Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίρνουμε τώρα την άδεια σου? :)

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σκαλώνεις..

 

 

 

f1f6310be0d842dd97e61a7545bf24d4.png

 

 

Αν θες να λάβουμε υπόψιν και τη τιμή, απλά συγκρίνουμε 2 συσκευές που έχουν ίδια κατα καιρούς τιμολόγηση για το ποια είναι ποιο τίμια συσκευή στις επιδόσεις που παρέχει και στην ποιότητα κατασκευής που προσφέρει.

Από ποιο μαγαζί είναι το screenshot; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

είχαμε τα παιδια της Apple τωρα τα παιδια της Xiaomi.

Eσύ τίνος παιδί είσαι?????? 

 

 

Έχει φάει κάποιος άλλος πιστόλι από geekbuying μετα την καινούρια τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο μαγαζί είναι το screenshot; :)

Δεν είναι σημερινή τιμή δυστυχώς :P  Απλά ήθελα να δείξω ότι η τιμή έπαιζε για αρκετό καιρό 165-170$...

 

Δυστυχώς στα περισσότερα μαγαζιά τελείωσε το stock (btw από gearbest η εικόνα όπου έχει τελειώσει πλέον) και για αυτό βλέπουμε ότι ανέβηκε η τιμή. Λίγο δύσκολο να το φέρουν ξανα εκτός και αν υπάρχει κ άλλο αμερικανικό στοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φωτογραφική του ειναι εφάμιλλη ας πούμε  με του lg g3?

Δυσκολα, δεδομένου του OIS 2ης γενιάς του G3 και της γενικότερης δουλειάς που έχει γίνει στο post processing.

Αν μιλήσουμε για βίντεο σε low light δε ... το χάος (το xiaomi κάνει τρελο frame dropping ~15 fps, το G3 στέκεται στο ύψος του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πως το προϊόν είναι πλέον σε "PRE ORDER", που σημαίνει ότι έχει εξαντληθεί το απόθεμα...

 

...γι αυτό όμως πρέπει να έβγαλαν νέο ΚΟΥΠΟΝΙ "23$NOTE3PRO" για τελική τιμή 143.99$ για να δελεάσουν αγοραστές

(μου ήρθε μόλις σε email, δεν το δοκίμασα ακόμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω πως το προϊόν είναι πλέον σε "PRE ORDER", που σημαίνει ότι έχει εξαντληθεί το απόθεμα...

 

...γι αυτό όμως πρέπει να έβγαλαν νέο ΚΟΥΠΟΝΙ "23$NOTE3PRO" για τελική τιμή 143.99$ για να δελεάσουν αγοραστές

(μου ήρθε μόλις σε email, δεν το δοκίμασα ακόμη)

Τελείωσε το κουπόνι (maximum uses reached).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το πήρα με multi rom και με αυτά που διαβάζω ότι πρέπει να γίνουν για να είναι ok το κινητό το μετάνιωσα ήδη, damn

 

Πριν κάνεις το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κάνε πρώτα αυτό εδώ και δες αν ο bootloader είναι κλειδωμένος ή ξεκλείδωτος. Αν είναι ξεκλείδωτος και θες να περάσεις την ελληνική ROM ή οποιαδήποτε άλλη, ακολουθείς αυτό.

 

Σου το γράφω γιατί μου ήρθε και εμένα μια συσκευή με multi και είχε ψευτοξεκλείδωτο bootloader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα προχτες! 

εχει κανεις να προτεινει καμια θηκη?

ειμαι ανοιχτος σε προτασεις τοσο απο στυλ οσο και απο υλικο

  

Tempered glass άφιξη σήμερα , ημεν/νια παραγγελίας 18/7 και αποστολής 19/7, χωρίς track number

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...