Προς το περιεχόμενο

Huawei p9 lite White 194,01E στον Γερμανό


bilakos10_v2.0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο στα χαρτιά είναι καλύτερο. Δες στα βίντεο οι εφαρμογές ανοίγουν πιο γρήγορα στο p9 lite

Σταματω εδω περα διοτι ολοι βλεπουν τι γραφεις..πραγματικα πηρες το p9 lite και δεν εισαι αντικειμενικος καθολου. Μακρια απο σχολια σαν του SAM75 που  περνουν κοσμο στο λαιμο τους.

Καλο καλοκαιρι σε ολους παιδια και πανω απο ολα καλη καρδια..απλα καποια πραγματα πρεπει να λεγονται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τα λέω, το μεγάλο p9 δεν αξίζει τα λεφτά του, εσύ συνέχισε να λες τα δικά σου.

Ειπα εγω πουθενα αν αξιζει τα λεφτα που ζηταει? Ειπα απλα το ποσο καλυτερο ειναι απο το p9 lite με νουμερα και στοιχεια..γιατι εσυ ελεγες οτι ειναι τα ιδια ακριβως. Ελεος μα ποσο ασχετοσυνη πια?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του τα είπα του sam75 εδώ αλλά δε θέλει να το καταλάβει.

Δεν έχουν σχέση τα δύο κινητά, όχι μόνο σε CPU/GPU και κάμερα, ούτε καν σε οθόνη.

Ας τον αφήσουμε να πιστεύει ότι είναι τα ίδια.

 

Μπορεί να μην αξίζει τη μεγάλη διαφορά τιμής P9 lite --> P9 αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Έχω το κινητό μια εβδομάδα αγορασμένο από Κωτσόβολο στα 193 €.

Το κινητό πετάει, φοβερη οθόνη κάμερα αλλα περισσότερο μου έχει κάνει εντύπωσει το user interface του.ειναι καταπληκτικο, ευκολόχρηστο και με πολλές παραμετροποιήσεις.Δεν ξέρω αν διαφοροποιείται σε άλλες μάρκες παντώς είναι καταπληκτικό.

Έχει δευτερη κάρτα στην θε΄ση στης κάρτας μνήμης αλλα παρατήρησα ότι με τις 2 κάρτες εχει μια μικρή καθυστέρηση και τρώει την μπαταρία λίγο πιο γρήγορα η οποία βγάζει σχεδόν 2 μέρες!!

Το sar παιδιά στο βιβλιαράκι του κινητού είναι στα 1,38!! Δεν διυκρινιζει όμως αν είναι και με τις 2 κάρτες ενεργές η είναι σώμα η κεφάλι.

Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλα νομίζω πως όταν μιλάς στο κινητό νιώθεις ότι έχει αρκετή ακτινοβολία.Προσωπική εκτίμηση.

Η μνήμη του με κλειστά όλα έχει ελέυθερα 800-900 mb.ηχείο φοβερό και απόκριση.Το μόνο μειονέκτημα είναι η ακτινοβολία του αλλα θα πρέπει νομίζω να συγκριθεί με άλλα δίκαρτα τηλέφωνα.

Λύνεται με handsfree το πρόβλημα. Mην ξεχνάτε οι παλαιότεροι ότι κάποτε μιλούσαμε με τiς ώρες με 3310 kai ericson!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...