Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτηκα κι εγω για refund αμεσα, απλα επειδη ετσι κι αλλιως δε μπορω να πληρωσω εξωτερικο για ιουλιο

(τερματιστηκε το οριο της πειραιως),

απλα περιμενω λιγο και βλεπω.

Απλα ειναι λογικο να επεσαν τρελες παραγγελιες και να εξαντληθηκε το στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

160€ το έχει και το Banggood http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-MTK-X10-Octa-core-4G-Smartphone-p-1016742.html

 

Από Καμερούλα πώς πάει;

Αυτο εχει ΜΤΚ cpu.

Δεν ξερω διαφορες αλλα στους οδηγους για αλλαγη ρομ/ξεκλειδωμα bootloader

νομιζω εχει καποιες ιδιαιτεροτητες οποτε προσοχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κατοχος του Redmi Note 3 με Helio X10 απανταω (το εχω απο φεβρουαριο)

 

Αυτο εχει ΜΤΚ cpu.

Δεν ξερω διαφορες αλλα στους οδηγους για αλλαγη ρομ/ξεκλειδωμα bootloader

νομιζω εχει καποιες ιδιαιτεροτητες οποτε προσοχη.

Σε IPC διαφερουν, γενικα ο snap ειναι καλυτερος, διαφορα που δεν θα την δει κανεις.

Σε flash rom θελει της mediatek τα εργαλεια, υπαρχει guide στην MIUI, τίποτα ιδιαιτερο.

 

160€ το έχει και το Banggood http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-MTK-X10-Octa-core-4G-Smartphone-p-1016742.html

 

Από Καμερούλα πώς πάει;

Αρκετα καλα, λιγο η μπροστα στο σκοταδι χανει, αλλα για 200 160 ευρω ειναι κομπλε, και οι βραδινες ειναι οκ.

 

Ισχύει ότι οι MTK έχουν χειρότερο gps από τους Qualcomm?

Αυτο δεν το γνωριζω, παντως μερικες φορες , σε καποια σημεια που το gps στο S6 ενος φιλου μου κολλησε, το δικο μου ανταπεξειλθε πληρως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα παραγγελία 12/07 και στις 20/07 θυμήθηκαν να μου πουν ότι δεν είναι stock και αν θέλω να περιμένω χωρίς να ξέρουν πότε θα παραλάβουν ή να διαλέξω κάτι άλλο. Μπαίνω στη σελίδα και γράφει in stock. Τους λέω ότι γράφετε in stock οπότε στείλτε τη συσκευή άμεσα.

 

Δεν μου απαντούν οπότε βρήκα από αγγελία σφραγισμένο μαζί με έξτρα και τους ζητάω refund. Μου λένε οκ σε 20-30(!) μέρες θα έχουν μπει. Τους διαολοστέλνω και τους λέω να μπουν κανονικά σε 3-4 μέρες όπως προβλέπεται αλλιώς θα κάνω ακύρωση της συναλλαγής από την τράπεζά μου και θα έχετε πρόβλημα με τη δική σας τράπεζα :P Περιμένω απάντηση από Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που να είχε και το mi4 να μας πει για ποιότητα κάμερας και οθόνης? Του mi4 τα θεωρώ εξεαιρετικά, και τις δυο κάμερες αλλά και την οθόνη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποσες μερες περιπου κανει για να φθασει Ελλαδα?

 

Καθ 'οδόν

 

 

 

Ολλανδία(PostNL International Mail)ꀁ

 

 

 

Ελλάδα(ELTA)ꀁ

 

 

 

Τελευταίο γεγονός -- 2016-07-21 09:52 The item is on transport to the country of destination

 

Χώρα Προορισμού - Χρόνος Cache : 2016-07-25 07:23

2016-07-20 13:25

NETHERLANDS, ARRIVAL AT AIRPORT

Χώρα Προέλευσης - Χρόνος Cache : 2016-07-25 07:23

2016-07-21 09:52

The item is on transport to the country of destination

 

2016-07-20 13:25

The item is at the PostNL sorting center

 

2016-07-14 05:54

The item is pre-advised

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το GPS, ισχύει ότι του snap είναι σαφώς καλύτερο από του mtk. Τυχαίνει να έχει η κοπέλα μου την έκδοση mtk και εγώ snap και επειδή κυνηγάμε ποκεμον παρέα το βλέπουμε συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το GPS, ισχύει ότι του snap είναι σαφώς καλύτερο από του mtk. Τυχαίνει να έχει η κοπέλα μου την έκδοση mtk και εγώ snap και επειδή κυνηγάμε ποκεμον παρέα το βλέπουμε συνέχεια.

χαχαχαχαχαχαχαχαχ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...