Προς το περιεχόμενο

Νέο Samsung Galaxy J Max με οθόνη 7,0 ιντσών και μπαταρία 4000mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το galaxy tab στις 7" ειναι ταμπλετ .

Το galaxy, στις 7" ειναι τηλεφωνο.

Οι 6" ειναι ήδη υπερβολή και οριακά για τηλεφωνο και οχι ταμπλετ .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια. Ο γειτονας μου που ειναι γιατρος, ηθελε ενα κινητο με τεραστια οθονη γα να διαβαζει τις ιατρικες δημοσιευσεις χωρις να βγαζει τα ματια του και του ειχα παρει το Galaxy Mega 6.3 και ο εχει βολευτει απιστευτα. Τωρα προσφατα με ρωτουσε αν εχει βγει κατι με ιδια ή μεγαλυτερη οθονη. Οποτε, να και ενας που θα χαρει που βγηκε τετοια παντοφλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε, να και ενας που θα χαρει που βγηκε τετοια παντοφλα.

Ακριβώς... Να και Ένας.... Όταν βρεθεί και δεύτερος θα οργανωσουν βραδιά ποίησης.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε guys κάποιοι από μας θέλουν μεγάλα κινητά. Επειδή δεν βολεύεστε εσείς, να μην βολευτεί κανείς;

 

Εγώ με το Xiaomi Mi Max (6.44") ήμουν κατευχαριστημένος. Αν δεν ήταν αισχρή η κάμερά του, θα το είχα ακόμα.

 

Το Nexus 6 ήταν από τα πιο βολικά κινητά που είχα ποτέ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το lenovo vibe z2 pro και είμαι μία χαρά βολεμενος με τις 6" οθόνη π έχει.αλλα ε εντάξει υπερβολη θεωρώ το κάτι παραπάνω. Είναι τεράστια, ακόμα και με 5.5 κάνεις μία χαρά την δουλειά σου άνετα χωρίς να σ βγαινουν τα μάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ το 640XL και ας χάνει σε 1" αν θέλω phablet-παντοφλα. Ευτυχώς του βαλαν λολιλοπ...και δεν του βαλαν jellybean...μάλλον δεν το σηκώνει το MM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή λέτε για το μέγεθος...Είχα Z ultra, πήγα δε Μ9 και ξανά αγόρασα Z ultra. Δεν μπορώ με την μικρή οθόνη ( προσωπική άποψη) άλλοι θέλουν 4" περί ορέξεως.... Αλλά γελάω όταν βλέπω τέτοια specs,το ultra είναι 2013 και έχει 2ram και καλύτερη κεραία ???? και WiFi από το Μ9 και άλλα..2016 και βγάζουν πλαστικά κινητά με χειρότερα χαρακτηριστικά σε σχέση με 2 χρόνια πίσω. Ελεοςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Smartphone 7" ......

 

Για να είσαι ο παντοφλαρας της παρέας.

 

Άθλιο απλά. Ένα 7" μία φορά έβαλα στο αυτί μου ταμπλέτ με 3g να μιλήσω και ήταν λες και είχα τούβλο στο κεφάλι.

 

 

Όσο για τα υπόλοιπα 1.5gb ram κτλπ ας μην σχολιασω..

 

Θα σου πω κάτι που ισως σε σοκαρει. Εδω και χρόνια υπάρχει μια τεχνολογια που λεγεται Bluetooth. ΦΟΒΕΡΟ; Επισης υπάρχουν με 8 ευρω ακουστικα που τα βάζεις ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ. Εκπληκτικο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω κάτι που ισως σε σοκαρει. Εδω και χρόνια υπάρχει μια τεχνολογια που λεγεται Bluetooth. ΦΟΒΕΡΟ; Επισης υπάρχουν με 8 ευρω ακουστικα που τα βάζεις ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ. Εκπληκτικο;

καλα αυτα αλα 1.5gb ram?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια. Ο γειτονας μου που ειναι γιατρος, ηθελε ενα κινητο με τεραστια οθονη γα να διαβαζει τις ιατρικες δημοσιευσεις χωρις να βγαζει τα ματια του και του ειχα παρει το Galaxy Mega 6.3 και ο εχει βολευτει απιστευτα. Τωρα προσφατα με ρωτουσε αν εχει βγει κατι με ιδια ή μεγαλυτερη οθονη. Οποτε, να και ενας που θα χαρει που βγηκε τετοια παντοφλα.

 

Είχες πάρει στον γείτονα σ κινητό?!?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...