Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

post-443487-0-66065300-1501154092_thumb.jpgpost-443487-0-34801300-1501154127_thumb.jpgpost-443487-0-22332700-1501154162_thumb.jpgpost-443487-0-90817000-1501154194_thumb.jpgpost-443487-0-90817000-1501154194_thumb.jpgpost-443487-0-14095100-1501154232_thumb.jpg

Μετα  απο πολλες προτροπες απο φιλους σας αποκαλυπτω πως να εχετε στο λαπτοπ σας με windows δωρεαν νετ    το παρον δουλευη σε ολα τα δυκτια ανεξαρτιτως παροχου   αλλα λογου το οτι σας εχω διαμοιραση με φερθηκατε σκουλικιαρικα και την κανατε και ποστ την εφαρμογη μας ξερετε πια σας λεω την οποια μεσω κοπων και βασανων την φτιαξαμε .  Σας αποκαλυπτω μονο για κοσμοτε .....Μπορειτε ητε μεσο ενος usb modem  μεσω τηλεφωνου ανεξαρτιτως συστηματος και χωρις να χρειαζετε root   να στηλετε στο pc laptop wifi , usb signal  και τα ρεστα και θα εχετε unlimited internet Ευχαριστω ολους οσους βοηθησα και βοηθω οι οπιοι ειναι εχεμυθοι οι υπολειποι   απλα   σας στελνω τον χαιρετισμο μου και να ειστε λιγοτερο ιουδες για οπιαδηποτε πληροφορια διαβαστε το προφιλ μου   πολλα φιλια  αλανια  με εκτιμηση     kostt316 Anonymous Greek Tim

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποιος που πηγαινη στην παραλια η την εξοχη παραμασχαλα με το ταμπλετ του η το λαπτοπτακη του θα πρεπει να κουβαλα μαζι του και εξτρα κινητο το οποιο να τελειωνη η μπαταρια του σε 3ωρες .και το χαλαη η δεν μπορη να το ρουταρη γιατι ειναι πολυ δυσκολο να βρη τον τροπο η δεν εχει βγη για αυτον recovery τη πρεπει να κανη;η απαντηση εινα usb stick ,η αξιοποιηση της θυρας σιμ που τιχον θα εχει ολα τα υπολειπα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε η λυση αυτη ειναι για προχωρημενους δεν ενδυκνιεται για οχι και τοσο γνωστες αλλα ειναι για ολλα τα δυκτια.Επησεις μη κολατε ολοι σας εδω μεσα με το injector δεν ειναι και το καλυτερο με την μιση καταναλωση πορων ram και μοαταριας υπαρχει αλλο σαν αυτο που δεχρειαζετε προξυ για να λειτουργηση το ssh αναρωτηθηκατε γιατι μερικες φορες δεν εχεται προσβαση σε προξυ; και σας πεφτη οσερβερ ssh ειναι ο τροπος λειτουργειας του injector

Επεξ/σία από kostt316
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιος καλός άνθρωπος που να ξέρει έστω και ινμποξ για Vodafone ένα VPN?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων, γιατί έχω φάει φρικη που δεν δουλεύει πλέον το psiphon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifIMG_20170726_174608.jpgattachicon.gifIMG_20170726_174640.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175429.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175513.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175513.jpgattachicon.gifIMG_20170727_110123.jpg

Μετα  απο πολλες προτροπες απο φιλους σας αποκαλυπτω πως να εχετε στο λαπτοπ σας με windows δωρεαν νετ    το παρον δουλευη σε ολα τα δυκτια ανεξαρτιτως παροχου   αλλα λογου το οτι σας εχω διαμοιραση με φερθηκατε σκουλικιαρικα και την κανατε και ποστ την εφαρμογη μας ξερετε πια σας λεω την οποια μεσω κοπων και βασανων την φτιαξαμε .  Σας αποκαλυπτω μονο για κοσμοτε .....Μπορειτε ητε μεσο ενος usb modem  μεσω τηλεφωνου ανεξαρτιτως συστηματος και χωρις να χρειαζετε root   να στηλετε στο pc laptop wifi , usb signal  και τα ρεστα και θα εχετε unlimited internet Ευχαριστω ολους οσους βοηθησα και βοηθω οι οπιοι ειναι εχεμυθοι οι υπολειποι   απλα   σας στελνω τον χαιρετισμο μου και να ειστε λιγοτερο ιουδες για οπιαδηποτε πληροφορια διαβαστε το προφιλ μου   πολλα φιλια  αλανια  με εκτιμηση     kostt316 Anonymous Greek Tim

 

Κατσε φιλος ποια εφαρμογη σας, Anonymous Greek Tim (Team or Tim-Wind)  αφου ο creator ειναι ο co2thunderboy δηλαδη μιλαμε για Ινδονησια μερια. Παιρνεις την εφαρμογη του, βλεπεις ολα τα tutorials ρωτας κ τι παιζει για Ελλαδα και την βαφτιζουμε δικια μας ? Καλη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifIMG_20170726_174608.jpgattachicon.gifIMG_20170726_174640.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175429.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175513.jpgattachicon.gifIMG_20170726_175513.jpgattachicon.gifIMG_20170727_110123.jpg

Μετα  απο πολλες προτροπες απο φιλους σας αποκαλυπτω πως να εχετε στο λαπτοπ σας με windows δωρεαν νετ    το παρον δουλευη σε ολα τα δυκτια ανεξαρτιτως παροχου   αλλα λογου το οτι σας εχω διαμοιραση με φερθηκατε σκουλικιαρικα και την κανατε και ποστ την εφαρμογη μας ξερετε πια σας λεω την οποια μεσω κοπων και βασανων την φτιαξαμε .  Σας αποκαλυπτω μονο για κοσμοτε .....Μπορειτε ητε μεσο ενος usb modem  μεσω τηλεφωνου ανεξαρτιτως συστηματος και χωρις να χρειαζετε root   να στηλετε στο pc laptop wifi , usb signal  και τα ρεστα και θα εχετε unlimited internet Ευχαριστω ολους οσους βοηθησα και βοηθω οι οπιοι ειναι εχεμυθοι οι υπολειποι   απλα   σας στελνω τον χαιρετισμο μου και να ειστε λιγοτερο ιουδες για οπιαδηποτε πληροφορια διαβαστε το προφιλ μου   πολλα φιλια  αλανια  με εκτιμηση     kostt316 Anonymous Greek Tim

 επιβεβαιωνω οτι δουλευει 100% ...αν τωρα δε θελει αμεσα να το κανει δημοσια ειναι δικο του θεμα μπορει να το κανει αργοτερα

 

βιντεο στο youtube στο μαντρι μου με αναλυση πανω απο 1080 δεν εχω δει ποτε 

 

προσωπικα εντυπωσιαστηκα και το κυριωτερο ειναι free 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά βλέπω hacker να παραδέχεται ότι ανήκει σε μια ομάδα να το λέει δημόσια άραγε σε τι γλώσσα γράφει scripts bots κλπ κλπ σε σουαχίλι μάλλον πήγαινε στο υπουργείο αμύνης αν είσαι τόσο καλός να σου πει ο καμμενος ευχαριστώ να σου δώσει Κ καρέκλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κραζεις-θαυμαζεις!! 

Εχει εκατονταδες video tutorials στο utube σχετικα με το http proxy injector. Προσωπικα δεν το δοκιμασα ποτε γιατι με ενδιαφερει το internet στο smartphone.

Παντως εαν δουλευει γρηγορα κ με ασφαλεια ειναι καλη φαση για tethering εαν πχ σου σερνεται το internet οπως το δικο μου lol

Επεξ/σία από DC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσεις που το δοκιμασατε κ λετε οτι δουλευει προσεξτε μονο να μην πεσατε σε καποιο vpn honeypot, snifarιστηκε καποιος κωδικος σας κ σας γλεντανε καποιοι μαυροκαπελαδες

Επεξ/σία από DC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...