Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσοχή ζητάει μόνο και να τον υποστηρίζουν γι'αυτό παρακαλάει όλους να το κάνουν ,να νομίζουν όλοι ότι είναι γαμάτος και ξέρει να σπάει δίκτυα και ότι είναι χάκερ.Και δεν είσαι δάσκαλος μου δεν μου έμαθες όλα τα κρύβεις ,ότι ξέρω το έμαθα μόνος ψάχνοντας.Εδωσες τώρα δύο φορές το injector και νομίζεις έκανες κάτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μην ασχολειστε με τον χακερ  ... ολα αυτα υπαρχουν στο youtube .. οσο για αυτους που δεν μπορουν να βρουν σερβερ υπαρχει πολυ πισω ενα βιντεακι το οποιο δειχνει τροπο να δουλευει το injector χωρις να χρειαζεται καθε λιγο λογαριασμο και δουλευει μια χαρα γιατι το εβαζα κι εγω... αλλιως παρακαλατε να σας δωσει προγραμμα ο χακερ ... που ανακαλυψε αυτος ... κι αν αναρωτιεστε γιατι δεν εχει ταχυτητα το freevpn ειναι απλος ο λογος ... αυτοι που το εδωσαν το εκαναν με σκοπο να μπορεις να μπεις στην σελιδα τους και να κανεις εναν λογαριασμο σαν το tcpvpn .... και οχι για να το εχετε για δωρεαν ιντερνετ (εκτος αν ο σκοπος σας δεν ειναι η ταχυτητα αλλα το δωρεαν μονο)...αλλα οχι το ανακαλυψε ο κωστας αυτο .... αντε γεια .... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μαθε να γραφεις ή πηγαινε στα χωραφια σου .... χακερ καθυστερημενε τα γραματα μου ειναι για αντρες οχι για αδερφαρες σαν και σενα σου οτι εχεις και δεν εχεις ακομα και απο τα αυτια αδερφο

 

ελα ρε αντρα χακερ ... κατουρα και λιγο

ζητα κανενα ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΕΡΑΧΩΡΑ ΤΟΥΒΕΚΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΚΩΝΩ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕς ΠΟΥ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙς ΒΛΑΚΙΕς ΤΟΥς ΕΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ

ρε φιλε μας δουλευεις? εσυ μας εβγαλες βαλτους απο τις εταιριες κι οτι θελουμε να σου κανουμε κακο και λες οτι ειμαι μεσα στην ειρωνια ... ασε ρε φιλε που θα μας πεις οτι εισαι αντρας 

  • 68eb4d70e9d6ea708a9612e4eff8b97c?s=100&d
  • Members
  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 22 Μάιος 2017 - 01:47 μμ

kostt316, on 20 May 2017 - 01:59 AM, said:snapback.png

Γιαυτο και γω θα καταβασω οτι αρχειο ανεβασα οποιος προλαβε τον κυριο ηδε ? αναβαζω εφαρμογες μου λενε εδω μεσα οτι εχουν ιους ανεβαζω ehi fileμου λενε οτι δεν δουλευη και αποδεδιγμενα δουλευη και μαλιστα 2 μερες το εχω και δεν εχει κανη το παραμικρο κιχ σταθεροτατη συνδεση Μου λενε να γραψω πως κανω το σπασιμο του δυκτιου εδω μεσα και τις ρυθμισεις λες και ειναι βαλτοι απο τις αιτεριες να μαθουν τον τροπο δεν τους φτανη που τους τα δινω στο πιατο θελουν και την υπογραφη μου τελος

εγω σου εγραψα οτι δεν δουλευει γιατι ετσι οπως το εγραψες νομιζα οτι ειναι για κοσμοτε και οχι για vodafone..... κι εγω εχω κοσμοτε

 

αυτα απο μενα .... δεν προκειται να ασχοληθω ξανα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραχοριτη εισαι θεουλις τελος

θα βγουμε και τρελοι στο τελος ... φιλε μου μακαρι να βρεθουν περισσοτεροι σαν κι εσενα τον kosta506 ,τον δημητρη βλαχοπανο και ολοι οι υπολοιποι στo fb να βοηθανε τους υπολοιπους ... εκει θα σεβαστω τα παντα ... αλλα οχι σε αυτον

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...