Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lg gflex 2 που εχω με snapdragon 810 παιζει τα παντα (αν θες πουλαω το ενα γιατι εχω 2)

 

παιδια τωρα μου βγαζει μηνυμα our servers are experiencing issuses come back later....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμος γινεται παιδες, γυρνουσα τωρα σπιτι με το αμαξι και πετυχα 2 πεζους με τα κινητς να ψαχνουν, και ενας αλλος ηταν σε Gym και παλευε..

 

Νοτια Προαστια αυτα.. χαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω και πολλά πάντως. Κατέβηκα κέντρο αλλά ήμουν για ποτό, και δεν μπόρεσα να μπω, και όταν μπήκα ήταν down. Σε Δυτικά Προάστια, πολύ Δυτικά όμως, βρήκα μερικά, αλλά λίγα. Σταθμό Αγίας Μαρίνας βρήκα pokestop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε τελικά να το βάλω; :|

Θα πάω αύριο στη Kaissa cafe οπότε θα ήθελα να ψάξω και εκεί τριγύρω. :|

 

Βαλτο τωρα που προλαβαινεις γιατι οταν θα ερθει επισημα και στην Ελλαδα δεν θα μπορεις να νικησεις ουτε ενα Gym με τοσους που εχουν αρχισει ηδη.. Στο Συνταγμα φαντασου οι εκπαιδευτες στο Gym εχουν 300+ CP στα Pokemon τους, και εγω που παιζω 3 μερες εχω καπου 280, οποτε ειναι σκληρα fight.. Στο εξωτερικο υπαρχουν Gym με 900+ CP..

 

Εκτος κεντρου φυσικα υπαρχουν χαμηλοτερα και ακομα και άδεια Gym που μπορεις να τα κανεις δικα σου και να σε παλευουν αλλοι..

 

(CP: Compat Points, οσο μεγαλυτερο τοσο δυνατοτερο ενα Pokemon)

 

Δεν παιζει θεμα Ban, το APK ειναι επισημο και νομιμο.. Δηλαδη αν ενας απο Αμερικη που βγηκε επισημα, παει για διακοπες Καναδα και παιξει εκει, θα φαει Ban? Ουτε καν.. Αλλωστε οι μισοι στο Reddit ειναι απο Ευρωπη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...