Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα VPN-Δωρεάν ίντερνετ? Συνδρομές?


cleoparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν ειχα ουτε mb ουτε χρηματα. Απλα με το ΜΙ ενεργοποιεις το menu που οποια σελιδα πας να ανοιξεις σου λεει να αγορασεις πακετο. Δε σου τρωει ευρω. Δε ξερω αλλα εμενα παιζει μια χαρα. Επισης στο speedtest βγαζει απιστευτα νουμερα αλλα παλι δε ξερω αν ειναι του proxy η της cosmote. Βγαζει server location London αλλα ip usa...

Με Iphone πως θα γινει να παιξει...

Μάλλον θέμα του server θα είναι. Πήρα έτσι για πλάκα 100 mb μέσω pare dwse και έκανα δομικές. Όταν ανοίγει το Psiphon προφανώς δεν σου τρώει mb της Cosmote αλλά βλέπω ότι στο YouTube λίγο ζορίζεται. Σε όλα τα υπόλοιπα πάει καλά. Οπότε πρέπει να είναι θέμα του server γιατί τα δεδομένα μου είναι εντάξει χωρίς κάποιο limit τωρα.

Είμαι και σε καλό μέρος με καλό σήμα υπόψιν, 4G+.

Πρέπει να έχεις μάλλον jailbreak στο iPhone ειδάλλως δεν νομίζω πως υπάρχει λύση να λειτουργήσει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις κάτι τόσο σημαντικό που όντως μπορεί να στο κλέψει; Σαν τι ας πούμε; Το πιο σημαντικό που μπορεί να κλαπεί είναι ο τραπεζικός λογαριασμός ή κάποια στοιχεία γύρω από αυτόν. Και αυτό δεν γίνεται με ένα απλό log in και άντε τα κλέβουν.

 

Το χρησιμοποιούμε ήδη αρκετοί άνθρωποι και γενικά ανά τον κόσμο ίσως και κάποιες εκατοντάδες χιλιάδες και δεν έχει αναφερθεί κάτι το επιλήψιμο. Δεν κόβω χέρι αλλά δεν νομίζω πως συμβαίνει κάτι τέτοιο, όχι γιατί δεν είμαι υποψιασμένος αλλά μου φαίνεται δύσκολο να μπορέσει να μου κλέψει κάτι και να μην το καταλάβω. Εδώ ένα ευρώ φεύγει από τον λογαριασμό μου πχ στην alpha και μου στέλνει μνμα ότι έφυγε αυτό το ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα μπορούν να κλαπουν και να εχεις μπελαδες. Απο λίστα με επαφες, φωτογραφιες, κωδικους mail, σημειωσεις, PayPal κλπ προσωπικα δεδομενα. Και μαλιστα με την αδεια σου, αφού κάπου πατας οτι συμφωνεις οτι είναι πιθανές τετοιες ενεργειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμαστε και αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevpn.vpn_speed&referrer=q84w7iMUPHU1SzykGNfVNU2W0YxZh3BBXA3Bz%2F3Vqo8%3D

 

 

Και κατι ακομη που θελω να ρωτησω ειναι το το ΜΙ στο 1333 ενεργοποιει την υπηρεσια. δλδ τι πρεπει να κανει καποιος end day και μετα ΜΙ? ή σκετο ΜΙ?

 

Τι ακριβως για το whats up?

 

 

 

Απο ψαξιμο που εκανα βρηκα οτι αν αλλαξεις απο ρυθμισεις>δικτυα κινητης τηλεφωνιας το LTE/WCDMA/GSM σε σκετο WCDMA/GSM κλειενι και η χρεωση του ενα ευρω.

 

Ισχυει αυτο? γνωριζει κανεις?

Επεξ/σία από 2MikronS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε και αυτο

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevpn.vpn_speed&referrer=q84w7iMUPHU1SzykGNfVNU2W0YxZh3BBXA3Bz%2F3Vqo8%3D

 

 

Και κατι ακομη που θελω να ρωτησω ειναι το το ΜΙ στο 1333 ενεργοποιει την υπηρεσια. δλδ τι πρεπει να κανει καποιος end day και μετα ΜΙ? ή σκετο ΜΙ?

 

Τι ακριβως για το whats up?

 

 

 

Απο ψαξιμο που εκανα βρηκα οτι αν αλλαξεις απο ρυθμισεις>δικτυα κινητης τηλεφωνιας το LTE/WCDMA/GSM σε σκετο WCDMA/GSM κλειενι και η χρεωση του ενα ευρω.

 

Ισχυει αυτο? γνωριζει κανεις?

Αν διαβάσεις και τις πίσω σελίδες/post τα εξηγούμε πάνω κάτω όλα.

 

Αν κάνεις END DAY δεν θα έχεις δεδομένα, δεν θα ανοίγουν καν. Με το MI έχεις ουσιαστικά πλήρη έλεγχο στα mb, δεν σε χρεώνει το 1 ευρώ, και το vpn δεν σου τρώει μονάδες από την κάρτα. Επίσης δεν μπαίνει ο κόφτης στην ταχύτητα από την Cosmote.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Πρίν καμία εβδομάδα έκανα flash το Cyanogenmod 14.1 στο LG G3 και ξανά κατέβασα το Psiphon 113.

Άλλα από τι φαίνεται δεν υποστηρίζει στην 7.1

Μήπως έχει βρεί κάποιος παρόμοια εφαρμογή?

(Έτσι ώστε να δω αν δουλεύει για την 7.1 ...)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος έχει το VPN speed στο λινκ που έχω από πάνω καί τού λειτουργεί μιά χαρά

Δεν δουλεύει όταν δεν έχεις δεδομένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevpn.vpn_speed

ουτε εμενα δουλεψε που το εβαλα για λιγο, εκανα και αυτο που λεει o antonis (ειναι ενας συνάδελφος youtuber) και τιποτα :'(

 

για το ιδιο λεμε ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωρίζω γιατί δε δουλεύει σε σας. Ο φίλος με δεδομένα το δουλεύει.

 

Τότε ο φίλος σου μπορεί να έχει κατεβάσει καμιά "modded" εφαρμογή του VPN speed.. Ρωτά τον απο που την κατέβασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργεί σε κανέναν αυτό το vpn speed. Εφόσον δεν το έχεις δοκιμάσει ο ίδιος, δεν μου λέει κάτι ότι λειτουργεί στον φίλο σου.

 

*Το περίεργο είναι ότι έχει πολύ καλή βαθμολογία στο Play Store. Kαι μιλάμε για basic users, καταλαβαίνετε φαντάζομαι τι θέλω να πω, δεν είναι ότι το έκαναν να λειτουργήσει με κάποιο τρόπο. Εγώ το δοκίμασα σε 3 συσκευές, οι δυο με custom roms και.. μπάλες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ισχυει αυτο για modded εφαρμογη, και το psiphon οταν μου το ειπε ενα παιδι, δεν μου ειπε ποτε για moded εκδωση.. και εκατσα και εψαχνα δυο μερες :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...