, κατά το δυνατόν) Έστω και αν αυτός διευρύνεται σταδιακά.

Αλλά το να το ανέβαζε δημόσια να το λαμβάνουν και μη μέλη ασύδοτα, θα ήταν τουλάχιστον ολέθριο. Ευελπιστώ αυτό να είναι κάπως κατανοητό στους ενδιαφερόμενους.

 

Και επειδή ακούστηκε ότι "πουλάει μούρη". Αν ήθελε να εκμεταλλευτεί την προσφορά του προγράμματος με την οποιαδήποτε υπόνοια μετέπειτα προσωπικής διαφήμισης, της επαγγελματικής του προώθησης στον όποιο τομέα του ή και του οικονομικού του οφέλους από αυτό,πιστέψτε με, εγώ ο ίδιος "υποστηρικτής" και "υπερασπιστής" του θα τον σταύρωνα (κυριολεκτικά). Ούτε φίλος μου είναι ούτε του οφείλω κάτι άλλο στη ζωή. Το λιγότερο που μπορώ να κάνω όμως είναι να μην είμαι αχάριστος. Είναι απλό νομίζω.

 

 

Υ.Γ. Και σε όσους αρνήθηκε να το παρεχει για τον Χ ή Ψ λόγο, καθίσατε να αναλογιστείτε γιατί συνέβη αυτό? Μήπως επειδή κάποιο προηγούμενο ποστ σας έβγαζε κακεντρέχεια, μήπως επειδή παραήσασταν νέα μέλη στο φόρουμ? Ή απλά επειδή ναι με του το ζητούσατε σε προσωπικό μήνυμα, αλλά πιθανώς με τρόπο άκομψο ή και αγενή ακόμη?

Να επαναλάβω, εδώ η δυσκολία ενός ανθρώπου στην ορθογραφία ή η όποια ιδιοτροπία του δεν τον καθιστά ανίκανο στην οποία περαιτέρω επικοινωνία και αλληλεπίδραση με άλλους. Ολονων στο χέρι σας είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια στιγμή, μία στιγμή. Δηλαδή, για να καταλάβω λίγο, σας φαίνεται τόσο ασύλληπτο να του στέλνουμε π.μ., να μας δίνει το πρόγραμμα, να το δοκιμάζουμε, να δουλεύει (!) ρολόι και μετά να τον ευχαριστούμε ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΩΣ και δημόσια? Είναι κακό αυτό?

 

Όσο για τα περί "δωρεάν" και "το δικαιούμαστε όλοι" , ναι βασικά δωρεάν παρέχεται.Αν δεν μπορείτε να κάνετε το τόσο απλό να στείλετε ένα απλό κόσμιο μήνυμα να το ζητήσετε από τον ίδιο, τότε τι στα κομμάτια δικαιούστε? Και ναι, ένα μυστικό που το ξέρουν πάνω από 2 παύει να είναι μυστικό. Όμως,ακόμα και έτσι παραμένει μέσα σε "κύκλο" (ή μακάρι τουλαχιστον, κατά το δυνατόν) Έστω και αν αυτός διευρύνεται σταδιακά.

Αλλά το να το ανέβαζε δημόσια να το λαμβάνουν και μη μέλη ασύδοτα, θα ήταν τουλάχιστον ολέθριο. Ευελπιστώ αυτό να είναι κάπως κατανοητό στους ενδιαφερόμενους.

 

Και επειδή ακούστηκε ότι "πουλάει μούρη". Αν ήθελε να εκμεταλλευτεί την προσφορά του προγράμματος με την οποιαδήποτε υπόνοια μετέπειτα προσωπικής διαφήμισης, της επαγγελματικής του προώθησης στον όποιο τομέα του ή και του οικονομικού του οφέλους από αυτό,πιστέψτε με, εγώ ο ίδιος "υποστηρικτής" και "υπερασπιστής" του θα τον σταύρωνα (κυριολεκτικά). Ούτε φίλος μου είναι ούτε του οφείλω κάτι άλλο στη ζωή. Το λιγότερο που μπορώ να κάνω όμως είναι να μην είμαι αχάριστος. Είναι απλό νομίζω.

 

 

Υ.Γ. Και σε όσους αρνήθηκε να το παρεχει για τον Χ ή Ψ λόγο, καθίσατε να αναλογιστείτε γιατί συνέβη αυτό? Μήπως επειδή κάποιο προηγούμενο ποστ σας έβγαζε κακεντρέχεια, μήπως επειδή παραήσασταν νέα μέλη στο φόρουμ? Ή απλά επειδή ναι με του το ζητούσατε σε προσωπικό μήνυμα, αλλά πιθανώς με τρόπο άκομψο ή και αγενή ακόμη?

Να επαναλάβω, εδώ η δυσκολία ενός ανθρώπου στην ορθογραφία ή η όποια ιδιοτροπία του δεν τον καθιστά ανίκανο στην οποία περαιτέρω επικοινωνία και αλληλεπίδραση με άλλους. Ολονων στο χέρι σας είναι.

για ξαναπεστα αυτα που εγραψες και κοιτα τον εαυτο σου στον καθρεφτη .... τα πιστευεις αυτα που γραφεις? μου λες οτι επειδη δεν το εγραψε εδω μεσα εχει μεινει σε ενα κλειστο κυκλο για προγραμμα το οποιο ειναι στο play store και υπαρχει παγκοσμια ? πρεπει να εισαι το λιγοτερο αφελης για να πιστευεις αυτα που γραφεις ή μηπως χρησιμοποιει ειδικους σερβερ που εχουν οι χακερς ? ρε πατε με τα καλα σας ..... μην μιλατε αν δεν ξερετε 

 

κι οσο για την συμπεριφορα ας κοιταξει πρωτα την δικια του που μας εβγαλε βαλτους απο τις εταιριες και θα κοιταξουμε κι εμεις την δικια μας .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ποτέ μου δεν ισχυρίστηκαν ότι ξέρω πως λειτουργεί το πρόγραμμα,ούτε ανέφερα ποτε περί anonymous .Αλλά για να είμαι και ειλικρινής, ούτε με ενδιαφέρει κιόλας. Προσωπικα,όπως και είμαι σίγουρος για άλλους, μας αρκεί να κάνουμε τη δουλειά μας.

Όπως επίσης ξέρω ότι σαφώς και δεν θα μείνει εντός "κύκλου", αφού το πήραν/παίρνουν αρκετά άτομα πλέον. Παραμένει ομως γενική απαίτηση όσοι το λάβουν να το έχουν για ιδία χρήση. Δηλαδή να μην το μοιράζουν και δημοσιοποιούν από δω και από κει.

Εξού και δεν παρέχεται δημόσια σε κοινή θέα στο φόρουμ. Εξού και τα "συμβόλαια" και οι "όροι " που βαζει ο Κώστας σε όσους το δίνει. Θέλω να πιστεύω ότι δεν το βρίσκει κανείς παράλογο αυτό.

 

@DjAde ναι, για να ακριβολογουμε ,το πρόβλημά σου βασικα είναι ότι ο Κώστας σου μίλησε λίγο "απότομα" ? Αιτιολογημένα ή όχι. Παραδέχομαι και εγώ ότι καμία φορά είναι όντως λίγο καχύποπτος και δύσπιστος. Αλλά με τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πέρα πως να μην γίνει? Πιστεύεις πάντως ότι κερδίζει κανείς το δίκιο του με το να τον κακολογεί δημόσια? Είτε με βασιμα επιχειρήματα είτε όχι.

 

Κάποιος είπε ότι η σελίδα με τα split εκεί είναι να τη χρησιμοποίηση όποιος θέλει. Σαφως και ναι. Με πολύ αναλυτικές οδηγίες από το pc steps. Αλλά πολλοί από εμάς δεν έχουμε το χρόνο ούτε την ευχέρεια να βγάζουμε κάθε τρεις και λίγο ehi. Άλλοι βασίζονται στον Cyxer, άλλοι στον Κώστα, μεθαύριο θα εμφανιστεί καινούριος κ.ο.κ

--------

 

Νομίζω κάπου εδώ, ακούγοντας και εκφράσεις μεταξύ άλλων για "καθρέφτες" και "βαλτούς" ότι η συζήτηση κρίνεται μάλλον άγονη και κυκλική. Έχουμε ξεφύγει εξάλλου πολύ εκτός θεματος. Όλοι μας λιγο πολύ είπαμε το σονέτο μας άλλωστε.

Πράξτε κατά το δοκούν και κυριολεκτικά ότι σας φωτίσει , όχι οσοι πηρατε αλλά και δεν πήρατε το προγραμμα.

Νομίζω είμαστε όλοι άτομα με επίπεδο, οπότε ας μην τον ρίξουμε περαιτέρω και ας μην συνεχίσουμε περαιτέρω τη παρούσα συζήτηση.

 

Και κάτι τελευταίο, το οποίο αναγκαστικά πάλι το μεταφέρω, για τεχνικούς λόγους: Ο Κώστας δυστυχώς αποχωρεί τελείως από το φόρουμ. Οι λόγοι προφανείς .Ενημερωτικά σε όσους τον αναζητήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...