Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι μόνο αυτό, εσύ έχεις βάλει m.whatsup.gr που χρεώνει.

Ενώ με αυτό που σου έστειλα μπορείς να έχεις και χρήματα μέσα στην κάρτα χώρις να σε χρεώνει το 1 euro.

Μπορείς να το στείλεις πάλι γιατί δεν θύμαμαι και το έχεις Ίδη σβήσει?Η έστω σε προσωπικό μήνυμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι μόνο αυτό, εσύ έχεις βάλει m.whatsup.gr που χρεώνει.

Ενώ με αυτό που σου έστειλα μπορείς να έχεις και χρήματα μέσα στην κάρτα χώρις να σε χρεώνει το 1 euro.

για να μην χρεωνεσαι το 1 ευρω με whats up στελνεις mi (κεφαλαια να ειναι ) στο 1333 .... αν μπορεις να μου πεις κι εμενα τι γραφεις για να μην το χρεωνεσαι το ενα ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα εχω δοκιμασει και σε vpnsplit δεν συνδεεται με τπτ μπορει να βοηθησει καποιος ?? Εχω λαθως στο payload?

https://ibb.co/iUZWLF το λινκ απο το payload μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα εχω δοκιμασει και σε vpnsplit δεν συνδεεται με τπτ μπορει να βοηθησει καποιος ?? Εχω λαθως στο payload?

https://ibb.co/iUZWLF το λινκ απο το payload μου

βγαλε το reverse proxy και τσεκαρε το back query

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην χρεωνεσαι το 1 ευρω με whats up στελνεις mi (κεφαλαια να ειναι ) στο 1333 .... αν μπορεις να μου πεις κι εμενα τι γραφεις για να μην το χρεωνεσαι το ενα ευρω 

εχω 2 ευρω και 59 λεπτα μεσα. ειμαι με kayweb. οσες φορες εχω ανοιξει τα δεδομενα, δεν μου εχει φαει ευρω! και αυτο απο τοτε που μου εστειλε μηνυμα η cosmote οτι καταργηθηκαν οι χρεωσεις. δεν θυμαμαι ακριβως τι ελεγε το μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ φιλε αλλα παλι δν μπαινει κατι αλλο φταει ??

wifi εχεις κοντα σου ? κανε αυτο https://www.youtube.com/watch?v=PQzPWZftNUo&t=4s και τσεκαρε και το back query που δεν κανει το παιδι στο βιντεο

εχω 2 ευρω και 59 λεπτα μεσα. ειμαι με kayweb. οσες φορες εχω ανοιξει τα δεδομενα, δεν μου εχει φαει ευρω! και αυτο απο τοτε που μου εστειλε μηνυμα η cosmote οτι καταργηθηκαν οι χρεωσεις. δεν θυμαμαι ακριβως τι ελεγε το μηνυμα

εγω το δουλευω εδω κι ενα χρονο και δεν μου εχει φαει λεφτα αλλα με το μηνυμα εισαι πιο σιγουρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που κάνεις είναι παράνομο δεν είναι για λόγους ασφαλείας πουλάς mb από την κάρτα που δεν σου ανήκει άμα το μάθει η what's up θα το διόρθωσει σιγά μην σας αφήσει να πουλάτε mb εσείς

επειδή είσαι μικρός και δεν ξέρεις θα σας κλείσουν το δωρεάν ίντερνετ εδώ ο καθένας πουλάει mb με διάφορες τιμές αυτή βάζουν παρανομα λεφτά; στην τσέπη τους έλεος

Ας το κλείσουν το δωρεάν ιντερνετ αυτό δεν σημαίνει οτι θα βάζουμε τα δωρεάν πακέτα που είναι για τα πανηγύρια.

 

1ον δεν πουλαει κανείς mb ολα μέσω δορυφορου γίνονται όποτε να κάτσω να τις μετρήσουμε τις ηλικίες δεν θα κάτσω να μπω στο τρυπακι.

2ον είναι παράνομο απο ποία άποψη? Κλέβω βιάζω σκοτώνω? Μπαίνω μέσω vpn γιατί θέλω να είμαι ανωνυμος.

3ον παράνομοι και καταχρηστικοι είναι και οι όροι που βάζουν η κάθε χ,ψ εταιρεία και αυτούς τόσα χρόνια τούς έχουν αβαβα όποτε ναι επιμένω ας έρθει η cosmote να πάρει φόρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vmframe.com/ για vps με 3.50ευρώ το μήνα. Καλύτερο από το blazingfast που ζητάει 5 ευρώ το μήνα και ποιο σταθερός ο server του VMFrame. :)

πως παει φιλε μου με τον ιντερνετ ? εχει ταχυτητα ? μπορεις να περιγραψεις την διαδικασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως παει φιλε μου με τον ιντερνετ ? εχει ταχυτητα ? μπορεις να περιγραψεις την διαδικασια?

 

Αρκετά καλή ταχύτητα! Εννοείς την διαδικασία για να έχεις ssh στον server;

Ξέρει κανένας vpn για Vodafone cu χρειάζομαι ένα με καλές ταχύτητες

Οποίος ξέρει να μου στείλει μήνυμα

 

Δεν ξέρουμε αλλά και να ξέραμε δεν σου λέμε γιατί είναι παράνομο να πουλάς ΜΒ και άμα σε πιάσει η vodafone πας μέσα... :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...