Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ στο myphone πάντως διαβάζω παράπονα για την υποστήριξη των Letv με firmware αναβαθμίσεις...

 

...ίσως εκεί κερδίζει σίγουρα η Xiaomi, αν και προσωπικά δεν χρειάζομαι καθόλου να πρέπει να διαλέξω μεταξύ δέκα ας πούμε rom...μου αρκεί μία που να είναι λειτουργική.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συγκρινεται την ποιοτητα του xiaomi με του letv? ειμαστε καλα?

Είχες ποτέ letv? Η ποιότητα σαν κατασκευή των letv/leeco είναι πολύ καλύτερη. Το μελανό σημείο είναι η υποστήριξη όπου όπως φαίνεται σύντομα θα διορθωθεί.

 

Έχω το letv x800 τώρα, κ είχα το x600 και το x500.

 

Όσο για το software το official είναι απροβηματιστο απλά ακόμα υπάρχει δουλειά στην υποστήριξη. Μην ξεχνάμε πόσο χρόνια βγάζει η xiaomi κινητά κ πόσα η letv.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

συγκρινεται την ποιοτητα του xiaomi με του letv? ειμαστε καλα?

Έχω το x800 που είναι πραγματικά premium σε κατασκευή. Καμία σχεση με τα redmi nοte 1 και 3 που έχουν περάσει από τα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχες ποτέ letv? Η ποιότητα σαν κατασκευή των letv/leeco είναι πολύ καλύτερη. Το μελανό σημείο είναι η υποστήριξη όπου όπως φαίνεται σύντομα θα διορθωθεί.

 

Έχω το letv x800 τώρα, κ είχα το x600 και το x500.

 

Όσο για το software το official είναι απροβηματιστο απλά ακόμα υπάρχει δουλειά στην υποστήριξη. Μην ξεχνάμε πόσο χρόνια βγάζει η xiaomi κινητά κ πόσα η letv.

 

 

Έχω το x800 που είναι πραγματικά premium σε κατασκευή. Καμία σχεση με τα redmi nοte 1 και 3 που έχουν περάσει από τα χέρια μου

 

Με μπερδέψατε τώρα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς οι δύο ναι, ο φίλος πιο πάνω νομίζω λέει το αντίθετο όμως!

Αν συγκρινω το x800 με το Note 3 pro που έχω στα χέρια μου το πρώτο είναι αίσθητα πιο γρήγορο στο multitasking, αισθητά γρηγορότερη μνημη, πιο καλή φωτογραφική (στα μάτια μου τουλάχιστον). Το Note 3 pro από την άλλη έχει αρκετά καλύτερη αυτονομία.

 

Στην κατασκευή δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ αυτών των δύο. Το x800 είναι πολύ πιο premium κ μου αρέσουν τα μικρά περιθώρια που εχει. Όμως είναι πιο βαρύ και πιο χοντρό.

 

Οπότε είναι αναλόγως τα γούστα του καθενός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλατε τοση ωρα για το χ800 το οποιο ξεκιναει απο τα ~180... αλλο 150 και αλλο 180...

Το x800 Έπεσε και στα 150-160€ όταν το Redmi Note 3 pro έκανε 180-190€.. Δεν έχει νόημα την κολοκυθιά να παιξουμε στις τιμές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνουμε τώρα την άδεια σου? :)

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σκαλώνεις..

 

 

 

τοτε να βαλουμε και το s7 edge στην κουβεντα...

f1f6310be0d842dd97e61a7545bf24d4.png

 

 

Αν θες να λάβουμε υπόψιν και τη τιμή, απλά συγκρίνουμε 2 συσκευές που έχουν ίδια κατα καιρούς τιμολόγηση για το ποια είναι ποιο τίμια συσκευή στις επιδόσεις που παρέχει και στην ποιότητα κατασκευής που προσφέρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...