Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά σου λέει να κατεβάσεις το αρχείο που έχει ανέβει για Vodafone Apkcustom σε προηγούμενο ποστ και να βάλεις:

 

username:kostt316-freevpn.us

και

password:kostt316

 

Μάθετε να διαβάζετε και μετά να κάνετε ποστ. Στη φωτογραφία φαίνεται πεντακάθαρα το User και το Pass.

Το έκανα και αυτό.δεν μπαίνει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει καταντήσει κουραστικό το θέμα με την vodafone.εγω δεν βλέπω να παίζει και κάνεις άλλος επίσης δεν λέει πως παίζει.οποτε για μένα δεν ισχύει και από την άλλη έχω δικαρτο και με τις 2 εταιρείες και τα έχω βολεψει.αν δεν έχετε δοκιμασμένα αρχεία από εσάς προσωπικά μην τα ποσταρετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά και καλό μήνα εύχομαι...

 

Χρησιμοποιώ εδώ και αρκετό καιρο το Http Injector με τον μηνιαιο server και λειτουργεί άψογα. Έψαχνα αρκετο καιρο να βρώ λύση στο θέμα tethering που ως γνωστό διαμέσου VPN γίνεται πολύ δύσκολο. Μετά από αρκετο ψάξιμο και διάφορα πειράματα βρήκα ένα τρόπο ο οποίος για αρκετο καιρό με εξυπηρέτουσε αλλά σήμερα που έγινε αναβάθμιση της εφαρμογής από play store δεν μου δουλέυει πλέον

 

Ας εξηγήσω τι έκανα μέχρι χθές. Αφού ενεργοποιούσα τα δεδομένα, την εφαρμογή και το tethering της συσκευής, στην συνέχεια με την βοήθεια του app Terminal Emulator (είμαι root) έδινα τον παρακάτω κώδικα και το tethering δουλευε μια χαρά

iptiptables -t nat -A PREROUTING -p udp --dport 53 -j DNAT --to 192.168.2.1; iptables -t filter -F FORWARD; iptables -t nat -F POSTROUTING; iptables -t filter -I FORWARD -j ACCEPT; iptables -t nat -I POSTROUTING -j MASQUERADE; ip rule add from 192.168.43.0/24 lookup 61; ip route add default dev tun0 scope link table 61; ip route add 192.168.43.0/24 dev wlan0 scope link table 61; ip route add broadcast 255.255.255.255 dev wlan0 scope link table 61;

Από σήμερα που έγινε η αναβάθμιση του Injector απο Play Store o παραπάνως τρόπος δεν δουλεύει. Η άλλη συσκευή (ενα android car radio) συνδέεται μεν στο wifi αλλά δεν πέρνει internet. Ξεκίνησα λοιπόν το ψάξιμο από την αρχή...

 

Σε μια αναζήτηση που έκανα κάποιος πρότεινε με την βοήθεια του apk Proxy Server να φτιάξω ενα δικό μου σέρβερ με IP 192.168.43.1 που να τρέχει στην port 9999 και στην συνέχεια στο πεδίο Rules να συμπληρώσω στο πεδίο forward το 127.0.0.1 με port 1080

 

Εκανα αυτήν την διαδικασία και στην συνέχεια έβαλα και τα αντίστοιχα πεδία στο manual proxy του wifi από την συσκευή που θα συνδέεται. Το αποτέλεσμα ηταν η συσκευη (android car audio) να συνδεθει κανονικά, να έχουν ολες οι εφαρμογές internet, όπως youtube, chrome, καιρος κτλ, EKTOΣ από εφαρμογες audio streaming!!!! Πχ, το e-radio app. το Tunein , εφαρμογές ραδιοφωνικών σταθμών ΔΕΝ λειτουργούν!!!!

 

Αισθάνομαι ότι κάπου κοντά βρίσκεται η λύση, που ίσως ένας μέλος με σαφώς περισσότερες γνώσεις από εμένα θα μπορούσε να βοηθήσει,

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά και καλό μήνα εύχομαι...

 

Χρησιμοποιώ εδώ και αρκετό καιρο το Http Injector με τον μηνιαιο server και λειτουργεί άψογα. Έψαχνα αρκετο καιρο να βρώ λύση στο θέμα tethering που ως γνωστό διαμέσου VPN γίνεται πολύ δύσκολο. Μετά από αρκετο ψάξιμο και διάφορα πειράματα βρήκα ένα τρόπο ο οποίος για αρκετο καιρό με εξυπηρέτουσε αλλά σήμερα που έγινε αναβάθμιση της εφαρμογής από play store δεν μου δουλέυει πλέον

 

Ας εξηγήσω τι έκανα μέχρι χθές. Αφού ενεργοποιούσα τα δεδομένα, την εφαρμογή και το tethering της συσκευής, στην συνέχεια με την βοήθεια του app Terminal Emulator (είμαι root) έδινα τον παρακάτω κώδικα και το tethering δουλευε μια χαρά

iptiptables -t nat -A PREROUTING -p udp --dport 53 -j DNAT --to 192.168.2.1; iptables -t filter -F FORWARD; iptables -t nat -F POSTROUTING; iptables -t filter -I FORWARD -j ACCEPT; iptables -t nat -I POSTROUTING -j MASQUERADE; ip rule add from 192.168.43.0/24 lookup 61; ip route add default dev tun0 scope link table 61; ip route add 192.168.43.0/24 dev wlan0 scope link table 61; ip route add broadcast 255.255.255.255 dev wlan0 scope link table 61;

Από σήμερα που έγινε η αναβάθμιση του Injector απο Play Store o παραπάνως τρόπος δεν δουλεύει. Η άλλη συσκευή (ενα android car radio) συνδέεται μεν στο wifi αλλά δεν πέρνει internet. Ξεκίνησα λοιπόν το ψάξιμο από την αρχή...

 

Σε μια αναζήτηση που έκανα κάποιος πρότεινε με την βοήθεια του apk Proxy Server να φτιάξω ενα δικό μου σέρβερ με IP 192.168.43.1 που να τρέχει στην port 9999 και στην συνέχεια στο πεδίο Rules να συμπληρώσω στο πεδίο forward το 127.0.0.1 με port 1080

 

Εκανα αυτήν την διαδικασία και στην συνέχεια έβαλα και τα αντίστοιχα πεδία στο manual proxy του wifi από την συσκευή που θα συνδέεται. Το αποτέλεσμα ηταν η συσκευη (android car audio) να συνδεθει κανονικά, να έχουν ολες οι εφαρμογές internet, όπως youtube, chrome, καιρος κτλ, EKTOΣ από εφαρμογες audio streaming!!!! Πχ, το e-radio app. το Tunein , εφαρμογές ραδιοφωνικών σταθμών ΔΕΝ λειτουργούν!!!!

 

Αισθάνομαι ότι κάπου κοντά βρίσκεται η λύση, που ίσως ένας μέλος με σαφώς περισσότερες γνώσεις από εμένα θα μπορούσε να βοηθήσει,

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

μηπως με την αναβαθμιση πρεπει να ξαναχορηγηθει αδεια απο το supersu ? εμενα ετσι εγινε και ξαναδουλεψε με το vpn tethering

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, 

 

Δυστυχως δεν εχω καταφερει να το λειτουργήσω μεσα από την εφαρμογή. Βρίσκω το tether πανω στις 3 οριζόντιες τελείες αλλά όταν η αλλη συσκευή συνδέεται δεν εχει ιντερνετ. Επίσης από τα tools οταν πατάω το Tethering Unlock μου γράφει Fail

 

Εσύ το έχεις καταφέρει μέσα από το πρόγραμμα;; Μήπως με κάποια αλλα βήματα?

 

Και εκεινο που μου εκανε εντύπωση στο παραπάνω που έγραψα.... Πως γίνεται να μην δουλευουν ΜΟΝΟ οι εφαρμογες audio streaming?? Όλες οι αλλες εφαρμογές επαιρναν Internet κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το vradio δουλεύει στο http injector

 

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω αυριο στο car audio. Το θέμα ειναι να δουλεύει στο tether γιατι κ στο τηλ με τον injector δεν εχω με καμια εφαρμογη πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε το http injector να τρέχει αν μπορείς στο car audio και στο κινητό άνοιξε απλά το tethering.το κάνω σε μη ρουταρισμενο κινητό για να διαμοιρασω

 

Δεν εχω την δυνατοτητα να βάλω sim σε αυτό, διαφορετικά θα το ειχα μόνιμα σε αυτό και δεν θα εμπλεκα με tether.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...