Προς το περιεχόμενο

Pokémon GO - Official Thread


Swimmer21

Ψηφοφορία του Pokémon GO - Official Thread  

421 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είσαστε στο Pokémon GO;

    • Team Instinct (Κίτρινοι)
    • Team Mystic (Μπλε)
    • Team Valor (Κόκκινοι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγήκα Σύνταγμα, Αναφιώτικα, Μοναστηράκι, Θησείο. Έπιασα ένα σκασμό pokemons, έπαιξα και σε ένα gym, αλλά η ζωή του αντιπάλου μόλις έχανε, έκανε renew και εμένα έμενε η ίδια. Άρα κάποια στιγμή έχανα. Ξέρει κανείς πως λειτουργούν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν θα αρχίσω ακόμα, θέλω όπου γίνεται να έχω το trainer club account να βάζω εκείνο.

Δεν ξέρω γιατι δεν μου το έχει σαν επιλογή. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιξα και σε ένα gym, αλλά η ζωή του αντιπάλου μόλις έχανε, έκανε renew και εμένα έμενε η ίδια. Άρα κάποια στιγμή έχανα. Ξέρει κανείς πως λειτουργούν;

Μάλλον ήταν της ομάδας σου, που σε αυτή την περίπτωση δεν μπορείς να βλάψεις τα Pokemon του γυμναστηρίου αλλά προπονείς τα δικά σου έτσι και ανεβαίνει το Prestige του γυμναστηρίου.

 

παιδια εχει pvp με αλλους χρηστες?

Όχι προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκα Σύνταγμα, Αναφιώτικα, Μοναστηράκι, Θησείο. Έπιασα ένα σκασμό pokemons, έπαιξα και σε ένα gym, αλλά η ζωή του αντιπάλου μόλις έχανε, έκανε renew και εμένα έμενε η ίδια. Άρα κάποια στιγμή έχανα. Ξέρει κανείς πως λειτουργούν;

 

Ειναι Bug.. Σε μερικα Gym και εγω δεν μπορουσα να νικησω, ο αλλος δεν επεφτε με τιποτα.. Ομως οταν ο σερβερ ειναι οκ και εχεις καλο ιντερνετ τοτε ολα μια χαρα..

 

Θα διορθωθουν αυτα, εχουν θεμα ακομα

Tip, οταν νικησετε καποιο Gym, γινεται λευκο και αρα μπορειτε να αφησετε ενα δυνατο Pokemon σας για να σας ανηκει και φυσικα να ανηκει και στην ομαδα σας (Κοκκινη, Κιτρινη ή Μπλε)

 

Οταν νικησετε λοιπον, πηγαινετε στο Shop, και πανω δεξια εχει μια ασπιδα με εναν αριθμο (τον αριθμο των Gym που νικησατε), πατηστε μια φορα και σας δινει τα Rewards σας για τις νικες!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ μπορειτε να το πατησετε μονο μια φορα καθε 30 ωρες, οποτε αν θελετε να νικησετε κι αλλα Gym, περιμενετε να τα νικησετε πρωτα ολα για να πατησετε ΜΕΤΑ την ασπιδα για μεγαλυτερο Reward.

Τελικά δεν θα αρχίσω ακόμα, θέλω όπου γίνεται να έχω το trainer club account να βάζω εκείνο.

Δεν ξέρω γιατι δεν μου το έχει σαν επιλογή. :/

 

Εμενα ποτέ δεν μου το ειχε, αλλα στο εξωτερικο που μιλαω με παιχτες τους το εχει κανονικα και τις 2 επιλογες log in

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα πριν λίγο εγγραφή και σύνδεση με Trainer Club. Πρόλαβα να πιάσω μερικά, αλλά έπεσε ο server πάλι και δεν κάνει login. //Απλά το αναφέρω.

 

Ένα πράγμα μόνο σχετικά με την εφαρμογή. Γιατί θέλει access στις επαφές μου; Μου διαφεύγει κάποια λειτουργία που το απαιτεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση. Εχει κανεις android 5.1 και να του παιζει το παιχνιδι? Γιατι καπου πηρε το ματι μου οτι δεν ειναι supported, δεν βρηκα ομως κατι παραπανω στο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση. Εχει κανεις android 5.1 και να του παιζει το παιχνιδι? Γιατι καπου πηρε το ματι μου οτι δεν ειναι supported, δεν βρηκα ομως κατι παραπανω στο ιντερνετ

 

Αν αυτό βοηθάει, με 6 εδώ μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα λυση τελικα, ολα οκ.. Κατι ακομα, επειδη δεν το χρησιμοποιησει ακομα.. Αν δεν εχω ενεργό το AR υπάρχει κανα πρόβλημα ? Ή ειναι μονο για τη ρεαλιστικότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα πριν λίγο εγγραφή και σύνδεση με Trainer Club. Πρόλαβα να πιάσω μερικά, αλλά έπεσε ο server πάλι και δεν κάνει login. //Απλά το αναφέρω.

 

Ένα πράγμα μόνο σχετικά με την εφαρμογή. Γιατί θέλει access στις επαφές μου; Μου διαφεύγει κάποια λειτουργία που το απαιτεί;

Το έβαλες εχθές πρώτη φορά σου είχε και τις 2 επιλογές;

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι το έχουν ενώ άλλοι όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...