Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως ξερουμε ότι οι εφαρμογες αυτες είναι οκ ? Το psiphon 113 λειτουργει αλλα η προηγουμενη έκδοσή του. Γιατι οχι λαι η επομενη? Δε μπορει καποιος να λατεβασει oroginal εφαρμογη? Υπαρχει καποια εφαρμογη για iPhone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως ξερουμε ότι οι εφαρμογες αυτες είναι οκ ? Το psiphon 113 λειτουργει αλλα η προηγουμενη έκδοσή του. Γιατι οχι λαι η επομενη? Δε μπορει καποιος να λατεβασει oroginal εφαρμογη? Υπαρχει καποια εφαρμογη για iPhone?

1)yolo

2)απο οτι εχω καταλαβει καπιοι εχουν προβλημα με καποιες εκδόσεις, όσες εχω βαλει εγω δουλεψαν

3)μπορεις να κατεβασεις την original εφαρμογη, αλλα δεν θα εχει αυτες τις παραπανω ρυθμισεις που χρειάζεσαι για να παιξει ελλαντα

4)δεν ξερω δεν απαντω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφαρμογη πρεπει να εχει καπου αλλες ρυθμισεις κρυφες. Καπου δε χρειαζεται username και pass? Πως ξερουμε οτι δε μας δινει internet και μας παιρνει κωδικους, φωτογραφιες κλπ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...

Χρησιμοποιώ το kayweb στην έκδοση 85 από τον Ιούλιο.Μέχρι πριν 10 μέρες δούλευε ρολόι και σε αρκετά καλές ταχύτητες όταν η cosmote μου έστειλε μήνυμα ότι έχω φτάσει το όριο των 20mb χωρίς να έχω καθόλου καρτα.Έβαλα καρτα μηπως επανέλθουν οι ταχύτητες σε καλά επίπεδα και εχθές που εξάντλησα mb και υπόλοιπο δούλεψε πολύ καλά.Σήμερα το πρωί που συνδέθηκα ξανά για δούλευε πολύ καλά για κάποια λεπτά και ξαφνικά έπεφτε η ταχύτητα σε πολύ χαμηλά επίπεδα.Κάποια λύση ή σκέψη πάνω σε αυτό?

Υ.Γ Τι ακριβώς είχε γίνει τότε με τα 20mb γιατί το ίδιο μήνυμα το έστειλαν σε πολύ κόσμο που χρησιμοποιεί την εφαρμογή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...

Χρησιμοποιώ το kayweb στην έκδοση 85 από τον Ιούλιο.Μέχρι πριν 10 μέρες δούλευε ρολόι και σε αρκετά καλές ταχύτητες όταν η cosmote μου έστειλε μήνυμα ότι έχω φτάσει το όριο των 20mb χωρίς να έχω καθόλου καρτα.Έβαλα καρτα μηπως επανέλθουν οι ταχύτητες σε καλά επίπεδα και εχθές που εξάντλησα mb και υπόλοιπο δούλεψε πολύ καλά.Σήμερα το πρωί που συνδέθηκα ξανά για δούλευε πολύ καλά για κάποια λεπτά και ξαφνικά έπεφτε η ταχύτητα σε πολύ χαμηλά επίπεδα.Κάποια λύση ή σκέψη πάνω σε αυτό?

Υ.Γ Τι ακριβώς είχε γίνει τότε με τα 20mb γιατί το ίδιο μήνυμα το έστειλαν σε πολύ κόσμο που χρησιμοποιεί την εφαρμογή.

φιλε μου υπαρχει η δυνατοτητα να μου στειλεις το kayweb μεσω email?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...

Χρησιμοποιώ το kayweb στην έκδοση 85 από τον Ιούλιο.Μέχρι πριν 10 μέρες δούλευε ρολόι και σε αρκετά καλές ταχύτητες όταν η cosmote μου έστειλε μήνυμα ότι έχω φτάσει το όριο των 20mb χωρίς να έχω καθόλου καρτα.Έβαλα καρτα μηπως επανέλθουν οι ταχύτητες σε καλά επίπεδα και εχθές που εξάντλησα mb και υπόλοιπο δούλεψε πολύ καλά.Σήμερα το πρωί που συνδέθηκα ξανά για δούλευε πολύ καλά για κάποια λεπτά και ξαφνικά έπεφτε η ταχύτητα σε πολύ χαμηλά επίπεδα.Κάποια λύση ή σκέψη πάνω σε αυτό?

Υ.Γ Τι ακριβώς είχε γίνει τότε με τα 20mb γιατί το ίδιο μήνυμα το έστειλαν σε πολύ κόσμο που χρησιμοποιεί την εφαρμογή.

το λεω καθε φορα, στειλε MI (κεφαλεα mi) στο 1333 για να μην μπαινει το internet dayly pass.

με καρτα εισαι ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wind δε φαινεται να δουλευει. Μονο με COSMOTE τα καταφερα. Τροπος για hotspot υπαρχει?

Vodafone παιζει?

Vodafone και Cosmote λειτουργούν απλά η Cosmote τις τελευταίες δύο μέρες έκανε κάποιου είδους συντήρηση στο δίκτυο της και φάγαμε limit στα δεδομένα μας ανεξάρτητα της daily υπηρεσίας που σε χρεώνει 1 ευρώ.

Εγώ είχα 80 λεπτα μέσα, χρησιμοποιουσα το vpn και ξαφνικά προχτές κατά τις 2 τα ξημερώματα μου έστειλε μνμα για τον κόφτη στα 20 mb..

 

Ένας τρόπος που βρήκα πριν κανένα μισάωρο, είναι END DAY, στο 1333, START στο 1333 μετά, restart μετά την συσκευή, και σου στέλνουν ένα μήνυμα διαμόρφωσης(SMS cp) που βάζεις το pass κανεις μια εγκατάσταση το πρόγραμμα της Cosmote για το δίκτυο και είσαι OK. Στην δική μου περίπτωση αυτό λειτούργησε. Τώρα δεν ξέρω για πόσο θα κρατήσει. Υπόψιν ότι η ταχύτητα δεν είναι και τόσο καλή πλεον, βιντεακι στο YouTube βαριά μέχρι 240p για να έχεις σωστή ροή και να μην χρειάζεται pause για buffering..

 

Θα δοκιμάσω αυτό με το MI που λέει και ο hacker αν και δεν κατανοώ πως θα μας βοηθήσει αυτό το συγκεκριμένο αφού είναι καθαρά για να μην σε χρεώνει όταν ανοίγεις δεδομενα ή συγχρονισμό(παιζει ρόλο και αυτό) Να μην σου ενεργοποιεί ουσιαστικά το daily internet με την χρέωση 1 ευρώ.

 

Το περίεργο σε αυτή την περίπτωση είναι ότι εμείς δεν είχαμε mb, δεν είχαμε λεφτά να μας αφαιρέσει κτλ, άρα η υπηρεσία δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί, και παρόλα αυτά επεσε κόφτης χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειχα ουτε mb ουτε χρηματα. Απλα με το ΜΙ ενεργοποιεις το menu που οποια σελιδα πας να ανοιξεις σου λεει να αγορασεις πακετο. Δε σου τρωει ευρω. Δε ξερω αλλα εμενα παιζει μια χαρα. Επισης στο speedtest βγαζει απιστευτα νουμερα αλλα παλι δε ξερω αν ειναι του proxy η της cosmote. Βγαζει server location London αλλα ip usa...

Με Iphone πως θα γινει να παιξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου υπαρχει η δυνατοτητα να μου στειλεις το kayweb μεσω email?

Μπορείς να κατεβάσεις την έκδοση 113 από το ιντερνετ.αν φοβάσαι για θέματα ασφαλείας δες πιο πάνω ένα άρθρο από το pcsteps που δίνει λινκ 100% ασφαλες.στο λινκ δίνονται και οδηγίες για τους server κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...