Προς το περιεχόμενο

Huawei p9 lite White 194,01E στον Γερμανό


bilakos10_v2.0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Με κράτηση στις 11/7 για παραλαβή από κατάστημα Public στην Αθήνα, έχει παραλάβει κάποιος; Το λευκό αν παίζει κάποιο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό πετάει, έχω την μεγάλη έκδοση άνετα πιάνει κινητά αξίας 500 ευρώ, σε χρήση όχι στα χαρτιά.

Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε δε βλάπτει έλεος πια. Αν αυτό πιάνει κινητά αξίας 500 το p9  τι πιάνει υπολογιστή με i7 με 32gb ram  και  gtx 1080. Ο ελληναρας σε όλο του το μεγαλείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκδοση που έχω εγώ έχει τα πάντα ίδια εκτός από cpu 500hz πιο γρήγορο το p9 και ο χώρος αποθήκευσης, κατά τα άλλα όλα ίδια. Δεν τα ξες καλά τα γράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

^ Ωραίος. αλλά αναμένεται σύντομα λέει! πόσο "σύντομα" κάνει συνήθως ο κωτσοβολος?

er

Το Huawei P9 Lite Dual Sim Gold

Πόσο σύντομα Αναμένεται

Kotsovolos

10:43 π.μ.

Απάντηση

Kotsovolos

Καλημέρα, το χρυσό αναμένεται στο τέλος του μήνα.

Αν όμως το θέλεις σου προτείνουμε να κάνεις τώρα την παραγγελία γιατί υπάρχουν ήδη αρκετές σε προτεραιότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκδοση που έχω εγώ έχει τα πάντα ίδια εκτός από cpu 500hz πιο γρήγορο το p9 και ο χώρος αποθήκευσης, κατά τα άλλα όλα ίδια. Δεν τα ξες καλά τα γράμματα.

ΘΕΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εβγαινε τωρα στις αλυσιδες,ουτως ή αλλως θα πεσει και η τιμη του στα σκρουτζομαγαζα μην κανετε ετσι.Δεν ειναι δυνατον να το εχουν για πολυ καιρο ιδια τιμη την εκδοση με τα 2gb και ιδια τιμη αυτη με τα 3.

 

Η έκδοση που έχω εγώ έχει τα πάντα ίδια εκτός από cpu 500hz πιο γρήγορο το p9 και ο χώρος αποθήκευσης, κατά τα άλλα όλα ίδια. Δεν τα ξες καλά τα γράμματα.

500Hz ε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...