Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ έχω ένα άλλο θέμα και δεν καταλαβαίνω τι φταίει

Ότι config και να βάλω δεν κατεβάζει γρήγορα το πολύ 500kbps έβαλα data προγραμα και χωρίς να τρέχω το injector κατεβάζει με 5mbps τι μπορεί να φτάιει τα config είναι δοκιμασμένα και σε άλλους παίζουν με καλές ταχύτητες .

Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psiphon δεν λειτουργει σε μενα... στο vodafone cu σε android nougat αναβαθμισεμνο προσφατα δεν λειτουργιε... τι κανουμε?

Κοιτα τα ποστ πίσω έχει αναφερθεί πολλές φορές.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες θελω να πειραματιστω λιγακι με what's up, http injector k vpn paid. Ειμαι καινουριος what's up χρηστης κ ενεργοποιηθηκα προσφατα.

 

Παλαιοτερα αναφερθηκατε οτι καλο θα ηταν να στελνουμε μηνυμα ΜΙ στο 1333 για απενεργοποιηση του my internet pass (κατι τετοιο) ωστε να μην χρεωνεσαι οταν σερφαρεις με το http inject.Εστειλα μηνυμα αλλα εφαγα ακυρο, παρακαλω δειτε τα συνημεννα αρχεία.

 

Επισης αναφέρθηκε οτι οταν εχει data δεδομένων ή χρήματα στον λογαριασμό σου, οι ταχυτητες ειναι καλυτερες. Γι'αυτο ειπα να πειραματιστω λιγακι. Τι προτεινετε να κανω στην περιπτωση μου? Μπαινω βουρ κ χανω αναγκαστικα data κ χρηματα ή μπορω να το αποφύγω?

 

Να πατήσω αποδοχη οπως λεει στο συννημενο ή ακυρο? Δεν εχω καταλαβει τι κανω ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ οτι ναναι την τυφλα μου. Ναι οντως ειμαι ενεργοποιημενος απο οτι βλεπω. Χρειαζεται να κανω κατι αλλο? Αυτη την επιλογη που εχω στο 3 συννημενο να την αλλαξω ή να το αφησω ετσι? Ασχετο ειναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ οτι ναναι την τυφλα μου. Ναι οντως ειμαι ενεργοποιημενος απο οτι βλεπω. Χρειαζεται να κανω κατι αλλο? Αυτη την επιλογη που εχω στο 3 συννημενο να την αλλαξω ή να το αφησω ετσι? Ασχετο ειναι?

Κομπλε εισαι. Δεν πειράζεις απολύτως τίποτα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...