Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείτε να με βοηθήσετε να έχω δωρεάν ιντερνετ στο iphone 5s σας παρακαλώ πολύ, ποιος μπορεί να μου πει το email του Κώστα να με βοηθήσει και εμένα γιατί είναι ανάγκη.

Edit: Του έστειλα και του είπα αν είναι να τον πληρώσω για την δουλειά του και μου είπε ότι δεν πληρώνεται και να πάω να πάρω κάρτα και να μην του ξαναστείλω.Ο τύπος έχει ψυχολογικά και δεν ξέρει τι του γινεται.

Τερμα κομπλεξικος για ποιο λόγο τον υπερασπίζονται όλοι αυτοί δεν καταλαβαίνω.

Επεξ/σία από katerina1089
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όλα τα προφίλ ψέυτικα ειναι τότε δέν υπαρχει πρόβλημα τα ευχαριστώ στόν κώστα kostt316 ψευτικα ειστε για σεμινάριο πλεκτάνης υπάνθρωποι

Κώστα ηρέμησε όλοι ξέρουμε το A... και αυτό δουλευε αλλά για iphone δεν υπάρχει ρε φίλε εδώ οι Φιλιππινέζοι δεν έχουν τρόπους και εσύ το παίζεις ότι έχεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πεταγεστε όλοι και λέτε ένα σωρό βλακείες χωρίς αποδείξεις,που ξέρεις ότι δεν δουλεύουν οι ρυθμίσεις του Κώστα;

Για να το λέει και οι κοπέλα τότε κάτι σημαίνει και είναι βλακείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω εδώ και μερικές ημερες το topic και με τη βοήθεια του google έχω καταφέρει να πιάσω περιπου 300kb/s με το http injector και με tcpvpn/free proxies.Δε λέω, μπορεί να επιτευχθούν και καλυτερα αποτελεσματα, αλλά οκ free internet..τι άλλο να ζητησουμε...Ψαχτειτε λίγο..να ευχαριστουμε που δεν έχουν βάλει ακόμα όρια στα δωρεάν portals..Moto g/falcon , lineage os 7.1 android, cosmote whats up, hspa+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Θα ηθελα να μου απαντησετε αμεσα οσον αφορα την εφαρμογη keyweb vpn. 1) σε iphone κανει?

2) εχω το samsung galaxy A5 2017 και εχω wind. Μου στειλανε την εφαρμογη με bluetooth αλλα δε δουλευει ενω δεν εχω καν mb, ενω εκεινος που μου την εστειλε την εχει και δουλευει κομπλε.

Μηπως δεν δουλευει στην wind? Να αλλαξω σε whats up? Εκει θα δουλεψει ή πρεπει να κανω κατι?

Απαντηστε μου αμεσα. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τόν κώστα kostt316 για τή βοήθεια του καί έχω δωρεάν internet free data καί στίς δυό κάρτες μου κιού καί vodafone cu στό dual μου Xiaomi Redmi Note 4× έυχαριστώ κώστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Θα ηθελα να μου απαντησετε αμεσα οσον αφορα την εφαρμογη keyweb vpn. 1) σε iphone κανει?

2) εχω το samsung galaxy A5 2017 και εχω wind. Μου στειλανε την εφαρμογη με bluetooth αλλα δε δουλευει ενω δεν εχω καν mb, ενω εκεινος που μου την εστειλε την εχει και δουλευει κομπλε.

Μηπως δεν δουλευει στην wind? Να αλλαξω σε whats up? Εκει θα δουλεψει ή πρεπει να κανω κατι?

Απαντηστε μου αμεσα. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Θα ηθελα να μου απαντησετε αμεσα οσον αφορα την εφαρμογη keyweb vpn. 1) σε iphone κανει?

2) εχω το samsung galaxy A5 2017 και εχω wind. Μου στειλανε την εφαρμογη με bluetooth αλλα δε δουλευει ενω δεν εχω καν mb, ενω εκεινος που μου την εστειλε την εχει και δουλευει κομπλε.

Μηπως δεν δουλευει στην wind? Να αλλαξω σε whats up? Εκει θα δουλεψει ή πρεπει να κανω κατι?

Απαντηστε μου αμεσα. Ευχαριστω!

Τo kayweb είναι το psiphon,τι ρυθμίσεις βαζεις ? Και νομίζω η wind έχει πρόβλημα αλλά πες τι έβαλες για host
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...