Προς το περιεχόμενο

iPhone 7: Αλλαγές στη σχεδίαση της κάμερας και της κεραίας


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαινεται οτι θα παρει αρκετα στοιχεια απο τον ανταγωνισμο και αυτο ειναι θετικο:

dual camera

κρυμμενες γραμμες κεραιας κλπ.

Φαινεται να παιρνει ομως και εναν αρνητικο: μπορει να μην εχει υποδοχη ακουστικων.

 

Μακαρι να ειναι κ αδιαβροχο.

 

Λογικα απο του χρονου θα μπορεσει να ακολουθησει τον ανταγωνισμο και με μικροτερα bezels.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι την κακιά ορισμένων, λέει ο άλλος να μη πουλήσουν τίποτε για να καταλάβουν ότι πρέπει να δώσουν τεχνολογικά πιο γρήγορα....
Δεν αντιλαμβάνομαι δλδ τι άλλο θα έπρεπε να έχει ένα τηλέφωνο για να θεωρηθεί τεχνολογικό επίτευγμα για μερικούς μερικούς, η Apple στο κάτω κάτω της γραφής ότι ήταν να προσφέρει το προσέφερε στον τομέα των smartphones, με την έλευση του πρώτου iPhone, της πρώτης συσκευής που άλλαξε ουσιαστικά τον τροπο δύεπαφής μεταξύ ανθρώπου και μηχανής, του πρώτου ηλεκτρονικού market εφαρμογών όπως τα γνωρίζουμε σήμερα, και την έννοια τις κομψότητας σε μια συσκευή όπως αυτή υλοποιείται σήμερα από όλους τους κατασκευαστές... Και τέλος το πρώτο mobile OS που όμοιο του ακόμα και σήμερα δεν υπάρχει...
Ας κράξετε καμία άλλη εταιρία που δεν έχει προσφέρει πραγματικά τίποτε στον χώρο παρά μόνο ηλεκτρονικά απόβλητα με τον αριθμό των διαφορετικών μοντέλων που κυκλοφορούν καθε 2 μηνο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν αντιλαμβάνομαι την κακιά ορισμένων, λέει ο άλλος να μη πουλήσουν τίποτε για να καταλάβουν ότι πρέπει να δώσουν τεχνολογικά πιο γρήγορα....

Δεν αντιλαμβάνομαι δλδ τι άλλο θα έπρεπε να έχει ένα τηλέφωνο για να θεωρηθεί τεχνολογικό επίτευγμα για μερικούς μερικούς, η Apple στο κάτω κάτω της γραφής ότι ήταν να προσφέρει το προσέφερε στον τομέα των smartphones, με την έλευση του πρώτου iPhone, της πρώτης συσκευής που άλλαξε ουσιαστικά τον τροπο δύεπαφής μεταξύ ανθρώπου και μηχανής, του πρώτου ηλεκτρονικού market εφαρμογών όπως τα γνωρίζουμε σήμερα, και την έννοια τις κομψότητας σε μια συσκευή όπως αυτή υλοποιείται σήμερα από όλους τους κατασκευαστές... Και τέλος το πρώτο mobile OS που όμοιο του ακόμα και σήμερα δεν υπάρχει...

Ας κράξετε καμία άλλη εταιρία που δεν έχει προσφέρει πραγματικά τίποτε στον χώρο παρά μόνο ηλεκτρονικά απόβλητα με τον αριθμό των διαφορετικών μοντέλων που κυκλοφορούν καθε 2 μηνο...

πολυ καλα τα γραφεις και θα προσθεσω οτι η αππλε ευθυνεται και για τα ταμπλετ ηταν η πρωτη με το ιπαδ και εφαγε πολυ κραξιμο και τοτε

παντως αν εννοεεις τη σαμσουνκ στο τελος δεν εχεις εντελως δικιο καινοτομει σε καποια πραματα

δεν εχει μονο κινητα πχ εμενα το μονιτορ του υπολογιστη μου ειναι σαμσουνκ απο τα πρωτα 4κ με ενα δισ χρωματα

ειναι καλη εταιρια εχω το galaxy note tab 2014 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα την αππλε και το 6 πλας μου δε το αλλαζω με τιποτα εχει φοβερη συνεργασια με τον μακ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερει καθολου αυτο ,επισης ειμαι σιγουρος πως  κανεις την τελεια υγιεινη ζωη δλδ προσεχεις τα παντα μεχρι που αναπνεεις και απο φιλτρο!  και επομενως  αυτο σε προβληματιζει πολυ εντονα .

 

Δεν είναι όλα άσπρο-μαύρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μια χρόνια θα μοιράσει πόνο η Apple.Δεν το λέω εγώ το λένε οι αριθμοί πωλήσεων .Οταν βγάζει κινητό η Apple όλοι οι άλλοι κάνουν στην πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μια χρόνια θα μοιράσει πόνο η Apple.Δεν το λέω εγώ το λένε οι αριθμοί πωλήσεων .Οταν βγάζει κινητό η Apple όλοι οι άλλοι κάνουν στην πάντα.

 

Όπως είπες και μόνος σου τα λένε όλα οι αριθμοί..

 

Αλλά δεν ξέρεις ότι στο iphone 6 οι πωλήσεις ήταν πεσμένες κατά 16% αν θυμάμαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ γιατι χτυπιέστε ..ενα κινητό είναι και το 90% που θα το πάρει ...θα κάνει την μόστρα του θα στέλνει σμσ και θα κάνει ποστ στο φ/β και στο instragram ...και φυσικά θα χάνει πολύτιμο χρόνο από την ζωή του στο να το προσέχει να μην πάθει τίποτα !! αυτά ...θέλω να πιστεύω οτι οποίος δώσει 900 ευρώ θα έχει σύνδεση ..δεν θα ψάχνει ασύρματο για να έχει ίντερνετ ....αυτά εν ολίγοις γιατί έχουμε μαζευτεί πολλοί ξερολες και ειδήμονες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με το ακριβο iphone θα σταματησει ; Εδω δινετε μερικοι 800 για την πλαστικουρα το samsung δηλαδη μονο οσοι εχουν iphone ειναι ψωνια οι αλλοι ειστε μαγκες κουβαρνταδες που τα χωνετε για αλλες μαρκες αυτο ειναι τουλαχιστον ρατσιστικο

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με το ακριβο iphone θα σταματησει ; Εδω δινετε μερικοι 800 για την πλαστικουρα το samsung δηλαδη μονο οσοι εχουν iphone ειναι ψωνια οι αλλοι ειστε μαγκες κουβαρνταδες που τα χωνετε για αλλες μαρκες αυτο ειναι τουλαχιστον ρατσιστικο

 

Το μεταλλικο δεν λέει τίποτα υπάρχουν κινεζικα των 100$ μεταλλικά..

 

Για τα υπόλοιπα κράζουν..

 

Και η Samsung τα έχει σταματήσει τα πλαστικά από το s5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με το ακριβο iphone θα σταματησει ; Εδω δινετε μερικοι 800 για την πλαστικουρα το samsung δηλαδη μονο οσοι εχουν iphone ειναι ψωνια οι αλλοι ειστε μαγκες κουβαρνταδες που τα χωνετε για αλλες μαρκες αυτο ειναι τουλαχιστον ρατσιστικο

Γιατι ως γνωστον, το μεταλλο (και δη, το αλουμινιο!!!) ειναι πανακριβο εξωτικο υλικο εξαιρετικης ποιοτητας και μοναδικης σπανιοτητας που προοριζεται για την ελιτ, λορδους και αριστοκρατες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...