Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 32/3 @geekbuying @ 151 euros /161 euros με εξτρα


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία από geekbuying στις 10Ιουλίου, παράδοση 3Αυγούστου...

Η Rom γράφει global stable αλλά έχει και ελληνικά.(Eίναι η πειραγμενη που βάζουν τα κινεζομαγαζα.Και το gearbest με την ίδια μου έστειλε το προηγούμενο Note 3 που πήρα)

Σε μια ώρα max έχεις περάσει ότι Rom θέλεις βέβαια ακολουθώντας τις οδηγίες του xiaomi-gr forum.(αρκεί να έχεις λογαριασμό με έγκριση για ξεκλείδωμα απο xiaomi)

Είναι κινητάρα παιδιά, νομίζω ότι αξίζει τον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 766
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία από geekbuying στις 10Ιουλίου, παράδοση 3Αυγούστου...

Η Rom γράφει global stable αλλά έχει και ελληνικά.(Eίναι η πειραγμενη που βάζουν τα κινεζομαγαζα.Και το gearbest με την ίδια μου έστειλε το προηγούμενο Note 3 που πήρα)

Σε μια ώρα max έχεις περάσει ότι Rom θέλεις βέβαια ακολουθώντας τις οδηγίες του xiaomi-gr forum.(αρκεί να έχεις λογαριασμό με έγκριση για ξεκλείδωμα απο xiaomi)

Είναι κινητάρα παιδιά, νομίζω ότι αξίζει τον κόπο...

Οσο διαβάζω δε θα πάω σε miui αλλά σε Resurrection Remix, έχω ήδη την έγκριση για unlock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα το πακετο από το geekbuying

Σε μαύρη σακούλα και περιέχει μόνο ανταπτορα και θήκη σιλικόνης, όχι κινητό....

Όσοι παραλάβετε ήταν σε κουτί εξωτερικά; ή σε σακούλα όπως εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ελπιζω να το εβγαλες κανα βιντεο...

Φυσικά... έχω παραλάβει αρκετά... αλλά όλα σε κουτιά... αυτό επειδή ήταν πολύ ελαφρύ και σε σακούλα με έβαλε σε υποψίες και τράβηξα βίντεο, περιμένω την απάντηση τους...

 

edit: Ξέχασε η συνάδελφος να βάλει το κινητό μου απάντησαν.. θα ενημερώσουν για άμεση αποστολή όταν παραλάβουν (εντός εβδομάδας)..

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γίνονται αυτά δυστυχώς

Παιδιά πάντα βίντεο πριν ανοίξετε κινητά,ταμπλετ,φωτογραφικες μηχανές και γενικά οτιδήποτε ερχετε από κινα μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Terry308 σου ζήτησαν το βίντεο ή σου απάντησαν χωρίς να τους το στείλεις? Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται ότι στο στείλανε με δόσεις λόγω μη διαθεσιμοτητας προκειμένου να μην κάνεις refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Terry308 σου ζήτησαν το βίντεο ή σου απάντησαν χωρίς να τους το στείλεις? Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται ότι στο στείλανε με δόσεις λόγω μη διαθεσιμοτητας προκειμένου να μην κάνεις refund...

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα , 18/7 παρήγγειλα 30/7 έστειλαν το πακέτο μετά από 4 φορές που επικοινώνησα μεσω chat

Δεν μου ζήτησαν τίποτα , απλά μπήκα και 2η φορα σε 10 λεπτα στο τσατ και ρωτησα αν εστειλαν κι αλλο πακετο με αλλον αριθμο αποστολής , τότε μου έγραψε οτι η συνάδερφος της ξέχασε να βαλει το κινητο ... δικαιολογίες του μπιιιπ ....

Δεν είχαν στοκ και πάλι δεν έχουν και πάλι εντος εβδομάδας θα εχουν , απλα μου ειπε πως θα ενημερώσει για να μπω σε προτεραιότητα λόγω του "λάθους" 

 

Αν το ήξερα θα το έπαιρνα από το vickmall ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...