Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι η original αυτή που στέλνει το vickmall?

 

Εχθές παρέλαβα και εγώ, αν πρόσεξα καλά (μπορεί να κάνω λάθος γιατί το ξεκλείδωσα του πέρασα την ελληνική ρομ και το έδωσα) είναι μια απλή θήκη σιλικόνης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι η original αυτή που στέλνει το vickmall?

Aυτη που στελνει το vickmall σαν δωρο είναι μια απλη σιλικόνης,τωρα για την Ιpaky που πηρα εγω από εκει ,να σου πω την αληθεια δεν γνωριζα ότι υπαρχουν και μαιμουδιες.

Σαν κατασκευή όμως είναι πολύ καλη και στιβαρη , αλλα στο σαιτ δεν αναφερει αν είναι γνησια η όχι , λιγο που κοιταξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα προχτες! 

εχει κανεις να προτεινει καμια θηκη?

ειμαι ανοιχτος σε προτασεις τοσο απο στυλ οσο και απο υλικο

 

Προσωπικά στο επόμενό μου κινητό θα πάρω αποκλειστικά θήκη που ανοίγει κάθετα κι όχι οριζόντια...δύσκολο να χειριστείς το τηλέφωνο με ένα χέρι όταν πρέπει να ανοίξεις το κάλυμμα οριζόντια.

 

http://www.banggood.com/Flip-Up-And-Down-PU-Leather-Protective-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-p-1021750.html

Το aliexpress έβαλε σε προσφορά και κινητά της Lenovo / ZUK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη δεν κατάλαβα για ποιο λόγο χρησιμοποιείτε flip cases.

 

Για καλύτερη προστασία της οθόνης, γενικά του κινητού από πιέσεις που δέχεται πχ μέσα σε ένα τσαντάκι, από διαφορετικού σχήματος αντικείμενα κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνεις το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ κάνε πρώτα αυτό εδώ και δες αν ο bootloader είναι κλειδωμένος ή ξεκλείδωτος. Αν είναι ξεκλείδωτος και θες να περάσεις την ελληνική ROM ή οποιαδήποτε άλλη, ακολουθείς αυτό.

 

Σου το γράφω γιατί μου ήρθε και εμένα μια συσκευή με multi και είχε ψευτοξεκλείδωτο bootloader.

 

Ευχαριστώ! Ρώτησα μόλις και μου είπαν ότι θα έρθει με ξεκλείδωτο bootloader και multi ROM. Οπότε βλέπουμε τι και πως όταν έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που το παίρνουμε φθηνότερα αυτή τη στιγμή; Τρέχει καμμία προσφορά; Κατά προτίμηση με flip case και προστατευτικό οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το παρηγγειλα το απογευμα απο vickmall στα 175 με θηκη και γυαλι, επελεξα NL post και οχι SG post δε ξερω αν εκανα καλα.

επισης δε βρηκα πουθενα να λεει κατι για ασφαλεια δεματος που δινεις 1-2 ευρω παραπανω και καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που το παίρνουμε φθηνότερα αυτή τη στιγμή; Τρέχει καμμία προσφορά; Κατά προτίμηση με flip case και προστατευτικό οθόνης.

Εμένα από το μαγαζί του θέματος και σε χρυσό χρώμα με ασφάλεια δεματος βγήκε 160€ και αν δεν κάνω λάθος έχει τη χαμηλότερη τιμή απο όλα τα μαγαζιά.

http://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-redmi-note-3-pro

& αυτά τα έξτρα http://www.insomnia.gr/topic/614972-xiaomi-redmi-note-3-pro-323-geekbuying-151-euros-161-euros-με-εξτρα/?p=55032611

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη να ρωτήσω κάτι, στο βικμαιλ έχει μια επιλογή στο τσεκαουτ που αναφέρει :

Official Global Rom(google play&Greek language&OTA update)

 

Αν επιλέξω αυτήν μετά θα χρειαστεί να μπω στην διαδικασία να βάζω ρομ κτλ η είναι έτοιμο για χρήση??

 

Επειδή δεν ασχολούμαι με αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εγω το ειδα αυτό που λες επέλεξα όμως developer rom. ούτε εγω ασχολούμαι αλλα τα βήματα ειναι τόσο αναλυτικά που πιστεύω θα τα καταφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από geekbuying.Όλα κομπλέ, με ξεκλείδωτο boot loader Και περασμένη την ψευτοελληνικη βέβαια...

Καλορίζικο 

Μπορεις να γράψεις την έκδοση λογισμικού που φοράει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από geekbuying.Όλα κομπλέ, με ξεκλείδωτο boot loader Και περασμένη την ψευτοελληνικη βέβαια...

ποτε στο στειλαν και ποτε ηρθε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...